صفحه اصلی / مقالات / مشاوره افسردگی آنلاین

مشاوره افسردگی آنلاین

مشاوره افسردگی آنلاین

مشاوره افسردگی آنلاین مشاوره افسردگی چیست؟ مزایای بسیاری از مشاوره افسردگی وجود دارد. اما قبل از تعیین اینکه آیا شما به طور خاص از مشاوره افسردگی سود می برید، مهم است که ابتدا توجه داشته باشید که معمولا در احساسات غم انگیز، تنها و یا افسرده در نقاط مختلف زندگی خود شایع است. این ها احساسات معمولی و واکنش های معمول به زمان های سخت و سخت در زندگی هستند. بنابراین، کسانی که بیشترین سود را از مشاوره افسردگی دریافت می کنند معمولا از علائم افسردگی برای هفته ها یا ماه ها در یک زمان رنج می برند و یا در معرض علائمی هستند که بر توانایی آنها در مدیریت موثر وظایف و فعالیت های روزمره تاثیر می گذارد.

مشاوره افسردگی آنلاین

اگر فکر می کنید ممکن است به رده دوم برسید، ممکن است بخواهید مشاوره ای را که توسط یک حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد، به منظور کاهش نشانه های خود و احساس بهتر به شما توصیه شود. عوامل متعددی وجود دارند که به افسردگی کمک می کنند، از جمله، اما نه فقط به شیمی مغز و حوادث زندگی تروماتیک.

در دایرکتوری مشاوره آنلاین ، مشاوره را به عنوان یک نوع درمان گفتاری تعریف می کنیم که به افراد اجازه می دهد که در مورد مشکلات و احساسات خود در یک محیط امن و خصوصی بحث کنند. با صحبت کردن از طریق مشکلات ما، ما خودمان را بهتر درک می کنیم و با هدایت، اغلب می توانیم تغییراتی را ایجاد کنیم که زندگی روزمره ما را بهبود بخشد.

مشاوره افسردگی چیست؟مشاوره روانشناسی یک مشاور افسرده یک حرفه ای است که آموزش می دهد تا با همدلی و تخصص گوش فرا دهد. مشاوران ما می توانند به شما در حل هر گونه افکار و احساسات منفی کمک کنند و یا راهنمایی های عینی را در جهت رشد شخصی شما ارائه دهند.

مشاوره افسردگی آنلاین تلفنی

اگر به هر یک یا چند سوال زیر پاسخ دهید “بله” یا اگر نشانه های افسردگی شما بر توانایی شما در انجام فعالیت های روزمره تاثیر می گذارد، ممکن است با پزشک خود صحبت کنید و مشاوره افسردگی را در نظر بگیرید. شما حتی می توانید از دایرکتوری مشاوره آنلاین برای پیدا کردن یک درمانگر مناسب برای شما استفاده کنید.

آیا اغلب احساس غم و اندوه، تنهایی و یا خالی دارید؟

آیا شما کمتر هیجان زده از شما در مورد شرایط، رویدادها، و یا شرکت از عزیزان؟

آیا دیگر از فعالیت ها یا سرگرمی هایی که برای لذت بردن و دوست داشتن استفاده می کنید لذت برده اید؟

آیا شما اغلب یا به طور منظم احساس نا امید کننده، بی ارزش و یا نا امید کننده هستید؟

آیا شما در طول چند هفته یا چند ماه گذشته متوجه تغییرات انرژی خود شده اید؟

آیا شما در طول روز خسته یا خسته هستید؟

آیا شما اغلب دشوار تمرکز بر وظایف روز به روز؟

آیا شما اغلب در تصمیم گیری مشکل دارید؟

آیا در شب سخت خواب است، در شب خوابید یا صبح بیدار شد؟

آیا تغییرات در اشتها و وزن خود را بدون داشتن رژیم غذایی دیده اید؟

آیا شما فکر می کنید که مرگ یا خودکشی است؟

مشاوره افسردگی

مشاوره افسردگی آنلاین اگر به هر یک از سوالات فوق پاسخ مثبت دادید، یا اگر علائم شما روی توانایی شما برای مقابله با کارها و فعالیت های روزانه روزانه باشد، ممکن است بخواهید با پزشک خود صحبت کنید. مشاوره افسردگی می تواند برای شما مناسب باشد، زیرا مشاوران افسرده گوش گوش دادن را ارائه می دهند و در صورت نیاز به مشاوره می کنند. به علاوه، در دایرکتوری آنلاین مشاوره، ما یک اتصال دیجیتال را در سراسر کشور و در سراسر جهان ارائه می دهیم. بنابراین، حتی اگر در اجتماع شما یک مشاور وجود نداشته باشد که بتواند به موقعیت خاص شما کمک کند، ممکن است یک پاسخ آنلاین وجود داشته باشد. مشاوره روانشناسی آنلاین اغلب ساده تر و راحت تر است.

اگر مشاوره به گام بعدی برای شما شبیه باشد، مهم است که با پزشک خود کار کنید تا بهترین درمانها را برای شما و زندگی دلخواه خود پیدا کنید. همچنین میتوانید از دایرکتوری مشاوره آنلاین، یک دایرکتوری بین المللی، برای ارتباط با درمانگران در سراسر جهان استفاده کنید. دایرکتوری ما طراحی شده است که یک ابزار پیدا کردن درمانگر است که ارتباطات فوری بین پزشکان و مشتریان بالقوه را پیوند می دهد. درمانگران می توانند شیوه های خود را در دایرکتوری مشاوره آنلاین فهرست کنند و مشتریان می توانند برای درمانگران سراسر جهان که برای خدمات ما ثبت نام کرده اند را جستجو کنند. مشاوره افسردگی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره