صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در ابهر

مشاوره خانواده در ابهر

مشاوره خانواده در ابهر و مشاوره خانواده خانواده تلفنی رایگان ، مرکز مشاوره خانواده و مشاوره کودک مشاوره ازدواج گروه مشاوره مالیم که به صورت تلفنی می باشد.

زندگی جداگانه و خانه نرفتن معمولاً تعارضات زناشویی را حل نمی کند. در عوض ، این ایده را تقویت می کند که حرکت همسرتان خوب است و منجر به تکرار این رفتار می شود.

وقتی زن و شوهر به خانه می آیند ، مشکلات زندگی و اختلافات زناشویی گذشته هنوز وجود دارد ، اما از آنجا که سوالات گذشته اغلب توسط زن و شوهر نادیده گرفته می شوند.

اگر احساس می کنید فقط به خاطر فرزندانتان با همسرتان زندگی می کنید ، حتماً از یک مشاور خوب خانواده کمک بگیرید.

بر خلاف تصور بسیاری از افراد ، ادامه زندگی در چنین روابطی آسیب جدی به تربیت کودکان وارد می کند.

از طرف دیگر ، اگر زن و شوهر بتوانند اختلافات خود را حل کنند و ازدواج خود را رابطه ای سالم و مثبت ببینند ، این بهترین انتخاب برای والدین و فرزندان آنها است.
من به عنوان یک مشاور خانواده معتقدم که فرزندان نباید بهانه ای برای ادامه زندگی مشترک یک زوج باشند.

یادم می آید با نوجوانی کار می کردم که در مدرسه مشکل داشت ، رفتار بدی داشت و نمراتش هر روز در کلاس پایین می آمد.

وقتی از او پرسیدم چرا چنین چیزی وجود دارد ، او پاسخ داد: من به خوبی می دانم که پدر و مادرم دوست ندارند ، زیرا آنها فقط نقش خوب بودن را بازی می کنند.

مشاوره خانواده در ابهر تلفنی رایگان

کودکان ما به طور کلی بسیار شهودی و باهوش هستند. مهم نیست که والدین چه میزان و چگونه اختلافات زناشویی خود را برای فرزندانشان پنهان می کنند.

همه ازدواج ها قابل نجات نیستند ، اما در مورد خانواده ای که هنوز درگیری زناشویی آنها حل نشده و اصول خود را در طول دوره مشاوره زوجین رعایت می کنند.

مشاوره خانواده می تواند به آنها کمک کند تا ریشه اصلی این مشکل را پیدا کنند.در زندگی بسیار کمک می کند و روابط شما با شریک زندگی خود را بهبود می بخشد.

مراجعه به مرکز مشاوره خانواده فقط حضور در یک جلسه مشاوره و صحبت با یک مشاور نیست.

رمز موفقیت با کمک مشاوران خانواده تا حدود زیادی به تلاش و کوشش زوجین برای انجام مشاوره و راهنمایی بستگی دارد. البته قابل درک است که بیشتر مشتریان نمی دانند چه انتظاری از مشاور خود دارند.

ساده به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ البته در بیشتر موارد اینگونه نیست. تنها هدف این که زوجین به یک مرکز مشاوره خانواده مراجعه کنند این است.

مرکز مشاوره کودک رایگان

ما هر دو می خواهیم روی رابطه و ازدواج خود کار کنیم. با این حال ، گاهی اوقات در جلسات مرکز مشاوره خانواده مشاهده می شود که مردی در مورد زندگی مشترک همسرش شک دارد.

دلایل مختلفی وجود دارد که بعضی اوقات جلسات مشاوره خانواده و روش های درمانی زوجین ناموفق است.

البته هنوز هم می توانید از یک مشاور برای راهنمایی و پرسیدن سوالاتی در مورد ازدواج خود کمک بگیرید.

اما تا زمانی که زن و شوهر هدف مشترکی از مراجعه به یک مرکز مشاوره خانواده نداشته باشند ، تمرکز بر مشاوره کاری دشوار خواهد بود.

“در شرایط دشوار” حداقل برای شش ماه به تلاش خود برای حفظ و بهبود رابطه با شریک زندگی خود ادامه دهید.

لازم به ذکر است که سرعت پیشرفت در مشاوره خانواده و شریک درمانی به طور فزاینده ای کندتر از مشاوره فردی است.

زیرا غالباً انگیزه ها و نگرش های زوجین متفاوت است و زوجینی که با هم زندگی می کنند برای تغییر رفتار خود به زمان بیشتری نیاز دارند.

حتی برای بعضی از افراد سالها طول می کشد (به طور متوسط ​​شش سال) تا آنها تصمیم بگیرند برای حل اختلاف با همسر خود به یک مرکز مشاوره خانواده مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره