صفحه اصلی / مشاوره روانشناسی / مشاور روانشناس خانواده

مشاور روانشناس خانواده

مشاور روانشناس خانواده

مشاور روانشناس خانواده: مشاوره خانواده و مقوله های مرتبط با آن، طیف وسیعی از چالش ها و مشکلات را در بر می گیرد. همه افراد موجود در یک خانواده دارای طرز تفکر و شخصیت های متفاوتی می باشند که هر کدام از آن‌ها نیاز به یک نوع درک مخصوص خواهند داشت. مشاوره خانواده در بسیاری از مسائل و مشکلات به کمک خانواده ها خواهد آمد.

همانطور که در گذشته اکثر افراد جهت حل مشکلات خانوادگی خود از ریش‌ سفیدان و بزرگتر ها کمک می گرفتند؛ امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و نیاز های متفاوت در زندگی های امروزی افراد جهت حل مشکلات خانوادگی خود از مشاوران خانواده کمک می گیرند. یک مشاور خانواده مجرب و با تجربه همواره می داند که ریشه مشکلات خانواده از کجا نشأت می‌گیرد و راه‌حل مقابله با آن چه می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی روانشناسی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاور خانواده در مقابل مشکلات

همانطور که گفته شد افراد موجود در یک خانواده دارای شخصیت های متفاوتی می باشد. یک مشاوره روانشناس می تواند مطابق با شخصیت فرد مقابل به پدر و مادر او راه ایجاد تعامل و برقراری ارتباط را یاد دهد تا ارتباطات موثر تر و بهتری با یکدیگر داشته باشند. شخصیت هر فرد مطابق با شرایط خانواده او خواهد گرفت اما گاهاً عوامل محیطی و بیرون از خانواده تاثیرگذار خواهد بود. چرا که می تواند عاملی موثر در تغییر شخصیت داشته باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی روانشناسی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

مباحث مطرح و روزمره در زمینه خانواده شامل مشاوره های قبل و بعد از ازدواج، مشاوره های روابط دوستانه بین دختر و پسر، مشاوره‌ دوستی های قبل از ازدواج، مشاوره دوران نامزدی و همسریابی، مشاوره جهت انجام عقد و مهریه، در نهایت هم مشاوره های جنسی و زناشویی و در ادامه مشاوره های دوران بارداری، نوزاد، کودک پروری و مشاوره های مربوط به تربیت کودک، نوجوان و دوران رشد و بلوغ آنها می باشد.

اما مشکلاتی در زندگی اشخاص پیش خواهد آمد که همواره ناگوار خواهد بود. این مشکلات نیز به مشاوره نیازمند خواهند بود مانند مشاوره طلاق، خیانت، چندهمسری و غیره. همانطور که گفته شد مشاوره خانواده در زمینه های متفاوت و بسیاری می تواند کمک شایانی به افراد کند پس همه افراد یک جامعه و خانواده نیازمند ارتباط با یک مشاور و متخصص خانواده می باشند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره