صفحه اصلی / مقالات / میخوام با یکی حرف بزنم

میخوام با یکی حرف بزنم

میخوام با یکی حرف بزنم

میخوام با یکی حرف بزنم و مزایای صحبت کردن با کسی

اگر شما یا کسی که میشناسید در طول زمان سختی قرار دارد، صحبت کردن با کسی ممکن است یک راه ساده و ساده باشد اما واقعا یکی از بهترین چیزهایی است که شما می توانید انجام دهید.

درمان توسط نیکی پائولی اگر چه می تواند جسارت برای ایجاد شجاعت باشد، گفتن کسی که به شما اعتماد دارد، احساساتی می تواند در بسیاری از موارد کمک کند:

مرتب کردن از طریق احساسات شما

صحبت کردن با صدای بلند در مورد آنچه که در سر شما اتفاق می افتد و آن را به شخص دیگری توضیح می دهد، حتی اگر فکر می کنید که این معنی ندارد، به شما کمک می کند که چیزهایی را که برای شما نگران هستند روشن کنید.

با صدای بلند صحبت کردن، اغلب آنها را ترسناک تر می کند، و حداقل با در نظر گرفتن احساسات خود، شما می دانید کمی بیشتر در مورد شما در برخورد با.

نگه داشتن چیزهایی در داخل فقط باعث می شود که آنها را ایجاد و گیج كنند.

میخوام با یکی درد و دل کنم

قرار دادن چیزها در چشم انداز

مشاوره خانوادگی اگر شما چیزهایی را برای خودتان حفظ کرده اید، به نظر می رسد که بیشتر از آنچه در واقع است، غلبه بر آن است. فردی که میگوید ممکن است به شما کمک کند وضعیت را در دیدگاه جدید یا متفاوت ببینید.

میخوام با یکی حرف بزنم کسی که در خارج از وضعیت قرار دارد قادر خواهد بود در مورد آنچه اتفاق می افتد بیشتر اهمیت داشته باشد و ممکن است راه حل هایی را که قبلا فکر نکرده اید را نداشته باشید.

آزاد سازی تنش

شما حتی ممکن است آن را درک نکنید، اما حمل یک سر نگران روی شانه های خود را هر روز، پر از احساسات خسته کننده، ایجاد بسیاری از تنش های فیزیکی نیز. شما می توانید از آنچه که آزادی می تواند باشد تا چیزهایی را از قفسه سینه خود بگیرد، شگفت زده خواهید شد.

ماهیچه های شما می توانند کمی شاد باشند، و شما به معنای واقعی کلمه احساس می کنید که وزنی برداشته شده است. احساس خوبی از لحاظ جسمی باعث می شود که احساس ذهنی بیشتری داشته باشید. همه چیز متصل است، ببینید؟

تصمیم به صحبت با

قدم اول مهم است که تصمیم بگیرید چه کسی می خواهید صحبت کنید. شما باید به آنها اعتماد کنید و برای آنها راحت باشید.

امکانات شامل دوستان نزدیک (که ممکن است مربوط به آنچه شما در حال رفتن) اعضای خانواده (که گاهی اوقات می تواند به شما حمایت زیادی)، معلمان و یا کارگران جوان (که اغلب شنوندگان خوب و آموزش داده شده برای مقابله با بارهای مسائل)، و یا رفتن به صحبت کردن با یک مشاور که خارج از وضعیت است (گاهی اوقات بهترین طرح).

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

صحبت کردن با کسی که خارج از وضعیت است

یکی از مزایای صحبت کردن با کسی مانند مشاور که “خارج از وضعیت” است، مشاوره خانواده  آنها دوستان یا خانواده شما را نمی دانند و از اینکه چگونه باید زندگی خود را در زندگی خود داشته باشید، ندارید.

میخوام با یکی حرف بزنم این به این معنی است که می توانید از آنها آسان تر شوید و چیزهایی را که ممکن است به افراد دیگر بگویید بگویید. شما لازم نیست که در مورد آنها قضاوت نکنید.

آنچه را که به آنها میگویید، اتاق را ترک نخواهید کرد، مگر آنکه موقعیتهای بسیار خاصی را برای آنها بسوزانید یا از لحاظ قانونی موظف باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، محرمانه بودن را بررسی کنید.

آنها همچنین تجربه برخورد با بارهای مختلفی دارند و کاملا غیرقابل انعطاف هستند.

اگر نگرانی خاصی دارید، مشاوران نیز هستند که در مسائل خاص تخصص دارند.

برخی از این زمینه های تخصص عبارتند از:

مسائل بهداشت روانی

اعتیاد (مواد مخدر، الکل، قمار)

جنس و جنسیت

مسائل خانوادگی

اختلالات اشتها

بارداری

مسائل خانوادگی

پول و مسکن نگرانی

مدرسه و حرفه

سو استفاده کردن.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن  43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره