صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / شماره مشاوره خانواده شیراز رایگان

شماره مشاوره خانواده شیراز رایگان

شماره مشاوره خانواده شیراز رایگان تلفنی و مشاوره حل مشکلات خانوادگی شیراز برای اکثر قریب به اتفاق زوج ها در حال حاضر ، زندگی در میان یک بیماری همه گیر باعث افزایش سطح استرس ، ایجاد اصطکاک بیشتر بین آنها شده و لایه های دشواری دیگری را ایجاد کرده است که زوجین برای مقابله با آن تلاش می کنند.

شاید متوجه شده باشید که طی 6 ماه گذشته استرس در ازدواج شما افزایش یافته است ، یا شما و همسرتان بیش از حد معمول درگیر هستید. شاید اکنون که ریتم طبیعی زندگی به هم خورده است ، شما و همسرتان در تلاش برای مدیریت کارهای روزمره هستید.

روابط کار و مراقبت زیادی را می طلبد و حتی در بهترین شرایط ، توجه مداوم برای حفظ یک رابطه سالم لازم است.

موقعیت های دارای استرس بالا ، مانند همه گیری ، مجموعه ای از چالش ها و مشکلات منحصر به فرد خود را به همراه دارد و اغلب این تأثیرات می تواند در نزدیکترین روابط ما بیشترین مشاهده را داشته باشد.

با این حال ، با تمرکز عمدی ، معاینات مکرر و مهارت های تنظیم دقیق ، می توانید یک رابطه سالم را حفظ کنید ، به طور موثرتری در روابط خود پیمایش کنید یا حتی روابط خود را در این زمان پرتنش بهبود بخشید.

شماره مشاوره خانواده شیراز رایگان تلفنی

در اینجا سه ​​روشی وجود دارد که می توانید امروز برای ادامه روابط خود ، کاهش استرس در روابط خود یا بهبود ارتباط خود پیاده سازی کنید.

سطح استرس شخصی خود را به خوبی شناسایی و مدیریت کنید.
در زمانی که استرس ، اضطراب و افسردگی به بالاترین حد خود رسیده است ، حتی یک قدم به عقب و ارزیابی اینکه چگونه شخصاً تحت تأثیر قرار گرفته اید ، بسیار مهم تر است. وقتی سطح استرس فردی بالا باشد ، سطح تحمل ما به طور قابل توجهی پایین می آید.

شماره مشاوره خانواده شیراز رایگان
شماره مشاوره خانواده شیراز رایگان

وقتی این اتفاق می افتد ، مکالمات ساده ممکن است به سرعت به مشکلات بزرگتری تبدیل شوند.

مدیریت سطح استرس فردی و تمرین مراقبت از خود می تواند اطمینان حاصل کند که بهترین “شما” را به این رابطه می رسانید.

ارتباطات را از بین ببرید
هیچ رازی نیست که ارتباطات نقش مهمی در حفظ روابط سالم دارد. آنچه ما همیشه در نظر نمی گیریم این است که موقعیت های استرس زا ممکن است حتی بیش از حد معمول به برقراری ارتباط نیاز داشته باشند.

شماره مشاوره خانواده شیراز رایگان آنلاین

آنچه ممکن است برای شما و شریک زندگی پیش از شیوع خوب کار کرده باشد ممکن است اکنون اصلاً نباشد. تا زمانی که در مورد انتظارات و نیازهای تغییر یافته مکالمه نکنید ، ممکن است درگیری بیشتر شود.

به طور مکرر و مستقیماً به شریک زندگی خود اطلاع دهید که چه چیزی نیاز دارید. زندگی هنگام زندگی در شرایط استرس بالا احساس عادی نمی شود و غیرمعمول نیست که ممکن است نیازها بیشتر تغییر کند.

اگر به زمان بیشتری برای برقراری ارتباط نیاز دارید ، اگر احساس ضعف شدید ، اگر با مراقبت از کودکان دست و پنجه نرم می کنید یا اگر خسته هستید ، به شریک زندگی خود اطلاع دهید.

صرف مکالمه به شما کمک می کند مراقبت از خود را به خوبی انجام دهید ، کانال ارتباطی را باز کنید و شریک زندگی خود را به مبارزات دعوت کنید. این روش همچنین باعث افزایش صمیمیت و ارتباط بین شما و شریک زندگی شما خواهد شد.

حتی وقتی زندگی را در میانه یک بیماری همه گیر زندگی نمی کنیم ، متوجه می شویم که یکی از مهمترین زمینه هایی که زوجین معمولاً با آن دست و پنجه نرم می کنند ارتباط است و در نتیجه آنها درگیری قابل توجهی را تجربه می کنند.

مرکز مشاوره خانواده شیراز رایگان

هنگامی که به زوجین کمک می کنیم تا درگیر موضوعاتی شوند که آنها تجربه می کنند ، اغلب متوجه می شویم که نیازها و انتظارات برآورده نشده ای وجود دارد که هرگز ابراز نشده است.

اطمینان از اینکه شما در این مدت عمداً ارتباط برقرار می کنید ، اطمینان حاصل خواهد کرد که انتظارات و نیازها روشن است ، و حتی اگر ناامیدی و ناامیدی همچنان اتفاق بیفتد ، درک دقیق تری از آنچه که هر دو در مورد آن صحبت می کنید ، خواهید داشت!

انتظارات و تعادل سالم ایجاد کنید
برای برخی ، ممکن است زندگی خیلی متفاوت از قبل از همه گیری نباشد و ساختار زندگی آنچنان تغییر نکرده باشد ، اما برای اکثریت قریب به اتفاق ما ، زندگی و ساختار در خانه به طور قابل توجهی تغییر کرده است.

بهترین مشاوره خانواده شیراز رایگان

برای بسیاری ، حداقل یکی ، اگر نه هر دو ، شرکا از هم اکنون کار می کنند. به جای آداب و رسوم و روالهایی که خانواده ها عصرها و آخر هفته ها جمع می شوند ، اکنون همه در خانه هستند ، همه وقت شانه به شانه و فضای مشابهی را تقسیم می کنند.

در تلاش برای ایجاد یک رویکرد متعادل نسبت به زمان و مرزها در رابطه ، پارامترها را در زمان تنهایی و زمان زوج تنظیم کنید و در مورد انتظاراتی که هرکدام از شما انتظار دارد توافق کنید.

در حالی که هر دو بیشتر در خانه هستید می توانید “خفه کردن” شریک زندگی خود را با خلوص زیاد همسرتان یا “کارهای زیاد” وسوسه انگیز کنید ، اما فقط به این دلیل که ممکن است بیشتر در کنار هم باشید ، به معنای انتظارات سالم در مورد زمان تنها نباید در نظر گرفته شود

اگر در طی این همه گیری به دنبال راهی برای ارتباط یا حفظ روابط خود با شریک زندگی خود هستید ، اجرای این 3 مرحله را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره