صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی / دانلود مشاوره روانشناسی

دانلود مشاوره روانشناسی

دانلود مشاوره روانشناسی

دانلود مشاوره روانشناسی: همه ما در طول دورانی از زندگی خود نیازمند شخصی هستیم که با وجود تمامی مشکلاتی که داریم، ما را بپذیرد و شنونده صحبت‌های ما باشد. یک روانشناس خوب در کنار روش های درمانی که موثر در حال روحی مراجعه کننده می باشد؛ یک دوست و رفیق برای او نیز خواهد بود. مشاوره تاثیر زیادی بر زندگی افراد خواهد داشت. چرا که مهارت هایی را آموزش خواهد دید که در حال و آینده او تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال هر شخص با مراجعه به یک مشاور و روانشناس خوب می‌تواند بر افکار و هیجانات خود کنترل و غلبه داشته باشد تا رابطه های بهتری را هدایت کرده و خود را به تکامل برساند.

همانطور که گفته شد روانشناس شنونده ای خوب می‌باشد و در همان اولین جلسات این حس را به شما می دهد که حرف های تان برای شخصی مهم بوده و توجه به گفته های شما خواهد شد. یک روانشناس با تجربه می داند کسی که به او مراجعه می کند؛ نیازمند این است تا حرف هایش شنیده شود. پس در طول جلسه خود را با چیزی سرگرم نخواهد کرد و تمام حواسش به فرد مراجعه کننده و صحبت‌های اوست.

 

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی روانشناسی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

ویژگی های یک روانشناس

البته امروزه علاوه بر روش مرسوم تشکیل جلسات حضوری روانشناسی، این امر به صورت تلفنی نیز امکان پذیر می باشد. به این صورت که افراد با شماره گیری مراکز مشاوره می توانند با مشاوری مطمئن و با تجربه به صحبت بنشینند. اولین اصل در حوزه علم روانشناسی برقراری ارتباطی موثر و خوب با دیگران است. به طوری که احساسات و افکار دیگران را مورد توجه خود قرار دهد. چرا که وقتی شخص به یک مشاور و روانشناس مراجعه می کند، برایش مهم است که به حرفها و گفته های او توجه شود.

یک روانشناس خوب و کار بلد حس اعتماد را در شخص ایجاد کرده و این اطمینان را به او خواهد داد که تمامی حرف هایی که به زبان می آورد؛ شامل احساسات، افکار و اتفاقاتی که برایش رخ می‌دهد، شنیده می‌شود و مورد قضاوت قرار نخواهد گرفت. چه بسا تنها جهت حل اختلافات و مشکلات او تلاش خواهد شد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره