صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده رایگان در شبستر

مشاوره خانواده رایگان در شبستر

مشاوره خانواده رایگان در شبستر و مشاوره تلفنی حل مشکلات خانوادگی در شبستر و مشاوره کودک تلفنی و مشاوره ازدواج تلفنی ابتدا باید انتظارات خود را از یک روانشناس خانواده برآورده کنیم.

استفاده از هر عضوی مهم است. اگر با راه حل های پیشنهادی مطابقت نداشته باشید ، هیچ پیشرفتی در روند تجزیه و تحلیل و حل تعارض حاصل نمی شود.

بنابراین ، می توان گفت که این یک کار تیمی است که فقط با احساس مسئولیت و تلاش همه اعضا مثمر ثمر خواهد بود.

برای رسیدن به این هدف ، مشاور خانواده یکی یکی اعضای خانواده را بررسی می کند و از آنها در مورد ماهیت بحران ، عادات شخصی آنها ، بخشی از تاریخچه زندگی آنها و نظراتشان در مورد آن اطلاعات می گیرد.

سپس این اطلاعات را کنار هم قرار داده و با کمک اعضا تحلیل کنید. بنابراین همکاری هر یک از اعضای خانواده با یک مشاور نقش مهمی در کنترل و حل تعارضات یا حوادث غیرمترقبه دارد.

البته باید توجه داشت که روانپزشکان مجاز به تجویز دارو برای مشتری خود نیستند و این وظیفه روانپزشک است.

یکی از نگرانی های افرادی که به مشاوره خانواده مراجعه می کنند ، چگونگی یافتن و دسترسی به یک روانپزشک مجرب و باتجربه است.

مرکز مشاوره خانواده رایگان در شبستر

همه ما می دانیم که این متخصصان معمولاً بسیار شلوغ هستند و تنظیم مشاوره با هر یک از آنها دشوار است. باید چکار کنم؟

سیستم راسا به شما یک راه حل ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدون هدر دادن وقت و انرژی در یافتن روانپزشک مناسب ، به راحتی با یک روانشناس حرفه ای مشورت کنید و یا شخصاً 24 ساعته به کلینیک مراجعه کنید.

برای این کار ابتدا باید مشاور خود را براساس اطلاعات روانپزشکان و مناطق خاصی که در سیستم رسا عضو هستند انتخاب کنید.

در این زمینه ، می توانید به صفحه اختصاص داده شده به هر مشاور مراجعه کرده و جزئیات مربوط به قابلیت ها ، تجربیات و نظرات کاربران با استفاده از سیستم را مشاهده کنید.

پس از انتخاب مشاور مورد نیاز ، زمان را در دقیقه برنامه ریزی خود برای جلسه تلفن مشاوره خود مشخص کنید و از طریق یک درگاه بانکی امن پرداخت کنید.

در آخرین مرحله ، شما مستقیماً و بدون اینکه هویت خود را از طریق تلفن همراه فاش کنید ، با مشاور مورد نیاز تماس گرفته و میزان پرداخت را با وی در میان می گذارید. اگر از روند مشاوره راضی نیستید ، می توانید به راحتی آن را ببندید.

مشاوره مشکلات خانوادگی شبانه روزی

مشاوره خانواده به شما کمک می کند زندگی سالم خانوادگی داشته باشید. کمک گرفتن از یک مشاور خوب خانواده همیشه به این معنی نیست که باید با مشکلات بزرگی روبرو شوید.

یک خانواده معمولی ممکن است برای بهبود سلامت عمومی خانواده نیز به دنبال مشاوره باشد. اگر مطمئن نیستید که خانواده شما به مشاوره خانواده احتیاج دارند ، موارد زیر به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید.

در اینجا برخی موارد وجود دارد که ممکن است یک خانواده با چالش هایی روبرو شود که نمی توانند به تنهایی از پس آنها برآیند:

خانواده مختلط: خانواده مشترک نتیجه ازدواج زن و مرد یا هر دو یا یکی از همسران دارای فرزند حاصل از ازدواج قبلی است.

شماره بهترین مشاوره روانشناسی

احساس تنهایی در خانواده: وقتی یکی از اعضای خانواده ، به ویژه یک نوجوان ، وقت خود را تنها در اتاق می گذراند یا احساس می کند درک نمی شود و تنهاست ، خانواده نیاز به مشاوره خانواده دارند.

اعتیاد: اعتیاد می تواند بنیان خانواده را بهم بزند و به کل خانواده آسیب برساند.

وقتی یکی از اعضای خانواده معتاد می شود ، مشاوره خانواده برای حفظ سلامت روحی و روانی سایر اعضا و کمک به معتاد ضروری است. این اعتیاد مخرب می تواند از هر نوعی باشد ، حتی اعتیاد به تلفن و فضای مجازی.

مشاوره خانواده رایگان و اعضای خانواده خود پنهان می کنید یا فکر می کنید یکی از اعضای خانواده اسراری دارد که از خانواده خود نگهداری می کند. مشاوره خانواده می تواند کمک کند.

مشکلات جنسی: وقتی بین شما و شوهرتان صمیمیت جسمی و جنسی کمتری وجود داشته باشد یا اصلا رابطه صمیمی وجود نداشته باشد.

طلاق: وقتی زن و شوهر تصمیم به جدایی می گیرند ، خصوصاً اگر بچه دار شوند ، مشاوره خانواده در تصمیم گیری و روند طلاق بسیار مثر است.

کلینیک راحتی راوانا یکی از بهترین مراکز مشاوره خانواده در ایران است که با مشاوران مجرب به شما خدمات عزیزان خود را ارائه می دهد.

مشاوره خانواده رایگان تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره