صفحه اصلی / مشاوره تلفنی / مرکز مشاوره تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی: این روزها به دلیل گسترش روز افزون مشکلات در تمامی حوزه ها، امر مشاوره بسیار محبوب و رایج شده است. یک مشاور باتجربه می‌تواند در تمامی زمینه‌ها از جمله خانواده، ازدواج، تحصیل، کار و غیره کمک حال همه افراد در تمامی سنین باشد. گاهاً پیش می آید که با مشکلی روبه رو می شویم و برطرف کردن آن جزء آرزوها و خواسته های ما خواهد بود. در این صورت تنها شخصی که می‌تواند کمکی وافر و مفید داشته باشد؛ یک مشاوره با تجربه و مطمئن است.

در سالهای گذشته و نه چندان دور مشاور تنها به صورت جلسات حضوری امکانپذیر بود. اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی همه افراد می توانند از مشاوره تلفنی نیز برخوردار شوند. در مشاوره تلفنی افراد بدون واهمه و خجالت می توانند مسائل و مشکلات خود را با مشاوری کاربلد و با تجربه به صورت محرمانه در میان بگذارند و بهترین راهکار را جهت رسیدن به هدف خود پیش گیرند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

حوزه فعالیتی مشاوران

همانطور که گفته شد مشاوره در زمینه های مختلف فعالیت دارد که یکی از این زمینه ها خانواده و مباحث مختلف پیرامون آن می باشد. چراکه وقتی انسانی در خانواده‌ای با اصول و عقاید درست پا به جامعه می گذارد؛ مطمئناً در زندگی مشترک و حتی کاری خود انسانی موفق خواهد بود. اما برای داشتن یک زندگی اصولی و ایده آل باید عقایدی درست و باورهایی منطقی را دنبال کرد.

همه ما می دانیم که در گذشته بهره گیری از امر مشاوره یک عیب محسوب می‌شد و افراد به ترجیح خود جهت برطرف کردن مشکلات شان خود درمانی می‌کردند یا از افراد با تجربه جهت مشاوره استفاده می کردند. اما امروزه با گسترش علم روانشناسی و اطلاعات افراد در رابطه با امر مشاوره استفاده از مراکز مشاوره بسیار رایج و در حال افزایش می باشد. به طبع برای همه ما پیش می آید که قادر به حضور در جلسات مشاوره نباشیم که در این صورت می توانیم از مشاوره تلفنی بهره مند شویم.

مرکز مشاوره تلفنی

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره