صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی / مشاور روانشناسی تلفنی رایگان

مشاور روانشناسی تلفنی رایگان

مشاور روانشناسی تلفنی رایگان

مشاور روانشناسی تلفنی رایگان: به طور کلی روانشناسی علمی است که ذهن و رفتار انسان را مورد بررسی و پژوهش قرار می‌دهد. در این علم کاربردی عملکردهای ذهنی و نحوه تاثیر آن بر رفتار انسان در موارد خود آگاه و ناخودآگاه مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت. در تعریف واژه رفتار باید گفت که تمامی حرکات و اموری که انسان به صورت آگاهانه و ناآگاهانه انجام می دهند و قابل لمس و مشاهده می باشند، می گویند.

 متاسفانه هنوز هم افرادی وجود دارند که تصور می کنند؛ مراجعه به مشاور و روانشناس تنها برای افرادی است که دارای مشکلات روحی و روانی می باشند و گاهاً اگر خود و یا خانواده شان به مراکز مشاوره و روانشناس مراجعه کنند؛ آن را از دیگران پنهان خواهند کرد. اما نقطه روشن در دنیای امروز این است که با پیشرفت جوامع و توسعه عملکرد زندگی انسان، پیچیدگی های بسیاری نیز در مجموعه خانواده نیز مشاهده می شود.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی روانشناسی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

عملکردهای رواشناس باتجربه

 انسان به عنوان شخصی که در اجتماع زندگی می کند؛ به تنهایی و فقط با تجربه خود نمی تواند پاسخگوی مشکلاتش باشد. این علت نشانگر آن است که در مسیر زندگی انسان ها، شخصی به عنوان راهنما باید وجود داشته باشد که بتواند با علم و تجربه خود افراد را به بهترین های زندگی خودشان تبدیل کند. مرکز مشاوره مالیم همواره افتخار دارد که توانسته است پاسخگو به سوالات مختلف و متعدد هم وطنان عزیز در حوزه روان شناسی باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی روانشناسی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 همانطور که در بالا گفته شد مشکلات روانشناسی افراد متعلق به رفتار آنها می باشد که برخی از این مشکلات می تواند؛ شامل اختلاف خانوادگی و زناشویی، خیانتهای دوستانه و زناشویی، مشکلات طلاق و جدایی، انتخاب همسر و ازدواج، روابط بین زوجین، وابستگی‌های عاطفی غیر از ازدواج، مشکلات ارتباط با فرزند، اختلالات متعدد مانند اضطراب، استرس، افسردگی، وسواس و غیره باشند.

در روش مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان می‌توانند بدون نیاز به حضور در مکانی مشخص و در هر زمان از شبانه‌روز با مرکز مشاوره مالیم در تماس باشند و بهترین راهکارها را در رابطه با مشکلات خود دریافت کنند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره