صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / مرکز مشاوره ازدواج اصفهان

مرکز مشاوره ازدواج اصفهان

مرکز مشاوره ازدواج اصفهان

مرکز مشاوره ازدواج اصفهان: این روزها با افزایش آمار طلاق ونوع متفاوت آن طلاق های عاطفی بسیار در جامعه، همه انسان ها به دنبال راهی می باشند که بتوانند فردی مناسب خود را بیابند. متاسفانه به دلیل ازدواج های ناموفق، افراد از معیارهای خود و معیار هایی که باید اصول باشد، فاصله گرفته اند. هر شخص دارای نظرات، باورها، ارزش ها و عادت های خانوادگی مختص خود می باشد که در ازدواج او بسیار مهم و حائز اهمیت است.

همه این عادت ها و عملکرد ها مطمئناً مطابق سلیقه همسر و شریک زندگی نخواهد بود. بنابراین همین اختلاف نظر باعث ایجاد اختلاف و مشکل خواهد بود. در مقابل می توان تمام این اختلاف نظرها را به عنوان راهکاری جهت تکمیل شدن روابط و آشنایی با فرهنگ ها و عقاید دیگر دید. در این صورت باید به این ارزش ها و عقاید احترام گذاشت. این تفاوت ها روشی برای محک زدن روابط زوجین می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره ازدواج در بنیان خانواده

در زندگی های امروزی بسیار پیش آمده که عادت و رفتاری که در گذشته مورد توجه شما جهت انتخاب همسر بوده، حال خسته کننده می باشد و باعث به هم ریختگی اعصاب و بروز مشکلات زیانبار خواهد شد. در این صورت فاصله ای که میان زوجین ایجاد می شود، بسیار خطرناک است و منجر به خیانت، کم میلی جنسی و غیره خواهد شد. یک شریک زندگی مناسب و ایده آل همواره شما و زندگیتان را وارد رابطه و حریمی سالم خواهد کرد. اما برای موفق ماندن زندگی زناشویی تنها عشق کافی نیست و شما را نمی تواند به مقصدتان برساند.

ازدواج آزمونی جهت یادگیری مهارتهای زندگی می باشد و از آنجایی که این مهارتها را هر شخصی قبلاً آموزش ندیده است؛ ممکن است خیلی از زندگی های بظاهر موفق نیز دچار مشکل باشند. مشاوره ازدواج راهکاری موثر و مناسب جهت یادگیری مهارتهای زندگی و درک متقابل در زندگی مشترک را به شما یاد خواهد داد یک زندگی زناشویی همواره دارای معیارهای مختلف و خواستی می باشد که نهایتاً از عشق نشات خواهد گرفت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره