صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تلفنی متعلق به بهزیستی

مشاوره خانواده تلفنی متعلق به بهزیستی

مشاوره خانواده تلفنی متعلق به بهزیستی

مشاوره خانواده تلفنی متعلق به بهزیستی: سازمان بهزیستی به عنوان نهادی با هدف ایجاد رفاه اجتماعی آماده ارائه خدمات بسیاری به هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد. یکی از راهبردهای مهم و پر ارزش این نهاد بهره گیری از خدمات مشاوره ‌ای می باشد که تاثیر بسیار زیادی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی داشته است. خدمات مشاوره‌ ای این سازمان به صورت حضوری و تلفنی امکان پذیر می باشد که مشاوره تلفنی جایگاه ویژه‌ای را در بین مخاطبین خواهان مشاوره دارد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در تزریق آرامش به خانواده

اهداف اصلی از مشاوره پیشگیری از آسیب های روانشناختی و اجتماعی، کاهش بروز اختلالات و پیامدهای منفی منجر به آن می باشد. یک فرد با مشاوره میتواند از توانایی های خود شناخت کامل پیدا کند و جهت رفع مشکلاتش دست از تلاش بر ندارد. به دلیل اینکه خانواده مرکز تشکیل شخصیت اجتماعی افراد می باشد؛ همواره توجه بسیاری به این اصل مهم در زندگی هر شخص شده است.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 هنگامی که افراد در خانواده آرامش و رفاه نسبی را داشته باشند؛ از خطرات و آسیب ها نیز به دور خواهند ماند. اما گاهی ممکن است؛ در میان اعضای خانواده مشکلاتی پیش آید که نا خوشایند است و نیاز به ریشه یابی خواهند داشت. در این صورت تنها شخصی که به کمک شما خواهد آمد؛ یک مشاور با تجربه و مجرب است. اصل و بنیان خانواده تنها و تنها ایجاد آرامش روحی و جسمی برای تک تک اعضای خانواده می باشد. در صورتی که زندگی برخلاف این اصل پیش برود؛ صد در صد مشکلی در بین اعضا وجود خواهد داشت.

همواره فردی که از یک مشاور کاربلد و متخصص در حوزه رشته خود کمک می گیرد؛ در زندگی حال و آینده خود بسیار موفق خواهد بود. چرا که یک مشاور مطابق با شخصیت و رفتار شخص، کار و تصمیمی که درست است را پیش روی او قرار خواهد داد. امروزه مشاوره در مباحث مختلف و به اشکال متفاوت امکان می پذیرد. مشاوره تلفنی نیز یکی از روش های مشاوره موثر و به روز می باشد که تأثیر بسزایی در بازگرداندن آرامش به خانواده خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره