صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مشاور خانواده در ترکیه

مشاور خانواده در ترکیه

مشاور خانواده در ترکیه و مشاوره روانشاس خانواده ایرانی در منچسترشما می توانید در ترکیه زندگی کنید و به یک روانشناس ایرانی در ترکیه نیاز دارید. در این حالت می توانید برای تماشای فیلم با پزشک تماس بگیرید.

پزشکان اعضای انجمن روانشناسی ، اعضای انجمن روانشناسی ایران ، اعضای شورای روانشناسی و معاونان مشاور هستند.

برای ملاقات با پزشک ، با 09128068983 تماس بگیریداز طریق واتس آپ اجازه ضبط فیلم را بدهید.

تفاهم بین همسران می تواند منجر به مشکلات زناشویی شود. در طول ارائه ، بسیاری از زوجین گفتند: “ما می دانیم که چه داریم ، اما نمی دانیم چگونه آن را اصلاح کنیم.” دلیل این امر عدم تفاهم بین زوجین است. در چنین مواردی حضور کارشناس شخص ثالث در حل مشکل زوجین بسیار مثر است.

5- وقتی فکر می کنید طلاق آخرین راه حل است
فاصله کوتاه بین همسران می تواند به درگیری منجر شود. با این حال ، هنگامی که زن و شوهر برای مدت طولانی از هم جدا می شوند. فراموش نکنید که از یک روانشناس کمک بگیرید.

طلاق و اقامت به برابری ازدواج پاسخ نمی دهد. این رویكرد خانواده محور فقط این عقیده را تقویت می كند كه جدایی سودمند است و منجر به طلاق می شود. اما غالباً فراموش می کنیم.

مشاور خانواده در ترکیه تلفنی

6- ادامه زندگی به نفع کودکان ، احترام و …
وقتی احساس می کنید که فقط به خاطر فرزندان ، زندگی خود ، خانواده ، خانواده ، همسایگان و غیره با شریک زندگی خود زندگی می کنید. زیرا چنین زندگی فقط به سلامتی ذهن و فرزندان شما آسیب می زند. زوجین باید زندگی مشترک خود را به عنوان یک رابطه سالم و سالم ببینند تا محیط مناسبی برای والدین فراهم شود.

کودکان بسیار مهم هستند ، مهم نیست که چه تعداد والدین تفاوت چشم کودکان را پنهان می کنند. همه کودکان رابطه سردی را که بین والدین آنها وجود دارد درک می کنند.

  1. مشکلات مربوط به افزایش سن
    والدین مسئله مهمی هستند که نیاز به آگاهی و افزایش آگاهی دارند. بسیاری از والدین به ویژه کودکان قادر به خوردن غذا و برقراری ارتباط خوب با فرزندان خود نیستند.
  2. در بیشتر موارد ، متوجه می شویم که والدین نمی توانند فرزندان خود را درک کنند ، با استفاده از روش های مختلف آموزشی. رابطه جنسی صدمات زیادی به کودک وارد می کند.
  3. والدین می توانند به مشاوران خانواده کمک کنند تا از این مشکلات جلوگیری کنند و بهترین روش را برای یادگیری انتخاب کنند.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی و روانشاس

8- روابط والدین و فرزندان خردسال
می توانید در مورد رابطه خود با فرزندان یا والدین خود صحبت کنید. بسیاری از والدین به دنبال راه هایی برای بهبود روابط خود با بزرگترها هستند.

یکی از مشکلاتی که خانواده ها با آن روبرو هستند روابط نامشروع بین فرزندان یا اختلافات اجتماعی و اخلاقی است.

اگر در خانواده رابطه خوبی با والدین خود ندارید یا احساس می کنید دوستشان ندارید ، می توانید از مشاوره خانواده بهره مند شوید. مشکلات و اختلافات بین خواهر و برادر نیز از مشاوره خانواده ناشی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره