صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره تربیت کودک

مشاوره تربیت کودک

مشاوره تربیت کودک

مشاوره تربیت کودک:بچه ها با دستورالعملی درباره نحوه مطرح شدن تربیتشان  متولد نمی شوند. هر کودک متفاوت است .کودکان زیر 13 در واقع می توانند به کمک خانواده و روانشناسان میزان تربیت و آگاهیشان را بالا برند.

نحوه برخورد با کودکان:

 به فرزند خود اعتقاد داشته باشید

والدین باید در زندگی خود تشویق و شاداب کننده فرزند خود باشند. اگر والدین آنها برای آنها  این کار را نکنند، پس چه کسی خواهد کرد؟

قدرت اعتقاد والدین به فرزنداشان سبب ی شود که فرزند بتواند توانایی های خود را افزایش دهد تا جایی که مورد تشویق بیشتر والدینش قرار بگیرد.

مشاوره تربیت کودک

هنگامی که پدر و مادر به فرزند خود اعتقاد دارند، آنها به فرزند خود نیز کمک می کنند تا خود را باور داشته باشند. کودکان یاد می گیرند که آنها انسان هایی هستند که می توانند اهداف خود را به دست آورند، در حالی که پدر و مادرانی که توانایی های خود را باور دارند، می توانند چنین فرزندانی داشته باشند.کودک اعتقاد به خود را زمانی یاد می گیرد که والدینش به وی اعتقاد داشته باشند و بدانند توانایی شگفت انگیزی دارد.

مشاوره روانشناسی کودک

اجازه دهید کودک شما کثیف شود

اجازه دهید کودک شما فرصت های کثیف داشته باشد. هنگامی که بچه ها در خاک، گل و طبیعت بازی می کنند، همه پنج حس خود را درگیر می کنند. فرصت های خلاقیت خود را برای شکوفایی در حالی که در طبیعت بازی می کنند را بدست می آورند.

طبیعت ممکن است کثیف باشد.اما به خاطر داشته باشید که  آنها زمان زیادی را در زندگی خود دارند که به طور استریل و تمیز باشند. آنها به خاطر پیشرفت خود نیاز به خرابکاری دارند.

برای مثال انها وقتی کنجکاو می شوند و سازهای را باز می کنند این باید نشانه خوبی باشد زیرا کودم شما با خراب کردن سازه ها می تواند یک سری چیز ها را بیا موزد.

مشاوره تربیت کودک

تاثیر تربیت صحیح کودک

1-در جنبه فردی:

تربیت رکن اساسی برای صعود یا سقوط انسان هاست،سببی است برای سازندگی و پرورش جسمی،روانی،اخلاقی،ذهنی،عاطفی و زمینه ساز رفتاری عاقلانه و مصونیت از ابتلاآت.بوسیله تربیت می توان نیروی اراده را پرورش جهت داد،شرایط حیات را انسانی کرد،از موجودی خام و استعدادی خامتر فردی را به عمل آورد که پخته و استعداد شکفته،دور از نفوذعوامل مخرب و وسوه ها باشد.حتی آثار صفات ناپسند موروثی در او متوقف شده و آثار آن تحت پوشش قرار گیرد

مشاوره کودک تلفنی

2-در جنبه اجتماعی:

تربتی ضرورتی غیر قابل اجتناب است.مسأله آن مسأله حیات ملتهاست هر گونه سعادت و شقاوتی را در سایه آن باید جستجو کرد

ریشه بسیاری از فضایل و رذایل را از آنجا باید پرسید.تربیت سازنده افراد اجتماع است.مردم در سایه آن عادات و اخلاق خود را می

سازند،یه رشد و توسعه علمی،فرهنگی،اقتصادی،سیاسی دست می یابند،تربیت خوب کادر رهبری و صنعتی جامه را می سازد،برای بشریت خیر و صلح و رفاه پدید می آورد،متخصص کار آزموده می سازد و در برابر امور و شرایط بنحوی صحیح موضع بگیرند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره