صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده رایگان در اسکو

مشاوره خانواده رایگان در اسکو

مشاوره خانواده رایگان در اسکو و مرکز مشاوره حل اختلافات خانوادگی و مشاوره مشکلات زناشویی و مرجع خانوادگی برای بهترین مرکز مشاوره خانواده در اسکو برای مشکلات غیر قابل بحث و افراد بی پروا.

فرد از رفتار خود بی اطلاع است ، نمی تواند رفتار خود را کنترل کند،به عواقب رفتار خود اهمیتی نمی دهد،می تواند به دیگران آسیب برساند.

از نظر جسمی به خودش آسیب می رساند و حتی می تواند خود را به خاطر سادگی،غفلت و هیجان خود مقصر بداند. درگیر روابط ، مشاغل و برنامه های متأثر شوید.

خدمات مشاوره تلفنی را نیز برای خانواده ها ارائه می دهد ، مشاوره مستقیم خانواده نیز فواید زیادی دارد. یکی از مزایای این امر افزایش کارایی سخنرانی راهنمای خانواده به صورت شخصی است.

وقتی با خود یا یک روانپزشک خانوادگی رو در رو صحبت می کنید ، مشاوره رنگ و شکل دیگری به خود می گیرد که ممکن است مثرتر باشد.

البته در بعضی موارد افراد به دلیل احساس خجالت و عدم توانایی در صحبت به مشاوره تلفنی و آنلاین روی می آورند که پیشنهاد بهتری برای آنها است.

فاصله مکانی عامل دیگری است که افراد را به سمت مشاوره تلفنی و آنلاین سوق می دهد.

در هر صورت پیشنهاد ما این است که برای حل مشکلات شما برای بهبود سبک زندگی خود از حضور روانشناسان و مشاوران با تجربه و دانش در این زمینه استفاده کنید.

که در بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران مستقر هستند.

بهترین مشاوره خانواده رایگان در اسکو

برای حل مشکلات خانوادگی روشهای مختلف درمانی و مشاوره ای وجود دارد که هر مشاور خانواده می تواند از یک یا چند مورد استفاده کند. اما به طور کلی ، باید در موارد زیر تخصص داشته باشد:

مشکلات رفتاری در کودکان و نوجوانان
افسردگی و اضطراب
خشونت خانگی
عقیم بودن
اختلافات زناشویی
دارو بخور
مشاور خانواده باید موارد زیر را انجام دهد:

در برقراری ارتباط با افراد در واحدهای مجرد و خانوادگی مهارت داشته باشید.
مشکلات روابط را ارزیابی و حل کنید
تشخیص و درمان اختلالات روانی در یک زمینه خانوادگی
راهنمایی خانواده ها در شرایط اضطراری مانند طلاق یا مرگ.
روابط مسئله دار یا الگوهای رفتاری را برجسته کنید.
جایگزین کردن رفتارهای منفی با گزینه های سالم کمک کنید.
از یک رویکرد جامع (ذهن و بدن) برای سلامت روان و جسم استفاده کنید.

مرکز حل مشکلات خانوادگی و زناشویی

برای کسب مهارت های لازم برای انجام این وظایف ، یک پزشک خانواده معمولاً لیسانس مشاوره ، روانشناسی ، جامعه شناسی یا کارهای اجتماعی و به دنبال آن فوق لیسانس مشاوره ازدواج و خانواده درمانی دریافت می کند.

علاوه بر این ، مشاور خانواده باید دو سال کار نظارتی انجام دهد ، احتمالاً برای 200 سال نظارت و 200 ساعت تجربه بالینی پس از فارغ التحصیلی.

در صورت تحقق این شرایط ، متخصص علاوه بر دوره های سالانه آموزش مداوم ، مجبور به گذراندن یک امتحان رسمی نیز می باشد.

کلیه مشاوران خانواده در روانپزشکی علاوه بر سالها تجربه ، دوره های لازم را گذرانده و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری را کسب کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره