صفحه اصلی / مشاوره مامایی / مشاوره مامایی تلفنی با موبایل

مشاوره مامایی تلفنی با موبایل

مشاوره مامایی تلفنی با موبایل

مشاوره مامایی تلفنی با موبایل: در مقوله تشکیل خانواده پس از انتخاب همسری مناسب با شخصیت های رفتاری و کرداری مقوله بعدی بحث ترویج و گسترش اعضای خانه می باشد. وقتی یک زوج تصمیم به بچه دار شدن خواهند گرفت؛ به طبع با مسائل و مشکلات جدیدی روبه‌رو خواهند شد. در نتیجه بهتر است این تصمیم مهم با آگاهی کامل انجام گرفته و قبل از اقدام با متخصصین حوزه مامایی و زایمان به مشورت بپردازند.

در بسیاری از موارد بین زوج ها اتفاق افتاده است که بارداری خانوم بدون برنامه ریزی اتفاق افتاده و به اصطلاح عامیانه ناخواسته و ناگهانی بوده است. در این صورت زوجین می توانند با مشورت به تصمیمی درست برسند و این مشورت تنها از طریق یک متخصص مجرب و با تجربه امکان پذیر می باشد.

 

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی مامایی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

فواید مشاوره در دوران بارداری

بارداری دوره ای خواص و پر از تغییرات هورمونی و فیزیکی برای خانم ها می باشد. در ۹ ماه بارداری سبک زندگی زوجین تغییرات بسیاری خواهد کرد و با به دنیا آمدن بچه این تغییرات به صورت گسترده تمام زندگی را در بر خواهد گرفت. بنابراین بهتر است مرد و زن درباره دوران پر از تغییر و استرس بارداری آگاهی های بیشتری را کسب کنند و جهت اقدام برای آن اطلاعات کافی داشته باشند. در این صورت است که می توان گفت دوران بارداری به سلامت سپری شده است.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی مامایی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 در سال های گذشته معمولاً خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی در شهرهای بزرگ و کوچک مسئول تزریق اطلاعات به خانواده ها بوده اند. اما امروزه و با پیشرفت علم تکنولوژی زوجین می توانند از طریق تماس تلفنی و به صورت خیلی ساده و راحت در منزل خود از آگاهی ها و اطلاعات کافی یک مشاور مامایی با تجربه و متخصص برخوردار شوند یک مشاور مامایی مجرب به افرادی که قصد بارداری داشته باشند و یا خانم هایی که باردار هستند اطلاعات کافی در تمامی مراحل یک دوره بارداری را خواهند داد و در این زمینه کمک شایانی به آنها خواهند کرد مشاوران مامایی قادرند قبل از بارداری در در زمان بارداری و بعد از بارداری به خانم ها مشاوره داده و اصول لازم را به آنها گوشزد کنند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره