صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاور خانواده در بیرجند

مشاور خانواده در بیرجند

مشاور خانواده در بیرجند

مشاور خانواده در بیرجند: درست رفتارکردن در خانواده

چگونه در خانواده درست رفتار کنید. در خانواده مشکلاتی که به وجود می ایند ممکن است در اثر نبودن رفتار درست در خانواده باشند اگر شما بتوانید در خانواده رفتار درست را یاد بگیرید ، می توانید که در خانواده به بهترین شکل با همسر و یا فرزند خود برخورد کنید و بسیار هنرمندانه مانع به وجود امدن مشکلات شوید برای مثال شما اگر همسر و یا فرزند تان با مشکلاتی رو برو شدند برخورد سریع نداشته باشد و به ارامی به حرف های ان ها گوش کنید و سعی کنید دلیل به وجود ان مشکل را پیدا کنید و سعی کنیدبا همسر و یا فرزند خود به ارام کنید.

چگونه می توان از به وجود امد مشکلات پیش گیری کرد

بهترین راه پیشگیری از مشکلات استفاده از یک مشاوره خانواده حرفه می باشد اگر شما می خواهید از مشکلات زندگی خود را پیشگیری کنید اولین قدم این است که اگاهی داشته باشید . یعنی که شما از مشکلاتی که بسیار بزرگ است اگاهی داشته باشید و راه های جلوگیری از انها ها را بدانید. قدم دوم نیازهای طرف مقابل را بشناسید . یعنی شما بتوانید نیاز های طرف مقابل را برطرف کنید. قدم سوم کمک کرد به یک دیگر. یعنی فقط به مشکلات خود فکر نکنیم و اگر همسر تان به مشکلاتی بر خورد کردید تلاش کنید که در بهترین شیوهبه هم کمک کنید.  قدم چهار این که تلاش کنیم به خانواده طرف مقابل اهمیت دهید. یعنی شما  سعی کنید که اگر می توانید به خانواده همسر خود کمک کنید این باعث می شود که شما و همسر تان به هم نزدیک شوید. قدم پنجم ارتباط با فرزندان است . یعنی شما بتوانید با فرزند خود به درستی برخورد کنید برای این کار نباید او را به تمسخر بگیرید و کار های اشتباه او راهی به روی او نیاورید.

مشاور خانواده در بیرجند
مشاور خانواده در بیرجند

راه های ارتباط با یک مشاور خانواده

یکی از راه ها رفتن به مرکزهای مشاوره می باشد اما رفتن به مشاوره  امکان دارد که از محل زندگی شما بسیار دور باشد و یا زمان و روز های خالی نداشته باشید در مواردی هم که مراکز مشاوره به خانه شما نزدیک می باشد به شما پیشنهاد می شود که از مشاوره خانواده تلفنی استفاده کنیدبرای اینکه وقت کمتری نیاز دارد هر زمان وهر مکان که شما می خواهید می توانید ازمشاوره تلفنی استفاده کنید و به راحتی در دسترس شما قرار خواهد گرفت و هر چقدر زمان که نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

چگونه نیاز های همسر خود را برطرف کنید

در بحث بالا گفتیم که برای پیشگیری از مشکلات یک راه ان است که نیاز های همسر خود را برطرف کنیم حالا چگونه نیاز هایش را برطرف کنیم بهترین و اصلی ترین راه این است که از خود همسر تا بپرسید که به چه چیز هایی نیاز دارد و یا کمی پول برای او بگذارید که بتواند کمی از نیازها خود را حل کند ولی بهتر است از خود همسر تان بپرسید و شما هم نباید سعی کنید از این اتفاق سوع استفاده کنید و بیشتر از نیاز هایخود بگویید و باید ان را به صورت یک در خاست بگویید تا ان با نظر خود انکار را با اختیار کامل برای شما انجام دهد و هیچ گونه اختلاف و یا ناراحتی ایجاد شود. اگر شما بخواهید خواسته های خود به ارامی بیان کنید و سعی کنید به او بگوید به ان چیز تقریبا نیاز دارید می توانید به راحتی ان را دریافت کنید. و همسر شما نباید با توجه به نیاز هایی که دارید سعی کند که شما را کنترل کند و این روش غلطی می باشد و باعث جدایی می باشد.

 

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره