صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده در قم

مشاوره خانواده در قم

مشاوره خانواده در قم

مشاوره خانواده در قم: برای داشتن خانواده ای موفق و حفظ بنیان و اساس آن خانواده باید اعضای تشکیل دهنده فهم و درک متقابل از نیازهای یکدیگر را داشته باشند تا به یک تعادل نسبی دست یابند. مشاوره خانواده نوعی روش درمانی می باشد که به نیازهای افراد در چهارچوب اصول خانواده توجه داشته و سعی در ترکیب این نیازها با یکدیگر خواهد کرد تا تعادل ای که مد نظر است، به وجود آید.

مشاوره خانواده به صورت های مختلفی انجام می پذیرد اما رایج ترین آن مشاوره حضوری و برگزاری جلسات مشاوره می باشد. در روشی دیگر که امروزه بسیار رواج دارد؛ مشاوره غیر حضوری و تلفنی می باشد. در مشاوره تلفنی که مانند اورژانس اجتماعی خواهد بود، اولویت این است که مشکلات شما ریشه یابی شوند و راه حل مناسب به شما پیشنهاد گردد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

مزیت مشاوره خانواده

گاهاً پیش می آید که خانواده ها دچار تزلزل و مشکلات متعددی خواهند شد که توان مقابله با آنها را ندارند. در این صورت ضرورت مشاوره خانواده ملموس می گردد. مشاوره خانواده در زمینه های مختلفی فعالیت دارد که مرسوم ترین آنها شامل ازدواج، درک متقابل همسر، ارتباط با خانواده همسر و دوستان او، فرزند پروری، مشکلات مربوط به تربیت فرزندان و غیره می باشد. همه ما می دانیم که کنترل و اداره خانواده ای از هم پاشیده و یا دچار مشکلات بسیاری است، بسیار سخت و مشکل زا می باشد.

در یک خانواده نقش اصلی را مادر و پدر ایفا خواهند کرد. چرا که تمامی رفتارها و عملکردهای کودک تا به بزرگسالی او طبق رفتار و عملکرد والدین اش می باشد. بنابراین والدین باید درک درستی از یکدیگر و شرایط کودکشان را داشته باشند. این درک درست و آگاهی ها تنها از طریق کسی که با تجربه باشد و بتواند در این مسیر یاری تان کند امکان پذیر است مشاوره خانواده در این راستا کمک شایانی به خانواده ها خواهد کرد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره