صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / مشاوره خانواده تلفنی استان مازندران

مشاوره خانواده تلفنی استان مازندران

مشاوره خانواده تلفنی استان مازندران

مشاوره خانواده تلفنی استان مازندران: به تدریج و با گذشت زمان خانواده ها دچار اختلافات و مشکلات بسیاری خواهند شد که گاهاً حل این اختلافات از توانشان خارج می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم روانشناسی بسیاری از مشکلات در خانواده ها به واسطه مشاوره تلفنی و رایگان حل خواهند شد. مراکز مشاوره تلفنی در تمامی استان ها حاضر به فعالیت می باشند. یکی از حوزه های فعالیتی این مراکز استان مازندران می باشد. مازندران به دلیل طیف وسیعی از شهرها و روستاها و عوامل متعدد و فرهنگ های متفاوت این استان دچار اختلافات خانوادگی بسیاری می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

مزیت مشاوره خانواده تلفنی

از طریق مشاوره خانواده تلفنی تمامی خانواده ها و اعضای آنها می توانند با مشاورین مجرب و مطمئن به گفتگو بنشیند تا مشکلات شان را به بهترین نحو حل کنند. اختلافات خانوادگی سبب کاهش ارتباط بین زن و مرد و در نهایت فرزندان می شود که در این صورت تنش های بسیار زیادی رخ خواهد داد که به نفع هیچ کدام از اعضای خانواده نخواهد بود. یافتن مشاور خانواده مطمئن و با تجربه بسیار وقت گیر و پر هزینه خواهد بود. اما هم وطنان عزیز می توانند از راهنمایی ها و کمک مشاورین خانواده به صورت تلفنی بهره مند گردند.

مرکز مشاوره تلفنی مالیم دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد که با کادری مجرب و متخصص افتخار خدمت رسانی به ایرانیان عزیز را خواهد داشت. اولین قدم در مشاوره تلفنی خانواده؛ شخص مشاور سعی می کند که فرد را از شرایط بحرانی که در آن قرار دارد، دور کند و هیجانات ایجاد شده را کنترل کرده و در نهایت به مراتب از تنش ها کاسته و با ریشه یابی راهکاری اصولی و قابل اجرا را پیشنهاد خواهد داد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 مشاوره خانواده در زمینه های بسیاری همانند ارتباط با فرزندان، شیوه های حل اختلافات و مشکلات عمیق زندگی، ریشه یابی مشکلات فرزندان و همسر، روابط زناشویی موثر و آموزش آن، آگاهی از نقش ها و مسئولیت زن و مرد، ارتباط مناسب و درست با خانواده و دوستان شریک زندگی و غیره فعالیت دارد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره