صفحه اصلی / مشاوره حقوقی / شماره مشاور حقوقی طلاق

شماره مشاور حقوقی طلاق

شماره مشاور حقوقی طلاق رایگان تلفنی با بهترین وکیل طلاق خانواده برای شماره مشاوره طلاق می بایست از طریق تلفن ثابت با ما تماس بگیرید.

حضور چیست؟ حضور ماهیت خالص و بدون قید و شرط ما است. همیشه وجود دارد ، اگرچه ممکن است از آگاهی شخصی ما (“نفس”) پنهان باشد زیرا نمی دانیم که احساس خود چقدر ساده و شفاف است.

حضور را می توان در جنبه ها و ابعاد مختلف تجربه کرد. اولین چیزی که به آن توجه می کنیم این است که سبکی ، احساس باز بودن ، روشن و خالص بودن وجود دارد.

این سبکی آشکار ، اگرچه توصیفی است ، اما “چیز” نیست. خارج از ذهن ماست.

بنابراین چگونه این پارادوکس واقعاً با پدیده های روزمره کار می کند؟ ما باید “نه” از کلمات ، که گاهی اوقات ظاهر را پنهان می کند ، بلکه از تجربه مستقیم و فوری “بفهمیم”.

وقتی افرادی را که رنج می برند می بینم ، رنج آنها را یک مشکل می دانند. این تقسیم باعث ایجاد نزاع دوگانه می شود.

شماره مشاور حقوقی طلاق تلفنی

به جای اینکه اجازه دهید هر تجربه ای صرفاً مکاشفه کمال باشد ، رد تجربه وجود دارد ، نیاز به تغییر آنچه در ظاهر به نظر می رسد.

وقتی بتوانیم مفهوم خوب و بد را پشت سر بگذاریم ، وقتی تصوری از بازی دوگانگی ایگو داشته باشیم ، می توانیم آرامش خود را حفظ کرده و در حضور بی قید و شرط آزادی بیابیم.

همه چیز سرانجام به یک حضور ساده خلاصه می شود ، که قابل شناسایی نیست اما همچنین جدا از تجربه نیست.

شماره مشاور حقوقی طلاق
شماره مشاور حقوقی طلاق

“پوسته باید باز باشد
اگر آنچه در داخل است قرار است بیرون بیاید.
اگر هسته می خواهید ،
شما باید پوسته را بشکنید
ما باید یاد بگیریم که از همه چیز عبور کنیم
اگر می خواهیم در آنها به خدا بچسبیم. “

شماره مشاور حقوقی طلاق رایگان

من اخیراً زوجی را دیدم که در لحظه ورود آنها به دفتر من ، بدن من از نظر فیزیولوژیکی در حالت آماده باش قرار گرفت.

احساس آشفتگی ، ناراحتی و عصبی بودن می کردم. من فشار را برای انجام درست کارها احساس کردم ، فشاری که قبل از ورود او تجربه نکرده بودم.

با شوهر صحبت کرد ، او به من اطلاع داد که چقدر نگران است. او می گوید که همیشه جلوتر فکر می کند و سعی می کند تصمیمات خوبی بگیرد که آسایش او و همسرش را تضمین کند.

با این حال ، طنز این است که همسرش تشخیص داده است که حضور او را احساس نمی کند. او با وجود حضور بدنی خود احساس خلأ کرد. او نتوانست شوهرش را “پیدا” کند و در این رابطه احساس تنهایی کرد.

علیرغم دغدغه همیشگی خود برای آسایش آینده ، او برای لحظه ای در دسترس نبود ، نه از طریق احساسات و نه از طریق عمیق ترین آگاهی از تجربه خود.

شماره مشاور حقوقی تلفنی رایگان

وقتی از آنها خواسته شد تا در مورد شکایات آنها بحث کنند ، هر چیزی که مانع از این شود که آنها در لحظه کنونی نباشند ، آنها به سختی آنچه را که در ذهنشان می گذرد کنار گذاشتند تا به سادگی به عقب برگردند و از یک سکوت صادقانه به یکدیگر نگاه کنند.

صرفاً دیدن یکدیگر را شامل می شود آنها ارتباط خود را با یکدیگر از دست داده بودند ، اما مهمتر از همه ، آنها با “خود” مربوطه خود را از دست داده بودند.

به شکایات پایبند می مانیم ، بیشتر در شکایت خود شرکت می کنیم تا در آشکار شدن لحظه کنونی که خود به خود آشکار می شود و همیشه جدید است.

حضور شامل احساس همه تجربیات ما و تمام تبعیض هایی است که بخشی از تجربه است. اکثر ما می توانیم بدن خود را بیشتر اوقات احساس کنیم.

آدرس وکیل خانواده طلاق

ما می توانیم احساسات خود را احساس کنیم. ما می توانیم صدای ذهنمان را بشنویم. این سطح حضور برابر با شعور تجسم یافته است. اولین “سطح” حضور زمانی است که ما با احساسات بدن خود در ارتباط هستیم.

با ایجاد آگاهی و کنجکاوی ملایم به احساسات جسمانی در هر قسمتی از بدن خود ، ما مستقیماً با آن تماس می گیریم. برای این کار ، لحظه ای وقت گذاشته و روی صندلی راحتی می نشینیم.

ما قدرت شکم خود را از طریق تنفس آگاهانه در آغوش می گیریم و اجازه می دهیم توجه ما در سراسر بدن ما حرکت کند ، از پاهای ما شروع می شود و تا تاج سر ما پیش می رود.

با انجام این تمرین ، متوجه می شویم که چقدر از تجربه بدن خود در ارتباط یا جدا هستیم.

اگر مناطقی وجود دارد که به نظر می رسد بی حس ، متشنج ، سرد ، گرم ، ملایم ، تیز است ، ما در احساسات حاضر هستیم و در آنها نفس می کشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره