صفحه اصلی / مشاوره خانواده / شماره های تماس با مشاور خانواده

شماره های تماس با مشاور خانواده

شماره های تماس با مشاور خانواده

شماره های تماس با مشاور خانواده: در راستای اقدامات پیشرفته شدن عرصه‌های مختلف مشاوره نیز دچار نسخه های به‌روزرسانی معتبر و کاربردی شده است که مهمترین روش به روز شده مشاوره تلفنی خانواده می باشد. در مشاوره تلفنی خانواده افراد تنها با گرفتن یک تماس تلفنی بدون محدودیت و محرمانه می‌توانند مشکلات خانوادگی خود را با یک مشاور مطمئن و کارکشته در میان بگذارند تا راهکارهای منطقی را از او دریافت کنند.

در مرکز مشاوره مالیم مشاوران متعددی در زمینه‌های مختلف روانشناسی با تجربه فراوان آماده ارائه خدمات روانشناسی به تمامی عزیزان در سراسر کشور می باشند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر وجود مشاور خانواده

همان طور که می‌دانید خانواده جزء کوچک جامعه میباشد. بنابراین بسیار مهم است که یک فرد از یک خانواده سالم پا به اجتماع بگذارد. شرایط دشوار امروزی و افزایش فشارهای روانی که موجب استرس های روزانه شده اند؛ انسجام و پایداری خانواده ها را تحت شعاع خود قرار داده‌اند. بنابراین می توانند اثرات مخربی بر روی روابط افراد و نوع زندگی آنها داشته باشند.

 روابط مناسب و سالم میان اعضای خانواده همواره موجب تربیت صحیح فرزندان و شکل گیری شخصیتی کامل در آن ها می گردد. بنابراین به هنگام بروز مشکلات در خانواده باید نسبت به حل آن سریعاً اقدام کرد. چرا که تعلل و بی تفاوتی مشکلات عمیق تری را در پیش خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

مشاوره خانواده تلفنی یکی از راهکارهای به روز و مناسب جهت رفع مشکلات خانوادگی می‌باشد. چرا که افراد می توانند در هر زمان از شبانه روز تنها با گرفتن یک شماره با مشاوری با تجربه و کاردان به صحبت بنشیند تا راهکارهای مناسب مشکل خود را از او دریافت کنند.

 پیدایش مشکلات در خانواده ها امری کاملاً معمول و نرمال می باشد. اما اینکه از آنها به راحتی بگذریم و با بی اعتنائی از آن رد شویم کاملاً غیر منطقی و غیر معمول می باشد. چرا که مشکلات حل نشده در گذشته تاثیرات مخربی در زندگی آینده خواهند داشت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره