صفحه اصلی / مشاوره مامایی / مرکز مشاوره مامایی اصفهان

مرکز مشاوره مامایی اصفهان

مرکز مشاوره مامایی اصفهان

مرکز مشاوره مامایی اصفهان: در مقوله تشکیل خانواده، بعد از انتخاب همسر مناسب با خلقیات شما نکته بعدی که حائز اهمیت می باشد؛ بارداری و آگاهی های لازم در مورد آن است. همانطور که می دانید همزمان با بچه دار شدن سبک زندگی زوجین تغییر خواهد کرد. به عبارتی دیگر می‌توان گفت که یکی از تصمیمات مهم زوجین برای ادامه زندگی و بقای نسل خود اقدام آگاهانه برای بچه دار شدن می باشد. در این زمینه زوجین می توانند از مشاوره مامایی بهره گیرند.

در طی مشاوره مامایی تلاش بر این امر خواهد بود که آگاهی های زوجین نسبت به دوران بارداری و بعد از آن افزایش یابد تا بتوانند شرایط جدید فعلی را بپذیرند و به خوبی با آن کنار بیایند. قطعاً پیش می‌آید که بارداری ناخواسته بوده و برنامه ریزی قبلی جهت انجام آن اتفاق نیفتاده است. بنابراین در این شرایط زوجین مقداری گیج و سردرگم می‌شوند. در بهترین حالت این نکته باید انجام پذیرد که زوجین با یک متخصص و مشاور مامایی مشورت کند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی مامایی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره مامایی

با مشورت گرفتن از متخصصین حوزه مامایی هیجان و نگرانی های بچه دار شدن کنترل یافته و کاهش چشمگیری خواهد داشت. در مجموع و به‌طورکلی بارداری دورانی می باشد که دارای تغییرات هورمونی و فیزیکی بسیاری برای خانمها است. در طی ۹ ماه بارداری سبک زندگی خانوم و آقا دچار تغییراتی می‌شود که گاهاً آنها را اذیت می کند. بنابراین یک مشاور مامایی کاربلد می تواند شرایط را جوری رقم بزند که فشارهای روانی از زوجین دور شوند.

نقش همسر و مرد به عنوان همراه در ۹ ماه بارداری خانم بسیار حائز اهمیت می باشد. چراکه باعث سلامت جنین و سلامت روحیه خانوم است. بنابراین نیاز است تا درباره مهارت های لازم زوجین آگاه شوند و بیشتر بدانند تا با افزایش اطلاعات و آگاهی ها بتواند دوران بارداری بهتر و منظمی داشته باشند.

 با پیشرفت سبک زندگی افراد مشاوره نیز دچار تغییراتی شده است که یکی از تغییرات موثر آن مشاوره تلفنی مامایی می باشد. در این روش افراد می توانند بدون ترس و به صورت محرمانه با مشاوری مطمئن و کاربلد در هر ساعت از شبانه روز به صحبت بنشینند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره