صفحه اصلی / مشاوره طلاق / مشاوره تلفنی طلاق

مشاوره تلفنی طلاق

مشاوره تلفنی طلاق

مشاوره تلفنی طلاق: امروزه با توجه به پدیده های بسیار زیاد در جامعه و ایجاد اختلافات مکرر و زیان برانگیز در کانون اکثر خانواده ها آمار طلاق رو به افزایش می باشد. در تشکیل یک زندگی موفق همواره مرد و زن متحمل فشارهای روحی، مالی روانی تصمیم بسیاری می‌شود که هر کدام از این فشارها در تمامی زندگی ها موجود است.

بنابراین راهکارهای بسیاری جهت آسان شدن این فشارها وجود خواهد داشت که زوجین در آستانه طلاق باید جهت مشاوره قبل از آن به مراکز مشاوره مراجعه کنند. اما گاهاً فرصت این مراجعه نیز وجود نخواهد داشت و بهترین راهکار پیشنهادی و به روز مشاوره تلفنی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی طلاق از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در روند طلاق

مشکلات و معضلات در هر خانواده ای وجود دارد مهم این است که زوجین بتوانند در کنار هم و با توافق بر یک تصمیم درست به ادامه زندگی خود مشغول شوند. اما گاهاً پیش می آید که زن و مرد به نقل قول از خودشان دیگر نمی توانند با یکدیگر زندگی کنند و تفاوت های رفتاری بسیاری را دارند. در این صورت افراد باید از احکام طلاق و حقوق های خود در این امر آگاه باشند و با دیدی درست فرآیند طلاق را انجام دهند. به صورتی که پل های پشت سر خود را خراب نکنند در این امر مهم تنها کسی که می تواند به افراد کمک کند؛ یک مشاوره آگاه و مجرب می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی طلاق از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

راهکارهای منطقی و موثر که توسط مشاوران طلاق پیشنهاد می گردد؛ همواره در روند این امر تاثیر گذار خواهد بود و راندمان بالایی را در بر خواهد داشت. به دلایل متعدد امروزه طلاق ‌های توافقی بسیار رایج و از آسان ترین نوع آن می باشد. در این طلاق زوجین با پذیرش شرایط یکدیگر تصمیم خواهند گرفت که به صورت توافقی جدا شده و هیچ گونه آسیب و صدمه های بعد از امضای طلاق نامه به یکدیگر نرسانند.

یک مشاوره کاربلد و باتجربه سعی در حل مشکل زوجین خواهد کرد و سعی نمی‌کند به هر قیمتی باعث جدا شدن آنها از یکدیگر شود. بلکه با بررسی مشکلات و ریشه یابی آنها بهترین روش روانشناختی را با جوجه در میان خواهد گذاشت تا مشکل خود را حل کنند چه بسا بسیاری از زوجین با مشاوره های قبل از طلاق از این تصمیم صرف نظر کرده و زندگی بهترین را با یکدیگر تجربه کرده اند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره