صفحه اصلی / مشاوره خانواده / پرسش و پاسخ های مشاوره خانواده

پرسش و پاسخ های مشاوره خانواده

پرسش و پاسخ های مشاوره خانواده

پرسش و پاسخ های مشاوره خانواده: در جلسات مشاوره خانواده معمولاً پرسش‌های متعددی مطرح می گردند که دارای پاسخ های مختلف و منطقی میباشند. امروزه با وجود افزایش مشکلات خانوادگی نقش مشاوره خانواده بسیار پررنگ شده است و تاثیر بسزایی در کاهش مشکلات و در نهایت رفع آنها خواهد داشت. با توجه به آمارهای ارائه شده توسط ارگانهای مختلف مشکلات خانوادگی در شهرهای بزرگ به وفور دیده می شود. این مسئله به این علت میتواند باشد که در شهرهای بزرگ دغدغه های افراد بزرگتر و سنگین تر خواهد بود.

 مشاوره در این زمینه نقش بسزایی را ایفا می کند‌ همانطور که می‌دانید خانواده بنیان و پایه اصلی افراد برای ورود به جامعه می باشد. پس نقش مهمی در شکل گیری شخصیت فرد خواهد داشت. این مسئله که افراد با ذهنیتی درست، سلامت فردی و اجتماعی وارد مکان و جامعه دیگر شوند؛ بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در محیط خانواده افراد به تکامل بسیاری خواهند رسید که می توان رشد عاطفی، روحی، شخصیتی، جنسی، فیزیکی و غیره را نام برد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

کاربرد مشاوره در مشکلات خانوادگی

 در یک خانواده ممکن است مشکلات بسیار زیادی اتفاق بیفتد که برخی از آنها شامل افسردگی و عدم ارتباط درست با یکدیگر، عدم توانایی برقراری ارتباط با فرزند و تربیت درست او، مشکلات مربوط به حوزه شغل و درآمد، مسائل تحصیلی و غیره می باشند. همانطور که در بالا گفته شد مشکلات زیادی وجود دارد که می تواند خانواده را دچار چالش کند اما در این میان وظیفه مشاوره خانواده مبتداً ایجاد آرامش در بین اعضای خانواده و در نهایت اقدام به ریشه یابی مشکل و حل آن می باشد. در زمینه خانواده هر مشکل و اختلالی تاثیر گذار است و می تواند در روح و روان افراد تاثیر منفی و بدی را القا کند.

 بنابراین نظام خانواده باید منبع آرامش و رفاه باشد. در این صورت است که می‌توان گفت خانواده مورد نظر موفق است. با توجه به تمام مسائلی که راجع به آن صحبت کرده‌ایم؛ مشاور خانواده نقش به سزایی در کاهش مشکلات افراد خانواده  بهبود زندگی بهتر و مناسب‌تر خواهد داشت.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره