صفحه اصلی / مشاوره خانواده / شماره مشاوره خانواده اردبیل رایگان

شماره مشاوره خانواده اردبیل رایگان

شماره مشاوره خانواده اردبیل رایگان تلفنی که برای کشاوره خانوادگی در اردبیل که بهترین مرکز مشاوره خانواده اردبیل به عنوان یک پزشک پزشکی ، من با این احساس غریبه نیستم. به نظر می رسد که اغلب دستاوردهای من تصادفی بوده است و هر لحظه ممکن است در معرض “کلاهبرداری” قرار بگیرم.

واضح است که من تنها نیستم. در حقیقت ، یک نظرسنجی اخیر در انگلیس نشان داد که تقریباً 50٪ از مردان و زنان با سندرم تحریک کننده روبرو هستند.

این که آیا برای خودتان یا مشتری به دنبال بینش در مورد سندرم تقلب هستید ، این مقاله شامل 10 کتاب است که پدیده را روشن می کند. برخی از آنها بیشتر نظری هستند ، برخی از آنها رویکرد عملی تری دارند و دیگران الهام گرفته از روایت های دست اول هستند.

شماره مشاوره خانواده اردبیل رایگان تلفنی

قبل از ادامه ، فکر می کردیم ممکن است دوست داشته باشید سه تمرین رایگان خود-ترحمی را بارگیری کنید.

این تمرینات دقیق و مبتنی بر علم نه تنها به شما در افزایش عطوفت و مهربانی که به خود نشان می دهید کمک می کند ، بلکه به شما ابزاری را نیز می دهد تا به مشتریان ، دانشجویان یا کارمندان خود نسبت به خود دلسوزی بیشتری نشان دهند.

سندرم ایمپوستر یک پدیده اجتماعی است تا یک نهاد بالینی ، تعریف آن را متنوع می کند.

روانشناسان بالینی، در ابتدا این مفهوم را توسعه دادند و آن را به عنوان “یک تجربه روانشناختی از کلاهبرداری فکری و حرفه ای” تعریف کردند.

شماره مشاوره خانواده اردبیل رایگان
شماره مشاوره خانواده اردبیل رایگان

این کتاب سه قسمتی چگونگی و چرایی تجربه را بررسی می کند و با چندین تمرین عملی که در سراسر آن پراکنده شده اند ، راهنمایی در مورد چگونگی غلبه بر آن را ارائه می دهد.

مرکز شماره مشاوره خانواده اردبیل رایگان

به عنوان مثال ، دکتر کلنس چارچوب موفقیت را بیان می کند: توانایی ، شکستن و شجاعت. وی تصریح می کند که افراد مبتلا به سندرم تقلب این اعتقاد را دارند که دستاوردهای آنها تنها به دلیل شکستن و شجاعت بر خلاف توانایی هایشان است.

هر کسی که تعجب کند که آیا آنها واقعاً پدیده تقلب را تجربه می کنند ، می تواند از آزمون خودارزیابی دکتر کلنس به همراه توضیحات وی درباره چگونگی گرفتار شدن افراد با “مشخصات فریب دهنده” در چرخه های خودباوری ، منفی و ترس استفاده کند.

جالب توجه است که بخشهایی از کتاب نیز به بررسی چگونگی بروز پدیده تحریک کننده در نقشهای مختلف فرهنگی مانند دانش آموزان ، مادران و پزشکان اختصاص دارد.

  1. افکار مخفی زنان موفق: چرا افراد توانمند از سندرم جعل رنج می برند و علیرغم آن چگونه می توانند رشد کنند – دکتر والری یانگ
    افکار مخفی

این کتاب به این موضوع می پردازد که چرا افراد توانمند از سندرم تحریک کننده رنج می برند و تلاش می کنند با وجود آن نقشه راهی برای پیشرفت ایجاد کنند.

شماره مشاوره خانواده اردبیل آنلاین

دکتر والری یانگ که از سندرم تحریک کننده رنج می برد و آرمان های شغلی و شغلی وی را از بین می برد ، درک این مسئله که چرا بسیاری از افراد باهوش احساس کلاهبرداری می کنند را در اولویت قرار داد.

گرچه به دلیل تخصص خود در زمینه سندرم تقلب در زنان مشهور است ، اما کار وی به عنوان قابل استفاده در مورد همه پذیرفته شده است.

این کتاب مملو از تمایزهای مفید و تمرینات بازآرایی است که درک خواننده را افزایش می دهد در حالی که به آنها در تسلط بر منتقد درونی چالش خود کمک می کند.

به عنوان مثال ، دکتر یانگ هفت عامل در سندرم تحریک کننده از جمله دانشجویی یا کار در یک زمینه خلاق را بیان می کند.

وی همچنین سندرم تحریک کننده را به پنج نوع «صلاحیت» طبقه بندی می کند ، یک یادآوری مفید برای همگن نبودن افراد.

بهترین مشاوره خانواده اردبیل رایگان

بسته به شخصیت افراد ، دوران کودکی و سبک های مقابله ای ، تجربه آنها از احساس یک فریبکار و عقب نگه داشتن موفقیت بیشتر به روش های مختلف آشکار می شود.

به عنوان مثال ، یکی از انواع شایستگی ها “کمال گرا” بسیار رایج است. دکتر یانگ روش هایی را پیشنهاد می کند که انواع کمال گرایانه می توانند بهتر به شکست پاسخ دهند.

آنها باید رابطه خود را با خطر تغییر دهند ، این تفاوت کسانی را که می توانند سندرم تقلب خود را کنترل کنند از کسانی که این کار را نمی کنند متمایز می کند.

شریل سندبرگ دارای یک شرح مختصر است. او نه تنها مناصب سطح بالایی را در گوگل و فیس بوک اشغال کرده است .

مشاوره روانشناسی خانواده در اردبیل

از طریق ترکیبی از حکایات سرگرم کننده ، داده های به خوبی تحقیق شده و توصیه های عملی ، در درجه اول نابرابری جنسیتی را در خانه و محل کار بررسی می کند.

کتاب سندبرگ اگرچه در برخی موارد بحث برانگیز بود ، به دلیل درخواست قدرتمندی که از زنان برای “تکیه دادن” به شغل خود و آرزو برای “رویای بزرگ ، ایجاد مسیر عبور از موانع و دستیابی به پتانسیل کامل خود” ، تا حدود زیادی مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

هر آنچه در مورد پیام اصلی وی كه زنان را ترغیب می كند برای زندگی حرفه ای خود بیشتر تصور كنند ، تصور كنید ، یكی از نقاط قوت كتاب ، گشودگی و تمایل وی در زمینه آشكار كردن نقایص شخصی و احساس خودباوری است.

مردم الهام گرفته اند از اینکه می دانند حتی افرادی مانند سندبرگ ، که در خارج از کشور دارای شایستگی بالایی هستند ، همان احساس سندرم جعل را تجربه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره