صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانواده در شهر ری

مرکز مشاوره خانواده در شهر ری

مرکز مشاوره خانواده در شهر ری

مرکز مشاوره خانواده در شهر ری: همواره وقتی صحبت از ازدواج و تشکیل خانواده پیش می آید؛ تفکر هر انسانی معطوف می شود به اینکه احساس آرامش بیشتری را در خانه خود و در کنار کسی که دوستش دارد، حس کند. اما گاها عدم مهارت برقراری ارتباط با طرف مقابل و نداشتن درک متقابل از شرایط و خصوصیات اخلاقی او این احساس آرامش را از ما خواهد گرفت.

نداشتن آرامش در محیطی که خودتان برای ساختنش تلاش کرده‌اید؛ منجر به ایجاد احساسات مختلف و منفی خواهد شد. این احساسات می تواند افسردگی، ناامنی، عدم علاقه و اشتیاق سابق باشد. گاهی پیش آمده که بعد از گذشت مدت زمان مشخص از زندگی، زوجین به رفتار یکدیگر اعتراض دارند که چرا دیگر مثل سابق صحبت و رفتار نخواهد کرد در این صورت در اکثر مواقع می توان گفت بانی این تغییرات خود زوجین می باشند و تا خود آنها نخواهند نمی توانند این مشکل را به پایان برسانند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در خانواده

در بسیاری از ازدواج ها که زمان بیشتری از آن گذشته است؛ زن و شوهر بیشتر شبیه به هم اتاقی خواهند شد. در این صورت هم به روحیه زوجین لطمه وارد می شود هم به فرزندان. وقتی بحث رابطه زناشویی به میان می آید؛ باید زن و شوهر در کنار یکدیگر کمبودها و کاستی ها را از بین ببرند تا به یک آرامش مورد قبول برسند. وقتی یک رابطه زناشویی در چارچوب امن خود باشد؛ دیگر کمبودها حس نخواهد شد و صمیمیت در زندگی بیشتر می شود.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 این روزها با توجه به اینکه رابطه های قبل از ازدواج تاثیری در روابط زناشویی بعد از ازدواج نخواهد داشت و گاهی یاد آور خاطرات بد و منفی خواهد شد؛ تنها نکته ای که باید بعد از ازدواج به آن فکر کرد داشتن تفاهم می باشد. وقتی یک رابطه زناشویی به اختلاف می خورد و باید ریشه آن را پیدا کرد و این کار تنها توسط یک مشاور خانواده با تجربه امکان پذیر است.

اگر زن و شوهر تنها با هم به صحبت بنشینند؛ نمی‌توانند ریشه اختلاف موجود بین خود را بیابند. چراکه هر دوی آنها از یک جایی به بعد نسبت به زندگی سرد شده اند اما یک مشاوره کاربلد می تواند ریشه اختلاف را بفهمد و با به کارگیری حس متقابل بین زوجین این اختلاف را حل کند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره