صفحه اصلی / مشاوره کودک / شماره مشاور تلفنی کودک

شماره مشاور تلفنی کودک

شماره مشاور تلفنی کودک

شماره مشاور تلفنی کودک: اکثر روانشناسان و مجموعه های درمانی بالینی جهت کمک به مدیریت امور زندگی و کسب رضایت مراجعین طیف وسیعی از خدمات موثر سر خود را به همگان معرفی خواهند کرد. مشاوره کودک از جمله این خدمات با ارزش می باشد. هر فردی ممکن است در دوره های مختلف زندگی خود دچار معضلات متفاوتی شود که نیاز به روانشناس در این برهه از زندگی احساس می‌شود. یک روانشناس معتبر با بررسی علائم و نشانه ها می تواند در بهبود شرایط کمک و رضایت مراجعین خود را جلب کند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

امروزه با وجود حساسیت های ویژه کودکان و نوجوانان در رده های سنی متفاوت و تفاوت در خواسته ها و نیازهای آنها، والدین مجاب به بهره گیری از فردی با شناخت بالا از دوره های سنی کودک شده اند. والدین با مسئولیت مشکلات رفتاری کودکان خود را جدی تلقی خواهند کرد و در صورت غیر طبیعی بودن رفتار آنها و ناسازگاری های متداوم در جهت رفع مشکل کودکان شان تلاش خواهند کرد که در این صورت مشاوره با فردی متخصص و کاربلد همواره موثر و قابل اهمیت می باشد.

مشکلات عمده کودکان و اهمیت آن

یک کودک تا زمانی که به دوران نوجوانی برسد؛ معمولاً با اختلالاتی مانند تغذیه، اضطراب، لجبازی، خشونت، خواب و غیره همراه خواهد بود که باید در همان سنین کودکی رفع گردند. در غیر این صورت این مشکلات در دوره نوجوانی و جوانی فردی سرکش را به بار خواهد آورد.

به عنوان مثال در کشور ما تربیت جنسی کودکان مهم و جدی تلقی نمی گردد. در صورتی که این موضوع یکی از بخش‌های مهم تربیتی آنها می باشد و اکثر والدین با تصور اینکه کودکان نباید در چنین سنی از مسائل جنسی باخبر باشند و به مرور با این مسائل روبرو خواهند شد و اقدامی نخواهند کرد.

در این صورت کودک در زمانی نادرست با مسائلی آشنا می شود که ذهن او را دچار اختلال کرده و در نهایت مشکلاتی را همراه خود خواهد داشت. بنابراین تربیت جنسی کودکان بسیار حائز اهمیت می باشد. یک روانشناس کودک با تجربه و تخصص بالا می تواند در جهت آسیب شناسی و در نهایت رفع مشکل تربیتی کودکان بسیار مثمر ثمر باشد و از رنجش والدین نیز در برابر رفتارهای نامناسب کودکانشان خواهد کاست.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره