صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده رایگان در ابیانه

مشاوره خانواده رایگان در ابیانه

مشاوره خانواده رایگان در ابیانه و مشاوره مرکز با کمک تلفن و مشاوره شخصی در زمینه های مختلف به سوالات شما پاسخ می دهد. مهمترین خدمات مشاوره تلفنی ارائه شده توسط مرکز مشاوره گروه مالیم می باشد.

 1. مشاوره روانشناسی مشاوره خانواده
  مسائلی مانند مشکلات همسر ، طلاق عاطفی ، برخورد با رفتار منفی همسر ، حل چالش های زندگی زناشویی.
 2. در مشاوره خانواده بحث کنید و می توانید در مشاوره تلفنی با چالش های محیط خانواده و اعضای آن روبرو شوید. خانواده ای را تصور کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت مشاوره خانواده کلیک کنید.
 3. مشاوره تلفنی درمورد طلاق
  قبل از اقدام به طلاق ، مشاور تلفنی به عنوان فردی بی طرف و باتجربه ، دلایل طلاق شما را در نظر می گیرد و در صورت وجود امید به زندگی و بهبود زندگی در روابط زوجین ، راه حل های عملی ارائه می دهد.
 4. همچنین راهنمایی هایی در مورد مسائل پس از طلاق و آسیب رساندن به خود و فرزندان آنها وجود دارد. می توانید مشاوره طلاق بگیرید.
 5. توصیه های آموزشی
  می توانید خود را در مورد انتخاب دبیرستان ، دانشگاه ، تحصیلات تکمیلی ، دکترا ، برنامه دکترا ، مصاحبه دکتری ، تغییر رشته در تمام مقاطع ، ترک دانشگاه ، تحصیل بدون تحصیل بپرسید.
 6. افزایش امتحانات ورودی ، تحصیل و تحصیل در خارج از کشور ، عدم موفقیت ، مشکلات یادگیری و استرس و اضطراب کمتر در مدرسه. مشاوران خبره می توانند به شما کمک کنند. برای دریافت مشاوره آموزشی کلیک کنید.
 7. نکات مربوط به عروسی از طریق تلفن
  مشاوره تلفنی شما را در انتخاب همسرتان قبل و بعد از ازدواج راهنمایی می کند. در مرکز مشاوره ازدواج می توانید سوالات خود را در مورد موضوعات مختلف ازدواج بپرسید و بهترین پاسخ ها را بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نیاز به مشاوره ازدواج اینجا را کلیک کنید.

مرکز مشاوره خانواده رایگان در ابیانه

 1. در مشاوره جنسی ، شما می توانید درباره انحرافات و مشکلات زناشویی خود ، مانند انزال زودرس ، انزال دیررس ، رد جنسی ، بیماری های مقاربتی ، خودارضایی و غیره بحث کنید.
 2. علاوه بر این ، مشاوره جنسی در زمینه آموزش برای دستیابی به فنون جنسی و جنسی مناسب و لذت بخش لازم است.

مشاوره کودک نوعی خدمات روانشناختی است که کودکان و نوجوانان را مورد توجه قرار می دهد. مشاوران کودک به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می کنند.

آموزش لازم برای تربیت فرزندان را به والدین ارائه می دهند و به طور کلی برای بهبود سلامت روان کودکان و نوجوانان تلاش می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کودک اینجا را کلیک کنید.

مشاوره اعتیاد می تواند با بررسی علل اعتیاد در فرد ، گام به گام و تلفنی جلوی انواع داروها را بگیرد. در مرکز مشاوره اعتیاد می توانید با مشاوران باتجربه و آموزش دیده در زمینه مشکلات اعتیاد یا خانواده خود کنار بیایید.

مشاوره اعتیاد شما را به یک روش درمانی نگهدارنده راهنمایی می کند و خطر بازگشت به اعتیاد را پس از توقف کاهش می دهد.

از دیگر خدمات مرکز مشاوره زندگی در زندگی هنری می توان به مشاوره همسریابی ، مشاوره تلفنی برای جنس مخالف ، مشاوره تلفنی شخصی و … اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره