صفحه اصلی / مشاوره کودک / مرکز مشاوره کودک خیابان شهر آرا

مرکز مشاوره کودک خیابان شهر آرا

مرکز مشاوره کودک خیابان شهر آرا

مرکز مشاوره کودک خیابان شهر آرا: از گذشته تا به امروز در خانواده ها بعد از انتخاب همسری مناسب بحث تربیت کودکان بسیار حائز اهمیت بوده است. هنگامی که والدین صاحب فرزند می شوند؛ در مسائل مختلفی سوالات متعددی برای شان پیش خواهد آمد. معمولاً در این زمان از والدین خود مشورت می گیرند. اما با گذشت زمان و تفاوت های فرهنگی و اعتقادی مابین دهه های مختلف روش ها و راهکارهای جدیدی جهت تربیت فرزندان ارائه شده است که هر کدام از این موارد نیازمند بحث و وارسی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر خانواده در عملکرد کودک

همواره در میان اعضای خانواده، والدین الگوی رفتاری و کرداری کودکان خواهند بود. در صورتی که والدین نتوانند تعامل درست با کودکانشان داشته باشند؛ مشکلات متعددی را در آینده متحمل خواهند شد. بدون در نظر گرفتن این مشکلات و عدم رسیدگی و پیگیری آنها این مشکلات در دوران نوجوانی و بزرگسالی کودک مشکل ساز خواهد بود. در این صورت تنها فردی که می تواند با مهارت بالا به شما کمک کند؛ یک مشاور کودک با تجربه و مطمئن می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

اکثر والدین با مطرح کردن مشکلات کودکان شان در میان بزرگ سالان با این جمله روبرو می‌شوند که نگران نباشند و این دوره ها نیز پشت سر گذاشته خواهند شد. اما این افراد نمی دانند که چه ضربات روحی و رفتاری را به کودک در آینده وارد خواهند کرد. کودکی که با ذهنی ناآرام و شخصیتی عصبانی و خشمگین وارد دوره نوجوانی خود شود؛ همواره برای خود و خانواده‌اش مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد.

چه بسا بهتر است رفع این مشکلات از دوران کودکی با علم و تجربه منطقی انجام پذیرد این روزها به دلیل مشغله های فراوان خانواده ها به دنبال راهی بهتر و مطمئن تر جهت مشاوره می باشند که تنها راه پیشنهادی و مطمئن به آنها مشاوره تلفنی است مشاوره تلفنی کودک کمک خواهد کرد تا والدین در هر زمان و هر مکان بتوانند بر رفتار کودکان خود کنترل داشته باشند و بهترین واکنش را نشان دهند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره