صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانواده لاهیجان

مرکز مشاوره خانواده لاهیجان

مرکز مشاوره خانواده لاهیجان

مرکز مشاوره خانواده لاهیجان: امروزه با ایجاد تغییرات فرهنگی و سبک زندگی بسیاری از افراد در هنگام مقابله با مشکلات توانایی لازم را جهت حل آن نخواهند داشت که در نهایت آسیبی جبران ناپذیر تاثیر نهایی آن ها خواهد بود. هر شخصی باید مهارت‌های کافی را در زندگی خود این مهارتها شامل کنترل خشم، مقابله با اضطراب و استرس، قاطعیت و جرات، خود آگاهی و غیره موارد مورد نیاز همه زوجین جهت رسیدن به زندگی موفق می باشد. البته این مهارت ها اکتسابی بوده و تنها با تمرین و آموزش به دست  خواهند آمد.

بسیاری از افراد مهارت های زندگی و اصول خانوادگی را در محیط خانه می آموزند اما گاهی برخی از خانواده ها نیز دارای اصولی می باشند که بسیاری از مسائل را کوچک می شمارند. اما همان مسائل کوچک و سبک در نظر، تبدیل به مسئله ای بزرگ و در نهایت زیان بار خواهد شد. هنگامی که زوجین با مهارت های زندگی آشنا باشند و آنها را در زندگی زناشویی خود به کار ببرند؛ همواره زندگی سرشار از آرامش و شادکامی را خواهند داشت.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در پایداری خانواده

مشاوره خانواده این روزها به روش های متفاوتی صورت می‌گیرد. برخی افراد به دلیل شرم حضور مشاوره خانواده را به صورت تلفنی انجام می دهند. در این نوع مشاوره فرد از راه دور و بدون گرفتن وقت قبلی می ‌تواند با مشاور خانواده مطمئن در زمینه مشکلات خود صحبت کنند و بهترین راهکار را از او دریافت کنند. زندگی زناشویی پر فراز و نشیب ترین سناریو زندگی هر شخص می باشد. چرا که افراد با شخصیتی جدید وارد خانه ای خواهند شد و به دنبال آن با مسائلی روبه‌رو می‌شوند که جدید و نو هستند.

در این صورت الزاماً باید شخصی وجود داشته باشد که با بسیاری از موارد آشنا باشد و همواره راهکارهای مناسب ارائه دهد. این شخص تنها می‌تواند یک مشاوره خانواده با تجربه باشد؛ مشاور خانواده همواره مانند فردی دلسوز و مهربان آماده شنیدن مشکلات شما می باشد و سعی می کند بهترین راه کار را پیش روی شخص قرار دهد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره