صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / مشاوران ازدواج

مشاوران ازدواج

مشاوران ازدواج

مشاوران ازدواج: بحث درباره ازدواج و مسائل حواشی آن جزء مقوله ‌های مهم در دنیای پر هیاهوی امروزی می باشد. اکثر روابط و ازدواج ها با علاقه و محبت آغاز می گردد؛ اما گاهاً پیش آمده که ورود مشکل یا معضل کوچک یا بزرگ به زندگی مشترک خانواده های جوان آسیب های عاطفی و روحی بسیاری وارد خواهد کرد.

انسان ها در انتخاب ها و خواسته های خود تفاوت های بسیاری دارند که این تفاوت ها آن ها را از یکدیگر متمایز می کند و باعث تکامل و شکل گیری زندگی مشترک اصولی می گردد. خانواده های نوپا و جوان که درگیر مسائل و مشکلات می شوند؛ ابتدا باید ناهماهنگی های موجود بین خواسته‌ های یکدیگر را کاهش دهند و با یک هدف مشخص وارد ادامه مسیر زندگی شوند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 

در این راستا وجود فردی با تجربه که واقف به خواسته های متفاوت زن و مرد می باشد؛ خواهد توانست راهکار های مناسب و عملی را در اختیار زوجین قرار دهد. معمولاً و به طبع همه افراد دارای ویژگی های شخصیتی مختلفی هستند که گاهاً درک این تفاوت ها عجیب و سخت خواهد بود‌ یک مشاور متخصص و مجرب می‌ تواند مرد و زن آماده ازدواج را در هدف خود یاری دهد.

ویژگی های مشاوران ازدواج

با تشکیل زندگی و خانواده همواره افراد به دنبال ایجاد آرامش و رفاه در محیط خانه می باشند؛ بنابراین بر طبق این عقیده هنگام مواجهه با مشکلات به دو را کار روی خواهند آورد. اولین گام برای برخی افراد انجام مشاوره با فردی متخصص و با تجربه در امور ازدواج و خانواده می باشد تا فرد بتواند از تکنیک های روانشناسی به چاره کار خود دست یابد.

دومین گام معمولاً برای افرادی می باشد که از مواجهه با مشکلات واهمه دارند و صورت مسئله را حذف کرده که در ادامه عواقب ناگواری در پیش خواهند داشت. یک مشاور همواره می داند شخصی که مقابل او قرار گرفته حتی غیر حضوری چه شخصیت های رفتاری و روحی دارد و متناسب با روحیات شخصی تدابیر عاقلانه و منطقی را پیش روی او خواهد گذاشت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره