صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تلفنی رایگان اسلامشهر

مشاوره خانواده تلفنی رایگان اسلامشهر

مشاوره خانواده تلفنی رایگان اسلامشهر و مشاوره خانواده تلفنی حل مشکلات خانوادگی و بهترین مشاور خانواده در اسلامشهر از نظر احساسی ، غم و اندوه حالتی است که توسط احساس بی ارزشی یا گناه تحت فشار قرار می گیرد.

یک فرد افسرده اغلب بسیاری از علائم زیر را تجربه می کند: احساس غم ، ناامیدی یا عدم امید به آینده می تواند در نهایت منجر به ناراحتی شود.

کاهش عزت نفس و اعتماد به نفس. اگر افسرده باشید ، ممکن است علائمی از انرژی ، ناراحتی و ناراحتی ، افکار مرگ و موارد دیگر را تجربه کنید.

رنج برده اند. اگر این نوع ناامیدی در ابتدای عمل تأیید شود ؛ با استفاده از دارو ، روان درمانی یا مشاوره ، و همچنین حداقل با تغییر زندگی ، می توان آن را بهبود بخشید.

با این حال ، اگر علائم افسردگی نادیده گرفته شود و مشاور از آن آزار دهد ، می تواند منجر به افسردگی و حتی خودکشی شود.

انتخاب منحصر به فرد مشکلات

 1. موته
  افسردگی یک بیماری ناتوان کننده و دردناک است که دارای بسیاری از علائم تشخیص داده نشده است. مدت زمانی که شخص در این نوع غم و اندوه صرف می کند حداقل دو سال است. زنان ممکن است این نوع افسردگی را به دلیل عدم تعادل هورمونی و همچنین سایر مراحل زندگی یک زن مانند بارداری یا قاعدگی تجربه کنند. علائم شامل:
  1- بی اشتهایی یا پرخوری 2- کم خوابی یا پرخوری 3- قوی یا خسته 4 – از دست دادن عزت نفس -4. نقاط ضعف یا مشکلات در گزینه

6 – احساس گناه و ناامیدی نسبت به گذشته 7 – خوشبختی ، عصبانیت یا عصبانیت 8 – لذت انجام کاری که می خواهید

مرکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان اسلامشهر

 1. بسیار ناراحت کننده است
  بسیاری از افسردگی ها که با علائم متعددی مشخص می شوند ، توانایی کار ، خواب ، غذا خوردن یا لذت بردن از فرد را مختل می کنند.
 2. علائم ممکن است شامل احساس تنهایی یا خلاiness چند روزه ، ناراحتی در محل کار ، ناخواسته یا کم اشتهایی ، خواب آلودگی یا خواب آلودگی بیش از حد ، کاهش تمرکز ، فکر کردن در مورد مرگ و خودکشی ، کمبود انرژی ، خستگی. بودن. افسردگی تایپی کار و فعالیتهای روزمره فرد را کاهش داده و مانع آن می شود.
 3. کودکان ناپاک
  انواع ناامیدی و ناراحتی در کودکان بسیار عصبانی یا ناراحت می شوند اما همچنان خشم و رفتار مفید را نشان می دهند. این کودکان در مدرسه ، خانه و مکان های دیگر مشکلات زیادی دارند. در واقع ، حملات آنها در مراحل رشد قرار دارند. اگر فرزند شما به این نوع بیماری مبتلا است ، می توانید از خدمات مشاور استفاده کنید تا آموزش های مناسب در این زمینه را ببینید.
 4. سندرم قبل از قاعدگی (PMS).
  به یک اختلال جسمی و روانی اشاره دارد که به طور منظم در نیمه دوم چرخه قاعدگی رخ می دهد. علائم متداول شامل تحریک پذیری ، تحریک پذیری ، اندوه و استرس بیش از حد است که در فعالیت های روزمره اختلال ایجاد می کند. در پایان ماه ، این علائم از بین می روند و گیج و افسرده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره