صفحه اصلی / مشاوره خانواده / شماره مشاوره خانواده در بهبهان

شماره مشاوره خانواده در بهبهان

شماره مشاوره خانواده در بهبهان تلفنی رایگان و مشاوره روانشناسی خانواده در بهبهان شاید شما در مورد درمان مشارکتی یا مشاوری از “دیدگاه مشارکتی” کار کرده باشید اما از معنای آن مطمئن نیستید. از آنجا که همه درمانگران ما در مرکز مشاوره ازدواج و خانواده در اینجا در یک چارچوب همکاری فعالیت می کنند .

به نظر من مفید است که چند ایده درباره آنچه این دیدگاه به همراه دارد ، به اشتراک بگذارم. ایده دیدگاه مشارکتی توسط هارلین اندرسون از کار خود به عنوان یک درمانگر هنگامی که فهمید می خواهد بهتر بفهمد چرا درمان برای بعضی از افراد است اما برای دیگران کار نمی کند ، ایجاد شد.

وی تحقیق و گفتگوی غیررسمی خود را با تئوری پست مدرن ترکیب کرد و دریافت که اجرای یک دیدگاه برابری طلبانه ، این ایده که همه مردم برابر هستند ، لیاقت برخورداری از حقوق ، و فرصت ها را دارند ، در موفقیت جلسات درمانی مهم است ، و غیره ایده یک دیدگاه مشترک متولد شد.

دو اصل
این دیدگاه از دو اصل اساسی استفاده می کند.

شماره مشاوره خانواده در بهبهان تلفنی

گفتگوی مطمئن بین مشاور و مشتری باعث رشد و یادگیری از طریق زبان و دانش می شود. همانطور که زبان و دانش مشاور و مشتری تغییر می کند ، ممکن است گفتگو و استراتژی های درمانی که در جلسه صحبت می شود.

اساساً ، هرچه مشتری رشد می کند و درباره خود یا نگرانی های خود می آموزد ، گفتگوی مشاور و مشتری نیز افزایش خواهد یافت.
درک این که هیچ راهی واحد برای دیدن مسئله یا راه حل وجود ندارد. دیدگاه ، تخصص و درک مشتری هنگام ایجاد و ایجاد استراتژی های درمانی درمانی بسیار مهم است.

یک مشاور با استفاده از دیدگاه مشترک از مهارتهایی مانند گوش دادن فعال ، کردن و ارتباطات غیرکلامی استفاده خواهد کرد.

گوش دادن فعال هنگامی است که فرد فقط بر روی یک سخنران تمرکز می کند و می تواند پیام سخنران را به صورت تعریف یا خلاصه بیان کند.

شماره مشاوره خانواده در بهبهان رایگان

پرسش مهارت دیگری است که مورد استفاده قرار می گیرد و برای کاوش ، درک ، روشن یا تغییر شکل استفاده می شود و می تواند برای تعمیق درک و تحولات استفاده شود.

یک مشاور با استفاده از دیدگاه مشترک ، مشتری را به عنوان یک متخصص در زندگی و دیدگاه خود می بیند.

همچنین مشاور می تواند برای درک بهتر دیدگاه و رفتار مشتری از ارتباط کلامی یا غیرکلامی استفاده کند.

از مکث یا سکوت استفاده می شود تا به مشتری اجازه دهید تا وقت خود را برای تفکر ، تأمل ، آرامش یا ایجاد گفتگوی مناسب یا مناسب بگذارد.

اما حتی قبل از معرفی بسیاری از این مهارت ها ، مشاور و مشتری در جهت ایجاد یک رابطه درمانی و اعتماد کار خواهند کرد.

ایجاد رابطه اعتماد با مشاور در مراحل اول مشاوره در اولویت است. پس از احراز این امر ، مشاور ممکن است به آرامی و با دقت مشتری را به چالش بکشد تا آنها را در درک دیگر دیدگاه های یک موقعیت راهنمایی کند.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان بهبهان

برای تغییر کار می کنیم
یک دیدگاه مشترک می تواند به مشتریان کمک کند تا دیدگاه های خود را در مورد نگرانی ها یا چالش هایی که ممکن است .

هنگام ارتباط مناسب با مشاور با مشاور داشته باشند ، تغییر دهند. هنگامی که مشتری دیدگاه خود را در مورد یک موضوع مشخص تغییر می دهد ، مشاور و مشتری می توانند با هم همکاری کنند تا روش های مثبت یا سازگارانه تری برای تعامل با این موضوع ایجاد کنند.

مشاور و مشتری ممکن است ارزش های مشتری را برای هدایت بهتر رفتارها و افکار سازگار تعیین کنند. این به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که مشتری به روشی منطبق با زندگی ایده خود عمل می کند.

سرانجام ، و مهمتر از همه ، مشاور از راهکارهای درمانی و درمانی مختلفی برای انتخاب بهتر خدمات مشاوره به شما به عنوان مشتری استفاده می کند.

این بدان معناست که یک مشاور ممکن است از نظریه ها و استراتژی های درمانی مختلفی برای کمک به مشتریان در رسیدن به اهداف مشاوره خود استفاده کند.

یک رویکرد مشارکتی برای درمان می تواند به مشتریان معنی و درک عمیق تری از خود ، زندگی و هر چالشی که ممکن است سر راه آنها باشد قرار دهد.

در نهایت ، مشتریان را در جلسات رانندگی در جلسات درمانی خود قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره