صفحه اصلی / مشاوره خانواده / شماره مشاوره خانواده

شماره مشاوره خانواده

شماره مشاوره خانواده

شماره مشاوره خانواده: این روزها با افزایش مشکلات خانوادگی اکثر خانواده ها به دنبال مشاوره خانواده مطمئن و با تجربه می باشند تا مسائل موجود در خانواده خود را به حداقل برسانند. مشاوران خانواده نقش بسزایی در کاهش دغدغه های موجود بین اعضای خانواده خواهند داشت. همه ما می‌دانیم که خانواده به عنوان پایه و بنیان زندگی هر شخص نقش بسیار مهمی در آینده و زندگی اخلاقی، اجتماعی و شخصی هر فرد خواهد داشت

بنابراین نیاز به یک مشاور خانواده همواره در بین خانواده ها احساس خواهد شد تا بتوانند تصمیم درستی از مسائل مختلف تربیتی و ارتباطی را با یکدیگر و اعضای دیگر خانواده داشته باشند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

نقش مشاوره خانواده در روابط خانوادگی

کاملاً واضح است که شخصی با اصول تربیتی درست و محکم می تواند از پس مشکلات موجود در زندگی اش بر بیاید اما کسی که والدین او تلاشی جهت محکم ساختن شخصیت او نداشته‌اند؛ صددرصد نمی‌تواند در برابر مشکلاتش استوار و محکم باشد. همانطور که در توضیحات بالا گفته شد، نظام خانواده به عنوان منشاء اصلی رفتارهای فردی، اجتماعی و فرهنگی افراد می باشد.

بنابراین تعارضاتی که در بین رفتارهای والدین وجود دارد؛ سبب ایجاد مشکلات بسیاری در آینده افراد خواهد شد. همین امر باعث می‌شود که افراد در شرایطی قرار بگیرند که تصمیم آنها ترک خانه و خانواده و یا عدم برقراری ارتباط با آنها می باشد. مشاوره خانواده در زمینه های بسیاری فعالیت می کند که شامل ارتباط درست و مناسب با همسر و فرزندان، ارتباط درست با خانواده همسر و دوستان او، داشتن ارتباطات موفق زناشویی و جنسی، آگاهی‌های لازم جهت تربیت فرزندان و غیره میباشند.

این روزها مشاوره دچار تغییرات بسیاری شده است که روش های نوینی را به افراد معرفی می کند که یکی از این روش های موثر و کارآمد مشاوره خانواده تلفنی می باشد. در این نوع مشاوره افراد با شماره گیری تلفن مرکز مشاوره مالیم می توانند به یک مشاور باتجربه و کاربلد و وصل شوند تا راهکارهای اصولی و منطقی مشکلاتشان را از او طلب کنند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره