صفحه اصلی / مشاوره کودک / مرکز مشاوره کودک در بهزیستی ارومیه

مرکز مشاوره کودک در بهزیستی ارومیه

مرکز مشاوره کودک در بهزیستی ارومیه

مرکز مشاوره کودک در بهزیستی ارومیه: همه افراد با توجه به دوران کودکی خود، دچار رفتارها و عملکرد های متفاوتی هستند. البته که بیشتر مشکلات و اختلالات رفتاری اشخاص در دوران کودکی و سنین پایین به دلایل مختلف شکل خواهد گرفت. بهترین راهکار این است که در همین سنین پایین و دوران کودکی این اختلالات رفتاری را از طریق روانشناس کودک پیگیری کرده تا آن ها با ریشه یابی مشکل را حل کنند.

وقتی مشکلی را کوچک دیده و نسبت به آن بی تفاوت بود؛ صد در صد آن مشکل تبدیل به معضلی بزرگ خواهد شد. دوران کودکی سرنوشت ‌ساز ترین دوره هر فرد خواهد بود. چرا که کودک بسیاری از رفتارها، عملکرد ها و عادات را آموزش خواهد دید که در آینده بسیار تاثیر گذار می باشد. بنابراین اختلالات رفتاری کودک باید از سنین پایین مورد توجه قرار گیرد تا به مشکلی جدی تر در آینده او تبدیل نگردد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

عوامل تاثیرگذار در ایجاد اختلالات رفتاری کودک

هر فردی در دوران کودکی خود مسائل و مشکلاتی را تجربه می‌کند که تاثیر گذار در آینده و حال او خواهد بود. چه بسا بهتر است این تجربیات موثر باشد نه این که آزار دهنده روح. همانطور که گفته شد توجه به مشکلات رفتاری کودکان در سنین پایین بسیار حائز اهمیت است. بنابراین جهت رفع مشکلات رفتاری کودکان باید اصولی منطقی و عملی را پیش برد. این اصول تنها در علم روانشناسی و در دستان یک روانشناس با تجربه و کاربلد می باشد.

در سالهای نه چندان دور جلسات مشاوره به صورت حضوری تشکیل می‌شد. اما امروزه همه افراد می‌توانند از طریق مشاوره تلفنی با مشاوری مطمئن و با تجربه مشورت کرده و بهترین راهکار را از آنها دریافت کنند مشاوره کودک بسیار گسترده و دارای طیف وسیعی میباشد اما همه مشکلات و اختلالات موجود در رفتار کودک قابل تشخیص و حل می باشد افزایش آگاهی‌های والدین نسبت به رفتارهای کودک بهترین شیوه و راه‌حل جهت مقابله با مشکلات او خواهد بود.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره