صفحه اصلی / مشاوره زناشویی / مشاوره زناشویی کرج

مشاوره زناشویی کرج

مشاوره زناشویی کرج

مشاوره زناشویی کرج: امروزه حوزه مشاوره در زمینه های مختلف حاضر به فعالیت می باشد که یکی از این زمینه ها مشاوره زناشویی می باشد. این نوع مشاوره همواره در پی آن است که روابط بین زن و شوهر را به صورت کاملاً اصولی و منطقی در حاشیه امن احساس و رفاه ترميم و بهبود بخشد. مسائل زناشویی جزء مهمترین حوزه های مورد بحث در یک زندگی مشترک می باشد. چراکه زوجین در رابطه با مسائل و دغدغه های خود تمامی افکار و احساساتشان را درگیر خواهند کرد.

هنگامی که یک زوج به مشکلی در روابط زناشویی خود بر می خورند؛ فکر خواهند کرد که این مشکل پایان کار آنها خواهد بود. در این صورت باید شخصی وجود داشته باشد تا با رهنمودها و صحبت‌هایش بتواند علاوه بر تزریق آرامش، زوجین را به صحبت با یکدیگر ترغیب کند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی زناشویی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

پایداری روابط زناشویی

از جمله اشتباهات مکرر و معین در هنگام برخورد مشکل در روابط زناشویی صحبت نکردن زوجین با یکدیگر جهت حل مشکل پیش آمده میباشد. از قدیم تا به امروز این اصل پابرجا بوده است که افراد وقتی با یکدیگر به صحبت می نشینند تا مسائل و مشکلات خود را حل کنند؛ راهکارهای اصولی و بهتری را می یابند. این اصل در روابط زناشویی نیز پایدار و قابل اجرا می باشد. در رابطه با تعریف روابط زناشویی باید اینطور گفت که تمامی فعل و انفعالاتی که بین زن و شوهر اتفاق می افتد؛ را روابط زناشویی می گویند.

این فعل و انفعالات مجموعه‌ای از روابط جنسی، اجتماعی، عاطفی، خانوادگی و غیره می باشد که هر کدام از آن ها جهت بهبود روابط زناشویی در آینده زوجین تاثیر گذار خواهد بود. وقتی یک رابطه زناشویی با موفقیت همراه است که زن و شوهر بتوانند درک متقابلی از یکدیگر داشته باشند و همواره صبر و گذشت را الگوی مسیر زندگی خود قرار دهند به اصطلاح زن و شوهر باید مثل آب و آتش باشند هنگامی که همسر شما عصبانی و آتشین است باید آبی باشید تا عصبانیت و آتش او را بخوابانید و بالعکس.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره