صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره ترک سیگار تلفنی

مشاوره ترک سیگار تلفنی

مشاوره ترک سیگار تلفنی و مشاوره ترک اعتیاد رایگان در جامعه امروز ، سیگار کشیدن به طور کلی ناسالم پذیرفته شده است. علی رغم خطرات سیگار کشیدن ، بسیاری از افراد به دلایل زیادی هنوز سیگار می کشند.

بعضی اوقات فقط برای تماس با دوستانم سیگار می کشم. در موارد دیگر ، فرد قبلا سیگار می کشید و افراد اطراف او سیگار می کشیدند.

دلیل انتخاب سیگاری هرچه باشد ، اعتماد به نفس سیگاری ثابت می ماند.

اگر سیگاری هستید و می خواهید این کار را انجام دهید ، تعجب خواهید کرد که چرا باید این کار را ترک کنم. انتخاب عوارض جانبی سیگار و نسخه های سیگار کشیدن دشوار است.

اول ، خطرات زیادی برای سلامتی وجود دارد که ممکن است با مصرف سیگار همراه باشد. من انتظار نداشتم که این اثرات بعد از سیگار اول ، دوم و حتی 50 دود رخ دهد ، اما در پایان از این نتایج شگفت زده خواهید شد.

احتمال کشیدن سیگار بیشتر از افراد غیر سیگاری است. در این حالت ، سیگار کشیدن همچنان یکی از دلایل اصلی مرگ است. این چقدر آزار دهنده است؟

مشاوره ترک سیگار تلفنی رایگان

اگر ترك سیگار را ترجیح دهید افراد بی شماری می توانند عمر طولانی تر و سالم تری داشته باشند.

در حال حاضر ، سیگار کشیدن عامل اصلی مرگ در حدود 20٪ از افراد است. میزان تلفات سالانه سیگار کشیدن بیشتر از الکل ، مواد مخدر ، اسلحه ، اتومبیل و حتی HIV است.

نشان داده شده است که سیگار کشیدن خطر ابتلا به سایر بیماری ها را افزایش می دهد. سیگار کشیدن علت 90٪ مرگ و میر ناشی از سرطان ریه است.

تعداد کشته های سیگار بسیار بیشتر از تعداد کشته شده در جنگ آمریکا است. پتانسیل رشد را در جامعه ای که اعضای آن در اثر سیگار کشیدن زود هنگام می میرند تصور کنید و به چگونگی رشد فکر کنید.

افزایش خطر سرطان توتون و تنباکو
اگر سیگار بکشید ، به سرطان نیز مبتلا می شوید. سرطان می تواند قسمت های مختلف بدن شما را تحت تأثیر قرار دهد. سرطان راحت و ناراحت کننده است ، چه بر معده ، قلب ، مثانه یا سایر قسمت های بدن تأثیر بگذارد.

نیازی به گفتن نیست که سرطان غالباً مانع لذت بردن افراد از زندگی و گذراندن وقت زیاد می شود.

بهترین مشاوره ترک سیگار تلفنی

مشکل ترک در حال افزایش است
اگر دوست دارید سیگار بکشید و بچه دار شوید ، سیگار کشیدن می تواند این مشکل را برای شما دشوارتر کند. زنانی که سیگار می کشند مشکلات باروری بیشتری نسبت به افراد غیر سیگاری دارند.

برای زنانی که در دوران بارداری سیگار می کشند ، خطرات مرتبط با بارداری به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

این خطرات شامل زایمان ، ناهنجاری های مادرزادی (ایدز) ، وزن کم هنگام تولد ، زایمان زودرس ، لب های کوچک و نوزادان و بارداری خارج رحمی است.

مردان تحت تأثیر مشکلات سیگار کشیدن در بارداری قرار نمی گیرند. اسپرم تحت تأثیر سیگار کشیدن قرار دارد و می تواند منجر به ناباروری ، ناباروری و نارسایی اعضای بدن در نوزادان شود.

توجه به این نکته مهم است که استعمال دخانیات توسط یکی از والدین یا هر دو کودک می تواند کودک را آسیب برساند و به دلیل عوامل مختلف جنسیت وی متفاوت است.

مرکز مشاوره روانشناسی در تهران

علاوه بر استعمال دخانیات ، ایدز در خانواده هایی که فرزندان آنها در معرض خطر آلرژی کودکان هستند نیز وجود دارد.

اگر روزی کودک سالم می خواهید ، قطعاً این یکی از مزایای استراحت است.

نیکوتین ماده ای بسیار اعتیاد آور است که در توتون ، تنباکو ، توتون و تنباکو معمولی یافت می شود. وقتی اعتیاد به نیکوتین اتفاق می افتد ، از نظر جسمی و روحی خود را نشان می دهد.

عجیب است که افراد از طرق دیگر معتاد می شوند و با گذشت زمان بدتر می شوند. مشاوره خانواده تلفنی وقتی سیگاری می فهمد چه اتفاقی می افتد ، خود را در چیزی غرق می کند که فکر می کرد کنترل آن را کنترل می کند.

اگر از خانواده سیگاری هستید یا با سیگاری رابطه دارید ، احتمال سیگار کشیدن بیش از دیگران است. وقتی سیگار را شروع می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره