صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک تلفنی:کودکان بیشتر از بزرگ سالان در معرض انواع اختلالات روانی می باشند از این رو توجه به کودکان در سنین کم یعنی زیر 13 سال توصیه بسیاری شده است.

برخی از عوامل بیرونی و محیطی هستند که سبب مشکل در کودک شما می شود.شما به عنوان والدین باید این اختلات را بشناسید و در صورت لزوم به یک مشاوره کودک رجوع نماید.

مشاوره کودک تلفنی
مشاوره کودک تلفنی

شما عزیزان می توانی برای دریافت مشاوره کودک با برترین مشاوران ما در سامانه هوشمند تلفنی تماس بگیرید

همانطور که قرن بیست و یکم نشان می دهد، درصد قابل توجهی از جوانان مشکلات معرفت داری، عاطفی و رفتاری را تجربه می کنند؛ مشارکت در رفتارهای پرخطر چندگانه؛ و فقدان حمایت از محیط زیست و منابع اساسی برای سلامت و رفاه مطلوب است.

با وجود رفاه عمومی نیمی از قرن بیستم، درصد کودکان فقیر زندگی تقریبا دوبرابر شده است و از 15 تا 28 درصد افزایش یافته است، در حالی که 1 از 10 کودک از این کودکان احتمالا بی خانمان هستند.

فشارهای اقتصادی و اجتماعی و عدم اطمینان در مورد مکان های آینده کودکان و خانواده های آنها معرض خطر بیشتر برای توسعه مشکلات سلامت روان است. بین 17 تا 22 درصد یا 14 میلیون جوان کشور ما از یک نوع اختلال روانی در طول یک سال رنج می برد؛ 75 تا 80 درصد از این کودکان قادر به دریافت خدمات مناسب نیستند.

مشاوره کودک تلفنی رایگان

این شماره ها دامنه مشکل را کم اهمیت می دانند. آنها تعداد قابل توجهی از کودکان و نوجوانانی را که در معرض آستانه تشخیصی برای شدت، تعداد و یا مدت علائم قرار دارند همچنان تحت تاثیر قرار می گیرند اما هنوز در معرض نتایج نامطلوب (افزایش سوء مصرف مواد، مدرسه و شکست کار، فعالیت جنایی، حاملگی های نوجوانی و خودکشی) این مداخله را مدیون است. بخش قابل توجهی از کودکان از مشکلات دوران کودکی خود رشد نمی کنند

این شکست برای مقابله با چالش های پیش رو در حال توسعه ممکن است تأثیر پایدار بر سازگاری خانواده ها، شغلی و اجتماعی داشته باشد. حدود 50 درصد از تمام اختلالات روانی در بزرگسالان قبل از سن 14 سالگی رخ می دهد.

این تداوم ناکارآمدی در طول عمر، ضرورت مداخله زودهنگام را نه تنها برای کاهش درد و رنج شخصی، بلکه برای جلوگیری یا کاهش هزینههای مستقیم و غیرمستقیم به جامعه از عدم ارائه خدمات مناسب، افزایش می دهد.

مشاوره خانواده

مشاوره روانشناسی کودکمشاوره پیش فعالی کودکان

مشاوره کودک و خانواده

هر کودک عضو خانواده فوری است که خود منعکس کننده پیکره بندی منحصر به فرد از ساختار و روابط است. این خانواده به نوبه خود در تاریخ فرهنگی و اجتماعی خود جاسازی شده است.

ایده خانواده به معنای دخالت عاطفی پایدار است، چه در خون و چه در انتخاب اتحادیه. درک ما از آنچه که “خانواده” را تشکیل می دهد، تکامل یافته است تا منشاء فرهنگ ها و سیستم های باور مختلف و همچنین تغییرات اجتماعی و اقتصادی پر سر و صدای دهه های اخیر است که چشم انداز زندگی خانوادگی را تغییر داده است.

با توجه به این که افراد متعلق به گروه های مختلف هستند، هویت های متعددی دارند و زندگی خود را در زمینه های مختلف زندگی می کنند، روانشناسان در مورد تعریف هر الگوی خانواده به عنوان “طبیعی” یا ضروری برای عملکرد خانواده سالم احتیاج دارند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره کودک تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

هنجار ایده آل از خانواده های سنتی خانواده های مصنوعی، راه را برای تعدادی از ترتیبات خانوادگی، از جمله خانواده های چند خانواده یا تمدید، خانواده های مخلوط، خانواده های تک والدین فراهم کرده است

هنجارهای خانوادگی می تواند بیشتر متفاوت باشد، زیرا جمعیت شناسی متغیر در ایالات متحده به یک جمعیت بطور فزاینده ی نژادی اشاره دارد. تا سال 2050 انتظار می رود که گروه های نژادی و نژادی اقلیت نیمی از کل جمعیت ایالات متحده را تشکیل دهند.

تعداد روزافزون مطالعاتی از مرکزیت خانواده در سلامت روان کودکان و مفهوم آن است که نتایج درمان مؤثرتر از زمانی که درمان بر کودک و زیر سیستم های مربوطه خانواده متمرکز می شود، تأمین می شود.

علاوه بر این، رویکردهای درمان باید دارای چندین سیستمیک و فرهنگی حساس باشند، فعالانه شامل مشارکت چندگانه سلامت، خدمات اجتماعی، آموزشی و سایر منابع اجتماعی که در حصول اطمینان از سلامت روانی و رفاه کودکان و خانواده هایشان نقش دارند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open
open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره