صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / مرکز مشاوره ازدواج نارمک

مرکز مشاوره ازدواج نارمک

مرکز مشاوره ازدواج نارمک

مرکز مشاوره ازدواج نارمک: هنگامی که بحث از ازدواج و تشکیل خانواده به میان می آید؛ نکات خیلی مهم و ضروری حائز اهمیت می شود. هر شخصی باید قبل از ازدواج یک آشنایی مختصر و جزئی با طرف مقابل داشته باشد تا کلیت رفتارها و خصلت های یکدیگر را بسنجند. شروع زندگی مشترک همواره دشوار است و اگر این تصمیم اشتباه نیز باشد؛ شرایط را دشوار تر خواهد کرد. هر دختر و پسری قبل از ازدواج باید نکاتی که برای شروع یک زندگی مشترک مهم می باشند، را مد نظر خود قرار دهند. چرا که این نکته در سال های آینده به کمکشان خواهد آمد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در امر ازدواج

چه بسا بسیاری از زوجین با گذشت سال ها، اختلافات زیادی را مابین خود حس خواهند کرد و این اختلافات ناشی از مشکلات قبل از ازدواج می باشد. مشاوره ازدواج راهی جهت پیش گیری از آمار احتمالی افزایش طلاق می باشد. ازدواج برای هر شخص مهم ترین تصمیم در زندگی است. پس این تصمیم مهم نیازمند کسب مهارت های لازم می باشد. هر شخص در خانواده‌ای با طرز تفکر، فرهنگ، سلایق، علایق و تربیتی متفاوت بزرگ شده است و معیارهای خاص خود را جهت زندگی با همسر خود دارد.

در مشاوره ازدواج زوجین یاد می گیرند که با وجود تفاوت هایی که دارند یک زندگی مشترک موفق بسازند. ازدواج از تمامی جنبه ها سبب تکمیل فرد می شود. زوجینی که در زندگی خود موفق هستند؛ نماد زندگی زوجین جدید و نوپا می باشند. اما گاهاً با گذشته زمان، طرز رفتار و برخورد با همسر تغییر خواهد کرد. در این صورت دعواها و اختلافات بسیاری پیش خواهد آمد که بسیار آسیب پذیر خواهند بود.

البته بحث و دعوا عادی و نمک زندگی مشترک می باشد. چرا که همین قهرها و آشتی ها شرایط و جو خانه را بهتر و دل انگیز تر خواهد کرد اما گاهاً بحث هایی پیش می آید که بی نتیجه خواهند بود در چنین شرایطی مشاوره ازدواج بسیار کمک حال می باشد و به شما کمک می کند تا شرایط بحرانی که در آن هستید را مدیریت کنید.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره