صفحه اصلی / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین احتمال زیاد نرخ ازدواج در حال کاهش است. در حالی که یک آمار مکرر که 50 درصد از ازدواج های اول طلاق را به پایان می رساند، این تعداد در 30 سال گذشته تغییری نکرده است. نرخ طلاق نیز با سطح تحصیلات، اعتقادات مذهبی و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است.

مشاوره ازدواج آنلاین

اما وقتی طلاق اتفاق می افتد، مشکلاتی برای بزرگسالان و نیز کودکان ایجاد می شود. برای بزرگسالان، طلاق می تواند یکی از حوادث زندگی روزمره زندگی است. تصمیم به طلاق اغلب با دوام و عدم اطمینان در مورد آینده روبرو می شود. اگر کودکان درگیر باشند، ممکن است اثرات منفی مانند انکار، احساس رها شدن، خشم، سرزنش، گناه، نگرانی در مورد مصالحه و عمل کردن داشته باشند.

مشاوره خانواده ، در حالی که طلاق ممکن است ضروری باشد و انتخاب بعنوان سالمترین افراد باشد، ممکن است بعضی دیگر سعی در نابودی آنچه که در اتحادیه وجود دارد، نجات یابد. هنگامی که زوج ها با مشکالت یا مسائل مواجه می شوند، ممکن است تعجب کنند که آیا مشاوره ازدواج مناسب است یا خیر. در اینجا هفت دلیل خوب وجود دارد.

ارتباط منفی است.

هنگامی که ارتباط رو به وخامت است، اغلب آن را سخت به عقب بر گرداند در جهت درست است. ارتباط منفی می تواند شامل مواردی باشد که یک شریک را احساس افسردگی، ناامن، بی توجهی یا تمایل به خروج از گفتگو می کند. این همچنین می تواند تن مکالمه باشد. مهم این است که به یاد داشته باشید که این چیزی نیست که شما می گویید، بلکه این است که شما آن را می گویید.

مشاوره ازدواج

ارتباط منفی نیز می تواند شامل هرگونه ارتباطی باشد که نه تنها منجر به آسیب رساندن به احساسات می شود، بلکه سوء استفاده احساسی یا جسمی و همچنین ارتباط غیر کلامی.

هنگامی که یک یا هر دو طرف در نظر دارند که یک رابطه داشته باشند، یا یک شریک زندگی کرده است.

بازسازی از یک امر غیرممکن نیست، اما کار بسیار زیادی می کند. تعهد و تمایل به بخشیدن و حرکت به جلو، طول می کشد. هیچ فرمول جادویی برای بازیابی از یک امر وجود ندارد. اما اگر هر دو متعهد به فرایند درمان باشند و صادق باشند، ازدواج ممکن است نجات یابد. در حداقل، ممکن است مشخص شود که برای هر دو نفر برای حرکت بهتر است.

هنگامی که زن و شوهر به نظر می رسد “فقط اشغال همان فضا.”

مشاوره ازدواج آنلاین هنگامی که زوجها مانند همسران بیشتر از زوج های متاهل تبدیل می شوند، ممکن است نیاز به مشاوره داشته باشد. این بدان معنا نیست که زن و شوهر همه چیز را باهم انجام ندهند. آنها در معرض مشکل هستند. اگر کمبود ارتباط، گفتگو و صمیمیت و یا هر عنصر دیگری وجود داشته باشد، زن و شوهر احساس مهم بودن می کنند و احساس می کنند که آنها فقط “همسویی وجود دارد”، این ممکن است نشانه ای از این باشد که پزشک متخصص می تواند به حل کردن آنچه که از دست رفته است و چگونه برگشتن.

مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

هنگامی که شرکا نمی دانند چگونه می توانند تفاوت های خود را حل کنند.

به یاد داشته باشید جو جی جی را به عنوان یک بچه تماشا می کنید. هر نمایش با عبارت «اکنون می دانید، و شناختن نیمی از نبرد است» به پایان رسید. برای من، این عبارت با این وضعیت به ذهن می رسد. هنگامی که یک زن و شوهر شروع به ناسازگاری کنند و از اختلافات آگاه باشند، شناختن تنها نیمی از نبرد است. چند بار شنیده ام که زوج ها می گویند: “ما می دانیم چه چیزی اشتباه است، اما ما فقط نمی دانیم چگونه آن را حل کنیم.” این یک زمان عالی برای دریافت یک شخص ثالث است. اگر یک زن و شوهر گیر کرده باشند، پزشک متخصص ممکن است بتواند آنها را در مسیر درست حرکت دهد.

هنگامی که یک شریک شروع به انجام احساسات منفی می کند.

من اعتقاد دارم که آنچه در داخل احساس می کنیم، در خارج نشان می دهد. حتی اگر ما بتوانیم برخی از این احساسات را پنهان کنیم، آنها ملزم به سطحی هستند. احساسات منفی مانند ناراحتی یا ناامیدی می تواند به رفتارهای مضر و گاهی مضر تبدیل شود. من می توانم یک زن و شوهر را جایی که همسرش از ناخوشایند شوهرش ناراحت شده است، یاد بگیرد. اگر چه او موافقت کرد که در رابطه باقی بماند و کارها را انجام دهد، او خیلی زحمت کشید. همسر به طور هدفمند کارهایی را انجام می دهد تا شوهرش فکر کند که او بی اعتنایی می کند حتی اگر او نبود. او می خواست شوهرش احساس درد مشابهی را داشته باشد، که منفی بود. متخصص ماهر می تواند به زوج هایی که احساسات منفی دارند، کمک کند و راه های بهتر برای بیان آنها را پیدا کند.

 هنگامی که تنها قطعنامه به نظر می رسد جدایی است.

آیا نیاز به درک بهتر روابط خود دارید؟

آزمونهای رابطه ما را بررسی کنید.

هنگامی که یک زن و شوهر مخالف یا استدلال می کنند، شکست اغلب بسیار مفید است. با این حال، زمانی که یک تعطیلات تبدیل به یک شب اقامت دور از خانه و یا در نهایت منجر به جدایی موقت، این ممکن است نیاز به مشاوره را نشان می دهد. وقت صرف کردن از خانه معمولا وضعیت را حل نمی کند. در عوض، آن را تقویت فکر است که زمان دور مفید است، اغلب منجر به عدم حضور بیشتر. هنگامی که شریک غایب باز می شود، مشکل هنوز وجود دارد، اما اغلب اجتناب می شود زیرا زمان گذشت.

هنگامی که یک زن و شوهر به خاطر فرزندان با یکدیگر ملاقات می کنند.

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی آنلاین اگر یک زن و شوهر احساس کنند که عاقلانه به خاطر فرزندان یکدیگر باقی بماند، ممکن است به یک شخص ثالث هدفمند کمک کند. اغلب زوج ها معتقدند که در حالیکه در کنار هم زندگی می کنند، به فرزندان صدمه می زند، کار درست را انجام می دهند. برعکس، اگر زوج قادر به حل مسئله و حرکت به سمت یک رابطه مثبت و سالم باشند، این ممکن است بهترین تصمیم برای همه درگیر باشد.

به نظر من، وقتی زوج ها تصمیم می گیرند که آیا با هم باشند، فرزندان هرگز نباید عامل تعیین کننده باشند. من به کار کردن با یک نوجوان که مشکل در مدرسه داشتم، یاد می گیرم. او بازی کرد و نمرات او کاهش یافت. پس از چند جلسه، وی اظهار داشت: “من می دانم که والدین من واقعا یکدیگر را دوست ندارند.” وقتی که از او پرسیدم چرا، پاسخ داد: “آنها به یکدیگر خوش بین هستند، اما هرگز آنها را مانند والدین دوستانم لبخند نمی زنند و نمی خندند. “بچه ها عموما بسیار شهودی و هوشمند هستند. مهم نیست که چگونه زوج ها فکر می کنند که می توانند شادی خود را جعل کنند، اکثر کودکان قادر به گفتن نیستند.مشاوره ازدواج آنلاین همه ازدواج ها قابل جبران نیستند. در مراحل مشاوره ازدواج، برخی از زوج ها ممکن است کشف کنند که برای جدا شدن از آنها سالم تر است. با این وجود، برای آن دسته از روابطی که می توانند نجات یابند، و برای آن دسته از زوجین که مایل به انجام این روند هستند، مشاوره ازدواج می تواند به آنها یادآوری کند که چرا آنها عاشق شدند و به همین ترتیب آنها را حفظ می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره