صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی:زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید.

و جایی برای رویا پردازی ندارید.

شناخت درست از تفاوت ها وشباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک میکنند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

ازدواج

در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج باید بیشتر به شباهت هایشان اهمیت دهند.زیرا توجه به تفاوت ها به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج موجب محکم شدن ارتباط و صمیمت زن و شوهر می شود.متاسفانه این روند در بین افراد جوان در آستانه ازدواج و افراد متاهل برعکس است یعنی فرد قبل از ازدواج در دریای احساسات و دلباختگی غرق می شود و بعد از ازدواج خود را در بین ناکامی ها و تفاوت های بسیار ناامید و خسته می بینید.

مرکز مشاوره ازدواج

 هر فردی برای ازدواج نیاز به دانستن یک سری موارد دارد که اگر بدون اطلاع از آن ها وارد زندگی جدید شود ممکن است به مشکلاتی برخورد کند.

 شاید به نظر شما پدر و مادر بتوانند فرزندشان را از موارد مطلع کنند. اما به دلیل اینکه ممکن است آن ها جهت دار به موضوعات تازه عروس داماد ها نگاه کنند شاید ناخود آگاه اشتباهاتی انجام دهند.

بهترین راهکار رای اطلاع از توصیه های بعد از ازدواج مشورت با یک مشاور ازدواج است.

مشاوره ازدواج کیست

شما هنگامی که از خانواده پدری خود جدا می شوید و وارد یک زندگی تازه و جدید می شوید باید نکاتی را درباره شروع یک زندگی بدانید. نکاتی که به نظر کوچک می آیند اما رعایت نکردن آن ها ممکن است باعث بروز مشکلات بزرگی شود.شاید در مواردی والدین بتوانند گزینه خوبی باشند اما بهترین گزینه نیستد بهترین و مطمئن ترین کار مراجعه به مشاور ازدواج است. شاید در شرایطی باشید که امکان صرف وقت برای رفتن پیش مشاور را نداشته باشید در این شرایط مشاوره ازدواج تلفنی مناسب ترین گزینه به شمار می آید.

مشاوره ازدواج تلفنی:

امروزه با توجه به وقتی که باید برای مراجعه به مراکز مشاوره صرف شود متاسفانه مردم، زیاد نمی توانند به مشاور مراجعه کنند پس برای رفع این مشکلات به مشاوران تلفنی مراجعه می کنند این شرایط مجاب می کند که مراکز مشاوره تلفنی روز به روز بیش تر شوند و اعتماد به این مراکز هم ممکن است کاهش یابد پس لازم است که در انتخاب مراکز مشاوره دقت کنید.مرکز مشاوره هوشمند ما در نظر دارد تا بهترین مشاوران خود را در زمینه مشاوره ازدواج به صورت تلفنی در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما بتوانید با صرف کم ترین زمان و هزینه با بهترین مشاوران مشورت کنید.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره