صفحه اصلی / مشاوره زناشویی / مشاوره زناشویی صوتی

مشاوره زناشویی صوتی

مشاوره زناشویی صوتی

مشاوره زناشویی صوتی: هر شخصی در زندگی شخصی خود ممکن است روزی با مشکلی مواجه شود. منطقی است که فرد در زمینه مشکل و مسئله ای که پیش آمده به صحبت با طرف مقابل خود بنشیند و خواسته‌ها و نیازهایی که دارند، را به یکدیگر بفهمانند. این امر در زندگی زناشویی بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که درک متقابل یکدیگر و آگاهی از نیازهای طرف مقابل بسیار تاثیر گذار در زندگی مشترک خواهد بود.

اخلاق و رفتاری مناسب چه در خلوت و جمع، همواره روابط بین زوجین را موفق تر و محکم تر خواهد کرد. بنابراین زوجین باید در عملکرد ها و واکنش هایی که از خود نشان می دهند؛ دقت بیشتری را داشته باشند. زندگی زناشویی ممکن است روزی به مشکلی اساسی و مهم برخورد کند که زوجین نتوانند از پس حل کردن آن بر بیایند و در این صورت تنها شخصی که می‌تواند کمک شایان به روابط بین زن و شوهر کند؛ یک مشاوره زناشویی با تجربه و مطمئن می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی زناشویی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

رمز پایداری روابط زناشویی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همینطور پیشرفت در زمینه مشاوره، همه افراد می‌توانند از روش مشاوره تلفنی برخوردار گردند. در این مشاوره فرد بدون  و خجالت می‌تواند با روانشناسی مطمئن و صاحب نام به صحبت بنشیند و مشکلات خود را مطرح کند تا عملکرد و راه حلی مناسب را دریافت کند. موارد و مسائل بسیاری وجود دارد که زندگی زناشویی را تحت شعاع قرار می دهد. از جمله این موارد مشکلات اخلاقی همسر می باشد. در این صورت تنها شخص مطمئن و قابل، جهت حل مشکل ابتدا خود شخص و سپس پس یک مشاور زناشویی با تجربه می باشد.

مشکلات رفتاری می تواند از هر دو سو یعنی هم زن و مرد باشد که شامل مشکلاتی مانند بدگمانی، خوش بینی بیش از حد، اجتماعی نبودن، عصبانیت های بی مورد و بداخلاقی های بی منطق است. البته در روابط زناشویی بسیار مهم است که قبل از ازدواج زوجین به مشاوره ازدواج مراجعه کرده باشند تا در مورد اخلاق و رفتار یکدیگر بررسی و تحقیقات لازم را یافت کنند و به عبارتی بی گدار به آب نزنند. یک ازدواج موفق زمانی موفق تر خواهد شد که زوجین درک درست و مناسبی از یکدیگر داشته باشند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره