صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / بهترین روانشناس زن در تهران

بهترین روانشناس زن در تهران

بهترین روانشناس زن در تهران و مشاوره خانواده و مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی و مشاوره ازدواج در بهترین مرکز مشاوره تلفنی کشور که چگونه شغل را انتخاب کنیم اگر هزاران انتخاب نکرده باشید ، چگونه شغل مناسب را انتخاب می کنید؟

اگر نمی دانید چه می خواهید ، نمی توانید آن را حل کنید. خوشبختانه این مهم نیست. با دقت فکر کنید و توانایی خود را در تصمیم گیری صحیح بهبود ببخشید.

خود را ارزیابی کنید قبل از انتخاب شغل خوب ، باید در مورد خود بیاموزید. ارزش ها ، علایق ، علاقه ها و توانایی های شما ، همراه با ویژگی های شخصیت شما ، رفتارهایی را ایجاد می کند.

که برای شما و دیگران واقعا نامناسب است. برای جمع آوری اطلاعات در مورد شخصیت شما و ایجاد لیستی از مشاغل مناسب ، از ابزاری برای ارزیابی خود استفاده می شود.

که اغلب به آن آزمون شغلی می گویند. برخی از افراد تصمیم می گیرند با یک مشاور شغلی یا متخصص توسعه همکاری کنند که می تواند به آنها در روند کار کمک کند.

بهترین روانشناس زن در تهران رایگان

02 برای مراقبت از خود یک لیست شغلی ایجاد کنید. در این مرحله فکر کردم لیستی از برخی مشاغل موجود دارم. این یکی از مواردی است که برای هر ابزار ارزیابی استفاده می شود. برای سازماندهی خود ، باید آنها را در یک لیست بزرگ قرار دهید.

ابتدا به دنبال کار در لیست دیگری بگردید و آن را به یک صفحه خالی ترجمه کنید. اسمش را بگذارید “شغلی که باید پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید که رتبه بندی شما به تنهایی نشانگر مناسب بودن شما بر اساس برخی ویژگی ها است. سپس شغل مورد علاقه خود را از لیست پیدا کنید.

این شغلی است که نمی دانید و ممکن است بخواهید بیشتر جستجو کنید. همچنین ، درباره فعالیت هایی که از آنها اطلاع ندارید صحبت کنید.

می توانید چیز غیر منتظره ای یاد بگیرید. مورد را به لیست دارندگان اضافه کنید. 03 برای به دست آوردن اطلاعات اولیه در مورد هر شغل در لیست ، به جستجوی مشاغل موجود در لیست فعلی بپردازید.

می توانید لیست را به 10 تا 20 گزینه محدود کنید. منابع منتشر شده را برای شرح کار و شناسه های آموزش ، آموزش و مجوز جستجو کنید. در مورد فرصت های حرکت به جلو اطلاعات کسب کنید.

بهترین روانشناس زن در تهران تلفنی

با استفاده از اطلاعات بازار استخدام شده توسط دولت ، درآمد و اطلاعات کسب و کار ایجاد کنید. 04 ایجاد “لیست کوتاه” در این مرحله ، لیست شروع به جمع شدن بیشتر می کند.

آنچه را که نمی خواهید انجام دهید براساس آنچه از نتایج تحقیق خود آموخته اید انجام دهید. باید در “لیست کوتاه” مشاغل “کمتر از 2-5” گنجانده شود.

اگر دلیل پیدا نکردن شغل را قبول ندارید ، آن را از لیست حذف کنید. اقدام کنید و بیش از حد روی مسئله تمرکز کنید. اشتغال بدون سرپرستی برداشته شد.

اگر نمی توانید یا می خواهید آموزش و سایر شرایط خود را برآورده کنید ، یا اگر می خواهید مهارت های ضعیف لازم برای نتیجه را از بین ببرید ، کار خود را کنار بگذارید. 05 اگر در این لیست کار دارید ، اما می خواهید تحقیقات دقیق تری نیز انجام دهید ، یک مصاحبه مفید انجام دهید.

با افرادی که برای فعالیتهای مورد علاقه شما کار می کنند تعامل داشته باشید. مشاوره خانواده تلفنی آنها می توانند اولین اطلاعات مربوط به استخدام را در لیست زیر ارائه دهند. به شبکه ای که شامل است.

بپیوندید تا کسی را پیدا کنید که بتواند این مصاحبه رایانه ای را انجام دهد. 06 کار انتخاب شده را اجرا کنید سرانجام ، پس از نظرسنجی ، باید آماده رأی دادن باشید. با توجه به تمام اطلاعاتی که جمع آوری کرده اید ، شغلی را انتخاب کنید که بیشترین رضایت را داشته باشد.

مرکز مشاوره حل مشکلات خانوادگی

به یاد داشته باشید اگر تصمیم خود را در هر زمان از زندگی تغییر دهید ، می توانید کاری انجام دهید. بسیاری حداقل در حال تغییر شغل هستند.

07 اهداف را مشخص کنید وقتی تصمیم گرفتید ، اهداف بلند مدت و کوتاه مدت را تعیین کنید. با این کار می توانید در زمینه مورد نظر خود کار کنید.

اهداف بلند مدت معمولاً 3 تا 5 سال طول می کشد ، در حالی که اهداف کوتاه مدت معمولاً طی 6 تا 3 سال قابل دستیابی هستند. تحقیقات شما در مورد آموزش و آموزش مورد نیاز شما را راهنمایی می کند.

اگر از تمام جزئیات اطلاع ندارید ، تحقیق کنید. پس از دستیابی به اطلاعات مورد نیاز ، اهداف خود را تعیین کنید. نمونه ای از یک هدف بلند مدت ، تکمیل آموزش و آموزش است.

اهداف نزدیک نیز شامل اجرای دانشگاه ، آموزش یا سایر برنامه های آموزشی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره