صفحه اصلی / مشاوره خانواده / شماره مشاوره خانواده یاسوج رایگان

شماره مشاوره خانواده یاسوج رایگان

شماره مشاوره خانواده یاسوج رایگان تلفنی و مشاوره روانشناسی خانواده یاسوجاگر پست وبلاگ این هفته گذشته درباره “پیدا کردن آرامش در هرج و مرج” را از دست داده اید ، ما شما را به خواندن آن در اینجا تشویق می کنیم. هیچ رازی نیست که به دلیل شیوع همه گیر جهانی ، یا ، اواخر اوضاع در دنیای ما کمی آشفته است.

بسته به جایی که زندگی می کنید ، احتمالاً شما را ترغیب کرده اند که فاصله اجتماعی را انجام دهید ، یا اگر مانند شهر ما هستید ، قرنطینه گسترده تری را تجربه می کنید.

جایی که بسیاری از فروشگاه ها در حال حاضر بسته هستند ، فروشگاه هایی که باز هستند با ساعات کاری کمتر کار می کنند و قرار است همه افراد ، غیر از “پرسنل ضروری” ، به استثنای ورزش بدنی یا دویدن گاه به گاه به فروشگاه مواد غذایی ، در خانه بمانند.

این امر نحوه کار ، بازی و معاشرت اکثر ما را به طور قابل توجهی تغییر داده است ، که مطمئناً بر سلامت کلی روان ، اضطراب و افسردگی تأثیر می گذارد.

شماره مشاوره خانواده یاسوج رایگان تلفنی

در پست خود درباره “پیدا کردن آرامش در هرج و مرج” ما نگاهی انداختیم که چطور عمدی داشتن در ایجاد آرامش بیشتر ، با هم بودن و کاهش سرعت در این زمان ناخوانده.

اما شاید خیلی مورد نیاز در خانه می تواند به تقویت سلامت روان ، کاهش اضطراب و افسردگی کمک کند. کمک به کاهش مشکلات انزوای اجتماعی.

ما می فهمیم که این زمان برای خیلی ها چقدر سخت است. اشکالی ندارد که چیزهای زندگی خود را که اکنون از دست رفته یا قطع شده اند غمگین کنید.

اشکالی ندارد اگر احساس کنید انگیزه خود را از دست داده اید.

اگر راه خود را از طریق “آموزش در خانه” یا “عدم تحصیل” اشتباه بگیرید یا حتی اگر اصلاً به سختی تحصیل می کنید اشکالی ندارد. اشکالی ندارد اگر در حال حاضر برای یافتن هنجارهای روز خود تلاش کنید.

شماره مشاوره خانواده یاسوج رایگان آنلاین

ما به سادگی می خواهیم یک گزینه دیگر برای درک آن ارائه دهیم. امیدی که زندگی هایگ حتی در شرایط بحرانی و آشفتگی نیز می تواند ارائه دهد.

مطمئناً از دشواری قرنطینه نمی کاهد و باعث نمی شود که درد فاصله فیزیکی متوقف شود ، اما امیدواریم که این امر شما را تشویق کند.

که ممکن است عنصری از آسایش و آرامش را وارد روزهای شما کند. با استفاده از مفهوم در زندگی روزمره خود ، می توانید احساس پایداری و آرامش را ایجاد کنید ، حتی اگر فقط در داخل خانه خودتان باشد. ما شما را تشویق می کنیم که این افکار را در نظر بگیرید:

چه چیزی آرامش را وارد خانه شما می کند؟

بهترین مشاوره خانواده یاسوج رایگان

چگونه می توانید این هفته در خانه خود با هم جمع شوید؟

کارهای کوچکی که برای یک زمان دیگر به تعویق انداخته اید و اکنون می توانید انجام دهید چیست؟

چگونه می توانید هرج و مرج و هرج و مرج را در آغوش بگیرید و انتخاب کنید از جنبه هایی که می توانید کنترل کنید لذت ببرید؟

چه چیزی باعث راحتی خانه شما می شود؟

چه چیزها ، مکان ها و روال هایی وجود دارد که حس را برای شما و خانواده شما فراهم می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره