صفحه اصلی / مقالات / 12 راه نارسیستی یا جامعه شناختی، هدف یک آسیب شناختی را به خطر می اندازد

12 راه نارسیستی یا جامعه شناختی، هدف یک آسیب شناختی را به خطر می اندازد

12 راه نارسیستی یا جامعه شناختی، هدف یک آسیب شناختی را به خطر می اندازد

12 راه نارسیستی یا جامعه شناختی، هدف یک آسیب شناختی را به خطر می اندازد حقیقت، عقل سلیم و حکمت اهداف نارسیسا را ​​هدف حمله قرار می دهد، بنابراین نیاز به دانستن تاکتیک هایی است که اعتیاد به آنها استفاده می شود و چگونه از ذهن و قلبمان در برابر این حقیقت محافظت کنیم.اصطلاح “narcissist” تبدیل به عادت شده است، اغلب به نامهای نامناسب برای افرادی که خواستار و یا ماجرا هستند، با ما موافق نیستند و یا حتی ممکن است آنها اهداف خود را تغییر دهند.

 

بهتر است برای افرادی که با معیارهای تشخیصی واقعی در DSM برای اختلال شخصیت نارسایی (NPD) – و یا نسخه شدید تر، اختلال شخصیت ضد اجتماعی (APD) ، همچنین به عنوان آسیب شناسی روانی یا sociopathology شناخته می شود . چرا؟

به طور محسوسی افراد را به عنوان اعتیاد به مواد مخدر و روانپزشکان “واقعی” نشان می دهد. اختلال شخصیت نارسیوس یک اختلال فکر است. همراه با همتای جدیتر و شدیدتر آن، اختلال شخصیت ضد اجتماعی (APD)، این دو دسته تشخیصی متمایز هستند، زیرا آنها با افرادی صحبت میکنند که میل به قدرت برای تحت فشار و سوءاستفاده آنها را به دیگران در سطوح مختلف خطرناک میسازد و در مورد روانپزشکی، جامعه در کل. 24/7 برای جذب دیگران به عنوان متخلفان متعهد یا ناخواسته برای انجام کار کثیف خود، برای تخریب و انزوا کردن کسانی که دور از اجتماع دوستان و خانواده خود هدف قرار می دهند. آنها همچنین می دانند که چگونه می توانند شرکای زن را به نحوی به کار بپیمایند، به عنوان مثال، بیداری های عصبانی، که از لحاظ اجتماعی قابل قبول نیست برای زنان و یا در موارد خشونت خانگی، برای بدست آوردن جسمی، و تعیین آنها برای خشونت خانگی در نظر گرفته شده است پلیس می پرسد

در مقیاس های مختلف، مردان از دوران کودکی آموزش می بینند تا به روابط در معیارهای سخت گیرانه مانند دوگانگی بین زن و شوهر ها و نادان ها فکر کنند، و نه آنچه که آنها – حیاتی ترین وظیفه زندگی هر انسان است. به عنوان مثال، آنها به طور کلی به این موضوع فکر می کنند که جنسیت تنها “عشق” است که “مردانه” (پیامی است که توسط صنعت پورنو تقویت می شود)، و به این ترتیب به “مسائل عشق نرم” اعتماد نداشته باشد، یعنی احساس نگرانی، نزدیکی یا مشارکت مرتبط بودن، و غیره، که زنان معمولا نه تنها به عنوان “عاطفی دیوانه” می خواهند، بلکه همچنین خطرناک هستند، به طور بالقوه نشان می دهند که جنس “ضعیف” تمایل به خلع سلاح، تسخیر و تسخیر خود را دارد. اجتماعی شدن پسران بی رحمانه و دردناک است؛ این است که برای آموزش جنس نر به احساس خجالت و انزجار برای ظرفیت انتقادی خود از همدلی، بدون آن که سالم مربوط به خود و دیگران امکان پذیر نیست.

نقش جنسیتی برای مردان تأثیرات دردناکی دارد که به طور غیرمنتظره در مردان، بلکه زنان و جامعه نیز در معرض بی عاطفه است. مردان از دوران کودکی شنیده میشوند تا یاد بگیرند که خودشان را نفرین کنند، خودشان را انکار کنند و طلاق بگیرند، از خواستههای خود احساس احساس آسیبپذیری نسبت به خود و دیگران. آنها هشدار می دهند که در برابر بیان احساسات همدلی، مراقبت و مهربانی انسانی محافظت می کنند، که هر کدام ویژگی هایی هستند که با ضعف ارتباط دارند و کسانی که ضعف قدرتمند دارند و می توانند از آن بهره ببرند – مانند زنان و کودکان، مردان ضعیف و سایر گروه ها .

دریک مقاله ی Man Box و The Cult of Masculinity ، Derrick Jensen بیان می کند که برای همه ما، مرد و زن، برای آزاد شدن از دروغ، “فرقه مردانگی” از تقسیم و تسخیر استفاده می کند، ابتدا باید قوانین را درک کنیم مردان در این فرقه، طبیعی نیستند (به عنوان کتابهای درسی اصلی)، بلکه یک ساختار فرهنگی است که هزاران سال پیش توسط الیگارشیها طراحی شده و برای استفاده از ابزار (یعنی غارت، تجاوز و غارت) برای تحمیل سوگواری غلط دستورات که در آن چند بر بسیاری حکومت می کنند. مطالعات تاریخی و انسانشناختی چند فرهنگی در پنج دهه گذشته ثابت کرده است که در غیر این صورت. بنابراین، در مطالعات علوم اعصاب شناختی، پیشرفتهای زیادی در حال حاضر به ما مدرک سخت افزاری می دهد، نظریه دیگر این نیست که مغز انسان از طریق طراحی اخلاقی است، به عنوان یک ویژگی از “نورونهای آینه” و سلامت ما، خوشبختی و بقا بستگی به یادگیری انتخاب عاقلانه در چگونگی ارتباط و درمان با خود، ذهن و بدن و دیگران است.

12 راه نارسیستی یا جامعه شناختی، هدف یک آسیب شناختی را به خطر می اندازد

نارسیسها سرپرستی پوشیدن است.

به عبارت دیگر، NPD ها و APD ها در طراحی، اتهام دادن، سرزنش (برای آنچه که انجام می دهند!) به شرکای خود، و نابود کردن، نادیده گرفتن یا رد مدرکی مبنی بر اینکه غلبه و خشونت “ضروری نیست”، شناخته شده است! و کار آنها نیز توسط تله های نارسیسی در سراسر اینترنت انجام می شود.

یک ناخوشایند و روانپوشی که آیا مرد یا زن به شدت با یک سیستم اعتقادی درونی غرورآمیز، و قصد خاصی برای اثبات سلطه و برتری، به شدت تشخیص می دهند و بنابراین احساس می کنند که با هر وسیله ای که لازم باشد، ذهن دیگری را کنترل و کنترل می کند. در هر مؤسسه، آیا یک خانواده، کلیسا یا مدرسه و غیره، جایی که یک کودک در معرض خطر از نظر جنسی و جسمی قرار دارد، یک شبکه خوب مردان ضعیف وجود دارد که در آن زنان آسیب دیده نیز ممکن است به طور آگاهانه یا ناخواسته شرکت کنند تا پنهان شوند و حقوق حقوق و احکام مجازات را حفظ کنید – و نه فرزندان.

این مجموعه برای سوء استفاده از همه جمعیت های آسیب پذیر، علاوه بر زنان، کودکان، “ضعیف” و یا مردان همجنسگرا، nonwhites، و در میان دیگران، حتی سالمندان و معلولین است. جنبش #MeToo تنها سطح را خراشیده کرده است. جنبش های دیگری نیز وجود دارد که به پدیده “فرقه مردانگی” مربوط می شوند، مثلا جنبش برای جلوگیری از سوء استفاده جنسی از کودکان در کلیسای کاتولیک، ورزشکاران در محیط های ورزشی و دانشگاه، زنان در شرایط خشونت خانگی، جوانان ربوده شده برای قاچاق برده و غیره.

پس چگونه یک ناخوشایند خود را نشان می دهد؟ همانطور که همه افراد انجام می دهند. ما عادت ها و رفتارهای عادی ما را تبدیل می کنیم. نه فقط گاه به گاه، در اینجا و آنجا. عادت های ما نشان می دهد که ما لذت می بریم، بیشترین ارزش را می خواهیم.

ناسازگاران نشان می دهند که چه کسی هستند، چه چیزی می کنند، نه آنچه که می گویند.

در اینجا دوازده اقدام را انجام می دهیم که نارسیسی ها آن را پاتولوژی می دانند که به دیگران آسیب می رساند یا خطر می کند:

1. آنها از گاز زدن استفاده می کنند تا هرگونه تلاش دیگری را برای از بین بردن احساس کامل به عنوان انسان به عنوان موجودات جداگانه با نیازها، خواسته ها، رویاها و خواسته های خود به کار گیرند.

عصبانیان به نوعی، دوست داشتنی و مراقب افراد را به عنوان نه تنها پایین تر و ضعیف تر، بلکه همچنین به افرادی که در مواضع قدرت هستند، خطرناک هستند. آنها در یک دنیای پر سر و صدا زندگی می کنند که در آن هر کس شکار یا شکار است. به عبارت دیگر، آنها دروغ، دروغ، دروغ به خود و یکدیگر در مورد آنچه که در روابط انسانی طبیعی است. این دروغ ها نه تنها “عادی” است که دروغ می گویند و حداقل از گهگاه استفاده می کنند، یعنی برای دفاع و یا اجتناب از تعارض و غیره. آنها گاز میگیرند و گاز زدگی یک شکل دروغگو است، یک تاکتیک ارتباطی با افزایش ترس، که در مطالعات علمی اثبات شده است، تا توانایی مغز انسان را در غیر اینصورت مغلوب کند تا به طور دقیق فکر کند، هرگونه تلاش یک شریک را به لحاظ احساسی به عنوان یک زندگی واقعی انسان با صدای، اشتیاق، آرزو، آرزوهای خودش است. او شغل خود را به عنوان آموزش او می بیند که فکر می کند، انجام دهد، احساس کند، بگوید چه چیزی نیاز دارد یا منافعش را خدمت می کند یا خیر. هر چیز دیگری را به عنوان یک تهدید درک می کند!

از دوران کودکی، مردان می آموزند که در محدوده نگهداری قرار گیرند و بدانند که مردان و زنان نیز به دقت آنها را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که مردان از نظر ویژگی های جنسیتی، تحرک و کنترل، و به ویژه در مورد محرومیت زن در زندگی خود احساس ارزشمند و به طور کامل انسان، با نیازها و خواسته های خودش است. در روابط دوگانه ، استفاده از گاز لایت یک شیوه معمول است، نمونه ای از تاکتیک هایی که حتی به طور خلاقانه “خوب” بچه ها به طور متداول اعمال می شود تا همسر یا دوست دختر خود را در جای خود نگه دارد، به معنای واقعی کلمه، با متوقف کردن هر تلاش برای اتصال عاطفی در انسانی کردن راه ها.

بنابراین نشانه هایی از گاز لامپ را یاد بگیرید و انرژی خود را ذخیره کنید، با اجازه دادن به ناراحتی به منظور “دریافت کردن” یا “درک” وضعیتی که در آن هستید هستید – تنها پیش شرط این است که شما آن را درک می کنید و آن را دریافت می کنید و از ذهن خود محافظت می کنید و قلب!

2. آنها معتقدند که این حق را دارند تا برتری خود را اثبات کنند.

ناسازگاران به عنوان راهی برای زندگی دروغ می گویند . آنها می گویند یک چیز، اما دیگری انجام دهید. آنها اغلب در میان یکدیگر حرف می زنند. آنها کلمه عشق را می گویند، آنها معنی جنسی دارند. آنها مفهوم مانند همسران یا روابط شغلی را به عنوان طعمه به دام انداختن زنان می بینند. به آنها، این مزخرف یا “دیوانگی عاطفی” مربوط به جنس “ضعیف” است. هر مرد “واقعی” تنها نیاز به رابطه جنسی دارد، نوعی عشق است که مردانه است – و این شغل او “رفع” اوست، به طوری که او فقط به عنوان فرعی از آنچه خشنود است و او را تهدید نمی کند. بدانید که آنچه آنها واقعا به چه چیزی انجام میدهند و چه چیزی نارسیسیست به معنای آن است که «او را دوست دارم » را به شریک خود بسپارید و هیچ چیز را با ارزش نگوید. این همه طراحی شده است که به اشتباه، درهم شکستن، کاهش حس یک دیگر از سازمان و ارزش. این فراتر از آن چیزی است که اکثر انسانها هرگز به آن فکر نمیکنند.

این همچنین توضیح می دهد که استفاده منظم از گاز لایتسیکس از نارسیسها. در ذهن او، او ثابت می کند که زنان به دلیل وسوسه ای از “عاشقانه ها”، “به طرز عاطفی دیوانه” هستند، اما در عین حال این عاشقانه ها باعث می شود زنان خطرناک و رقبای شدید باشند که سعی دارند مردان را از انزوا عاطفی محو کنند محافظت می کند و آنها را باهوش، قوی و غیر قابل نفوذ نگه می دارد – همانند Delilah و Samson می دانید. به عنوان یک ابزار، نورپردازی گاز طراحی شده است تا تسلط یابد، تجسس، آموزش شریک زندگی برای احساس خواسته ها و نیازهای خود و صدای بی اهمیت، خودخواه، نامرئی، عدم توجه و غیره. اشتباه نکنید، این یک تاکتیک محکم و درست است، با این حال، تنها در مواقعی که نادیده گرفته شده یا خلع سلاح شده توسط گازهای گلخانه ای و سایر کنسول ها مانند “بمب گذاری عشق” (یک نارسیس ها تلاش می کنند که مانند یک رفتار عادی، همدلی انسان ها)!

به گفته نویسنده Derrick Jensen در زبان قدیمی تر از کلمات ، این مشکل در ریشه در “فرقه مردانگی” است که به طور استراتژیک برای توضیح خشونت به عنوان عادی و شواهدی از “واقعی” مردانگی یا قدرت، برتر بودن جنسیت مرد، بلکه حق بیمه به مزایایی که شامل استثمار و آسیب رساندن به آنهایی که خودسرانه آنها را پایین تر، ضعیف، ضعیف می دانند. در مورد این مقاله، این به مردان مربوط می شود به زنان، اما این شیوه های فرقه مسئولیت تمام خشونت های سازمان است، زیرا آنها فیزیکی، عاطفی و یا خشونت جنسی را از کسانی که در موقعیت های قدرت در برابر هر گروه هدف قرار می گیرند، برای به عنوان مثال، کودکان، همجنسگرایان و غیره، در میان دیگران، اغلب در موسساتی هستند که ظاهرا وجود دارند تا از آنها محافظت کنند، مانند خانواده، کلیسا، آموزش و پرورش، ورزش، دولت و غیره .

3. آنها معتقدند نقض حقوق یک شریک نشان دهنده برتری آنها است.

عصبانیان شریک زندگی خود و یا زنان به طور کلی به عنوان انسان نمی بینند. این بیشتر از هر چیز دیگری توضیح می دهد که چرا آنها حق برخورداری از زنان (شاید گروه های دیگر، کودکان، همجنسگرایان، غیر مذهبی، ادیان دیگر، و غیره) را نیز دارند که حق ندارند نظر خود را بیان کنند، درخواست خود را مطرح کنند، از شأن شان محفوظ بمانند . آنها یک شریک زن را به عنوان انسان نمی بینند. در بسیاری از موارد خشونت خانگی بیشتر یا شاید سوءاستفاده عاطفی است؛ نوعی سوء رفتار عاطفی است که جداگانه و بسیار شدیدتر از مضامین زبان مادری والدین است، که کودکان را به اطاعت (از جمله سوء استفاده و همچنین مضر است) )

تلاش برای گرفتن یک narcissist به درک که آنها باید متوقف کنند آنچه که آنها انجام می دهند به دلیل آن که شما یا رابطه شما، و یا شخص دیگری آسیب می رساند، به عنوان یکی از مشتریان من آن را “گفتگو از جهنم” منجر می شود. به این دلیل است که: استدلال با نکات آنها سبب سردرگمی کمتر، شک و تردید می شود، از حس مشترک خارج می شود. نارسیسها این را خوب می دانند. آنها می خواهند شما راجع به نقاطی که آنها دارند، و یا اتهامات آنها بحث کنند. زمان و انرژی گرانبها هستند. آنها را هدر ندهید عصبیان به طور عمدی یک نفر را نقض و سوء استفاده می کنند، با استفاده از تاکتیک های گاز زدن برای درک ذهن خود برای تحمیل اراده خود، کنترل آنچه که آنها فکر می کنند، احساس می کنند و در مورد خود و سوء استفاده آنها اعتقاد دارند.

در نهایت هدف از سوء رفتارهای ناخوشایند این است که بر شرکای خود یک دنیای پر سر و صدا که آنها در آن نگه داشته باشند – یکی که سوءاستفاده کننده است، استثمار ناپذیر است و در همه مواردی که برای سوء استفاده وجود دارد، توجیه می شود، در حالی که قربانی آنها همیشه سرزنش می شود، سزاوار است، حتی سوء رفتار خود را به وجود آورد.

4. آنها خشمگین هستند اگر “حق” خود را به صدمه زدن به دیگران یا مجازات شدن دیگران متهم شوند، مورد سوال قرار می گیرند.

ناسازگاران خود را به روش خودشان واکنش نشان می دهند حتی به نکاتی اشاره می کنند که آنها شریک و یا تقصیر شریک زندگی می کنند یا درخواستی برای درک یا توجه به نیازها یا نیازهای دیگران دارند. به نظر میرسد که به هرج و مرج ناخوشایند، واکنش خشونت آمیز، انسداد خشم، جسمی و یا عاطفی، سکوت قریب الوقوع یا درمان تنبیهی که به مدت چند ساعت یا چند ساعت طول می کشد، می شود. آنها ممکن است خانه را برای مدت زمان طولانی ترک کنند یا به شدت واکنش نشان دهند و فقط بهانه ای برای ترک و انجام آنچه که هر چه می خواهند. این نشان می دهد دیدگاه غیر انسانی که آنها را از دیگران حفظ می کند و متاسفانه از روابط انسانی است. در ذهن خود، کسانی که در قدرت هستند هرگز درک و درک متقابل برقرار نمیکنند و هرگز همکاری نمیکنند و همیشه از تلاش شریکشان برای به دست آوردن همکاری آنها به عنوان یک زن شجاع خطرناک استفاده میکنند تا مردان را به زنان تحمیل کنند.

واکنش خشونت آمیز به طور عمدی، بخشی از یک استراتژی است. این به این معنی است که “کسانی که در اقتدار” قرار دارند، از تاکتیک های مبتنی بر ترس استفاده می کنند، در این حالت، خشم و خشم سرما، برای آموزش کسانی که ضعیف هستند برای حفظ جای خود. در ذهن شما، رابطه شما یک اردوگاه بوت است و نارسیسی سرباز متفور است و شما یک کارمند هستید که نیاز به تسلط بر دستورات دارد.

ناسزیست ها یک دیدگاه “ممکن است درست” را به این جهان برگردانند، که پایه ای از اختلالات فکر در ارتباط با اختلالات شخصیت های غیرشخصی و ضد اجتماعی است. این جهان بینی است که استراتژی 24/7 برای از بین بردن هر شواهد یا افرادی یا گروه هایی که ایده هایی از همدردی، روابط با همدردی، همکاری، خود حکومتداری، حقوق بشر و درمان انسانی برای همه انسان ها را ترویج می کند.

به همین دلیل است که نارسیسیها از هیچ چیز دیگری متنفر نیستند. این موجود خود را تهدید می کند، زیرا هسته ای از آنچه آنها بر این باورند، بر اساس دروغ های کارت-خانه است. از خود محافظت کنید و از دروغ های ناراحت کننده ذهن خود را حفظ کنید و به حقیقت کسی که اول شما را به عنوان یک انسان بسوی نیازهای عشق و پذیرش خود نگه می دارید، سریع نگه دارید.

5. آنها وسواسی جمع آوری داده های صمیمانه ای را می کنند که یک شریک برای رسیدن به اهداف بازی هایشان آشکار می کند.

عصبیان اطلاعات جمع آوری می کنند و توجه خود را نشان می دهند که رویاهایش، خواسته، دوست دارد، و توجه خاصی به آنچه که در آن سهم دارد ضعف، زخم و جزئیات شریک ها و روابط قبلی است. عصبیان با دقت گوش فرا می دهند، به خصوص در آغاز یک رابطه، اما هرگز قلب شریک را درک نمی کنند؛ به جای جمع آوری داده ها برای برآورده ساختن اهداف طرح های استثمار خود. عصبیان همچنین زنان را به عنوان گروه (و همچنین گروه های دیگر که ضعف آنها را می دانند) مطالعه می کنند تا از کلمات و تله های طعمه و سوء استفاده برای آنها استفاده کنند. آسان است. اکثر زنان دوست دارند با هم صحبت کنند و درگیر نوشتن صحبت کردن درباره خود با دوستان باشند. در حال حاضر آنها در رسانه های اجتماعی انجام می دهند. بنابراین داده های بیشتری برای استفاده به حساب می آیند. به عنوان مثال، آنها می دانند که زنان به دنبال همسران، افراد معنوی هستند، و آنها زنان را برای توجه، تعمق، احساس خستگی، ارتباط احساسی، روابط مشارکتی و غیره می شناسند. (انتظار می رود برای پیدا کردن بسیاری از نارسیسی ها در اطراف کلیساها و وب سایت های متمرکز بر همسرش و یا زنان که خود را امتحان می کنند.

ناسازیست ممکن است از اطلاعات مربوط به شغل یا رابطه ی رویایی زن استفاده کند، برای مثال استراتژیک کردن چگونگی محروم کردن و مسدود کردن او موفقیت در راه های بزرگ و کوچک. نارسیسی مخفی ممکن است این کار را با روش های پنهان انجام دهد و یا آن را سخت تر کند یا از او حمایت کند، اما این کار را برای تبلیغ تصویر خود می کند و اعتماد به نفس او را به دست می آورد و یا او را به عنوان یک جایزه از طرف خود می گیرد.

اعتیاد به اعتیاد نیز باعث ایجاد اعتصابات مستقیم می شود، در حالی که آنها می دانند که یک شریک در دوران کودکی یا یک رابطه گذشته زخمی شده است. به عنوان مثال، عادت های نارسیسا برای “زور” یک شریک برای داشتن رابطه جنسی علیه اراده خود رایج است، هر چند او تجربه خود را در رابطه با سوء استفاده جنسی به عنوان یک کودک نشان داد، به عنوان مثال، بدلیل غذا خوردن او برای انجام وظیفه او یا تهدید رابطه جنسی با دیگر زنان و غیره داشته باشید.

یا او از راه خود برای فریب دادن با دیگر زنان بیرون می آید، شریک زندگی خود را تهدید می کند، خود را تردید می کند، با شناختن از کفر در گذشته، و یا ناراحت می شود، زمانی که او عاشق زنان دیگر می شود. برای مثال، نارسیسی از راه خود برای نادرست بودن شریک زندگی خود یا آنچه که او گفته بود، افکار و رویاهای اوست، از جمله مواردی است که او می تواند از آنچه او گفته است او را متهم به خودخواه بودن یا مراقبت از موفقیت او کرده باشد، دیوانه یا شر ناسازگاری یک آسیب جدی است، یک جهان بینی است که باعث ایجاد رنج زیادی برای کسانی که در اطراف آنها است.

برای محافظت از ذهن خود به دنبال کمک باشید، چرا که دلایل برای ترک بودن واقعی هستند. هیچ آسیب شناسی برای انسانها کمتر “طبیعی” وجود دارد. تا آنجا که یک نارسیسیسم از خودش و دیگران ناراحت می شود و احساس می کند که ویژگی های انسانی عشق و مراقبت، مهربانی و محبت است، خود را از همه چیز جدا می کند که زیبایی و معنا و بعضی از ظاهر عادی را به زندگی انسانی منتسب می کند.

6. آنها از تاکتیک های مبتنی بر شواهد اثبات شده و شواهد ترس مبتنی بر ترساندن یک شریک به احساس بی ربط، بی صدا و نامرئی استفاده می کنند.

Narcissist آگاهانه از تاکتیک هایی استفاده می کند که کورتیزول را در مغز و بدن قربانیان خود افزایش می دهد. وقتی این اتفاق می افتد، سیستم زنده ماندن بدن فعال می شود و به طور خودکار، مناطق تفکر مغز به صورت آفلاین می روند. به عبارت دیگر، ترس و سردرگمی، توانایی مغز را در غیر اینصورت شگفت انگیز میبیند تا به انعکاس فکر کند. این باعث می شود که نارسیسیست ها با دروغ و توهمات دور بمانند. ناسزیستها در معرض بسیاری از این تاکتیک های تسلط قرار گرفتند و قوانین “مردانگی واقعی” را در دوران کودکی آموختند. آنها همچنین به طور معمول روش های متقاعد کردن و استفاده از کلمات و زبان را به عنوان ابزاری برای بهره برداری از دیگران مورد مطالعه قرار می دهند.

امروزه، ما در حال حاضر تقریبا یک قرن ارزش روش های مبتنی بر علم در کنترل اندیشه موجود است، که در چند دهه گذشته با مطالعات برنامه نویسی نورولوژیکی تکمیل شده است. اینها معمولا در آموزش نیروی کار در اکثر صنایع و بخش ها، از جمله تبلیغات، فروش، نظامی، سیاسی و غیره استفاده می شود. یا sociopath خود را در نتایج خاصی که در استفاده از یک مجموعه خاص از تاکتیک هایی که آگاهانه باعث می شود شریک زندگی خود را از دست دادن حس خود در رابطه، نشان می دهد و به طور کلی احساس بی صدا، نامرئی، بی ربط، به سرزنش برای نارضایتی “ناخوشایند” و یا آنچه در روابط اشتباه است، هنوز هم گیج شده است، زیرا آنها نمی توانند باور داشته باشند که عشق او به رسمیت شناخته شده بود هرگز واقعی نیست.

با استفاده از narcissists مخفی، استفاده از این تاکتیک ها می تواند به خوبی پنهان باقی بماند، و آنها ترجیح می دهند با ساختن خود به نظر می رسند که “بچه های خوبی را پشت سر گذاشته اند” که باید با همسر عصبانی و مضطرب زندگی کنند که زندگی آنها را ناکارآمد می کند.

آنها می دانند چگونه و چه زمانی می توانند شرکای خود را به شکایت و یا سرخ شدن خشم وادار کنند، و سپس او را سرزنش و دیگران را در مقابل او قرار دهید یا آنها را به طرف او ببرید. در همه موارد، این بدبختی وحشیانه است و جدایی و جدی تر از آنچه ما نیز به عنوان سوء رفتار عاطفی اشاره می کنیم. اگر این تجربه را تجربه کرده اید، از کسی که در این منطقه تجربه دارد، کمک های حرفه ای دریافت کنید. برای محافظت از احساس مسئولیت خود، اولین گام این است که اجازه دهید تا نیازی به تایید یا تأیید اعتیاد پیدا کند. یکی از اهدافشان، پس از همه، برای گرفتن طعمه خود را به نیاز به تایید یا اعتبار آنها.

7. آنها از شریک زندگی خود انتظار دارند که به عنوان یک کیسه مشت زنی استفاده شود.

یک نارسیسی در بدبختی زندگی می کند، خودخواهی درونی و بدبختی شرکت را دوست دارد. آنها نمیتوانند چشمهای افراد شاد، شاد و موفق را تحمل کنند و نفرت از نفرت و نفرت برمیآیند، زیرا آنها در معرض علائم ضعف در دیگران و در نتیجه خودشان احساس میکنند. نارسیست نه تنها از آسیب زدن یا شریک زندگی خود احساس بدی میکند، یعنی خودخواهی، چرخش چرخها، ناتوانی در انجام آنها و غیره، و همچنین به اعتقاد ناسازگارانه اعتقاد دارند که همسرشان یا زنان و “ضعیف” به طور کلی، آنها را تحسین برای تسلط و یا نگه داشتن آنها را در جای خود، و به طور کلی لذت بردن از استفاده به عنوان کیسه های مشت زدن، اشیاء برای لذت بردن از آنها.

برای شکستن آزاد، اولین قدم این است که درک کنیم و معتقد باشیم که یک نارسیسیست در معرض آسیب و استفاده از دیگران به عنوان یک کیسه پانچ قرار می گیرد، این همه عرضه آنها است که باید خود را برتر از دیگران قرار دهند. این توضیح می دهد که چرا آنها را خوشحال می کند یا آنها را از بدبختی و حس امنیت شغلی خود غیر ممکن می سازد.

8. آنها به دنبال شریک خود را از همه دوست دارند و یا باعث رشد آنها می شوند.

اعتیاد به غرور و افتخار می کند تا مهارت هایی را که شریک با ترس و شرم، سردرگمی، خودپرستانه و ترساندن خود به خود عمل می کند، غافلگیر کند، به طوری که آنها هر آنچه را که با شادی، تحقق، قوت، استعداد، شغلی ، شغل، فرزندپروری، سرگرمی و غیره. آنها از رقابت برای قدرت به زحمت کشیدن لذت می برند و شما را از درک اهداف خود برای رشد مثبت به عنوان افراد و یک زن و شوهر لذت می برند.

آنها نمیتوانند یک شریک زندگی کنند، احساس خوشحالی یا تحقق می کنند، تحسین می کنند و لذت می برند و از این طریق همدیگر را ناراحت نمی کنند؛ آنها می خواهند شما را به نجات آنها از بدبختی و یا اعتیاد آنها، مانند پورنوگرافی یا امور مربوط به خود اهتمام کنند. راز فرار از نارسیستی، سعی در رد کردن خود از قوانین غیر انسانی نیست. انسان باشید، به قلب خود متصل شوید، اصالت ارتباط خود را با خود و زندگی اطراف خود تقویت کنید. یاد بگیرید فقط آنچه را که می توانید کنترل کنید و بقیه را ترک کنید، من …، نارسیسیستم؛ این زباله انرژی شما است، نه ارزش خشم و یا سردرد.

9. آنها به دنبال انزوا شرکا از خانواده و دوستان خود هستند.

ناسازگاران از مجموعه ای از تاکتیک های ترس استفاده می کنند تا شرکای خود را از افرادی که دوستشان دارند و برای آنها مراقبت می کنند، جدا کنند. این بخشی از استراتژی آنها برای کنترل و قرار دادن آنها در حالت وابستگی به آنها است. بنابراین، اعتیاد به کار سیستماتیک، بعضی از آشکارا، اما برخی دیگر مخفیانه و ناشناخته است، برای ایجاد یک سوال شریک، اعضای خانواده و دوستان، در هر فرصتی، وفاداری و حمایت خود را به پرسش، عقل خود را، و تاریخ خود را بازنویسی و انگیزه های خود را مورد سوال است. همزمان، آنها ممکن است دیگران را با شک و تردید در مورد ثبات عاطفی شریک، اختراع یک برچسب تشخیصی و یا دو، یعنی دو قطبی یا مرز، و حتی در واقع ایجاد شریک خود را به نگاه کنترل، خواستار، احساسات ناپایدار با راه اندازی آنها. می دانید چگونه از ذهن و قلب خود از اهداف یک شجاع ناراضی محافظت کنید.

10. آنها “شرکای” خود را به عنوان اموال یا اشیاء لذت می برند.

در جهان بینی خود، اعتیاد به زنان به عنوان وسایلی برای لذت و آسایش مردان است. در واقع، نارسیسیسم کمبود عشق است ، یک زخم که به شخص آسیب رسانده است که توانایی مغز خود را برای همدردی و احساس احساس واقعی از لذت بردن از دوست داشتن یکی دیگر است، و در جای خود سطح بالا از تجاوز محافظت شده است. مغز آنها رفتار خود را با شما، به عنوان یک شریک، به عنوان آن را در یک جنگل و یا یک منطقه جنگی زندگی می کنند.

آنها معتقدند که این یک شغل زن است تا یک مرد احساس کند با نیازهای لذتش لذت برده است و برای هر مردی که در معرض نفس کشیدن یک زن قرار می گیرد، برای مردن بودن و حساسیت خطرناک است. این به این دلیل توضیح می دهد که یک نارسیسی زن را به عنوان کسی که یک رقیب جدی است و برای قدرت در تسلط و به رسمیت شناختن او را می بیند، می بیند و باید او را قبل از اینکه او را بگیرد، می بیند.

به طوری که آنها به راحتی به سطح افرادی که از صفحه نمایش بزرگشان استفاده می کنند «به سمت پایین می روند» تا زمانی که بخشی از بازی هایشان هستند، یکی از آنها که در ذهنیت پاتولوژیک خود برتری و توانایی خود را بر شما ثابت می کند .

به خاطر داشته باشید که آنها زنان را مطالعه کرده اند و یاد می گیرند که “ارتباط احساسی”، “نفس نفس”، “مشارکت”، گفتگو و گفتگو را بیان کنند و به این ترتیب خود را پنهان کنند. آنها همچنین در کلیساها و وب سایت های معنوی آویزان شده اند، و به همین ترتیب، خانم ها، در غرور نباشند! و آنها “زنان عاشق بمب” را به عنوان بخشی از بازی کنونی خود می دانند – دانستن آنچه زنان می خواهند بشنوند، آنها “عمل” گفتن چیزهای دوست داشتنی و یا همدردی و غیره را به طعمه، سوئیچ و تله، و همچنین خلع سلاح بر این اساس. بنابراین قلب ها و خانم های ذهن خود را نگه دارید، به روح خود اعتماد کنید. اگر کسی می گوید آنها “دوست” شما هستند، اما انتظار می رود که شما مورد آزار و اذیت قرار گیرد، انجام کاری که ارزش های خود را به خطر می اندازد، یا شما از نظر جنسی ناراحت کننده یا ناراحت هستید، این عشق نیست – نفرت از حقیقت انسان و عقل عمومی عقل است. اجرا کن!

11. آنها احساس انزجار از احساسات همدلی انسانی می کنند.

نارسیسیست ها یک اختلال پاتولوژیک را با احساسات همدلی و ارتباط همدلانه با سطح انزجار بیان می کنند که هرگاه یک شریک سعی می کند به چیزی که به آن چیزی که نارسیسیست انجام داده است، چیزی بگوید، نشان می دهد. حتی در تنظیمات درمان برای زوج ها، اعتیاد به خود شناسایی می شود .

به صورت اتوماتیک، آنها برای نزول مکالمه، گاز را روشن می کنند! برخلاف آنچه که قبلا تصور می شد، نارسیسی می تواند همدلی را بیان کند – اما فقط “خفه شو” می کند، اگر فکر می کند که برای آنها چنین کاری به نفع آنهاست، مثلا برای فریب دادن، فریب دادن، انجام دادن یا دست کشیدن کسی که رنج می برد بر. بر اساس جهان بینی آنها، این و دیگر صفات “مراقبت از انسان” آنها را بی احترامی! آنها در محیط هایی رشد یافتند که در آن آنها آموخته بودند که برای این ویژگی های نرم “انسانی” احساس شرم و نفرت انگیزی کنند، آنها را با زنان و کودکان و گروه های دیگر، یعنی همجنس گرا، متقاعد کنند که کسانی که در مقام قدرت، قدرتمند و قدرتمند هستند ( در ذهن خود) به سوء استفاده، سوء استفاده و سوء استفاده – به عنوان اثبات برتري آنها. این نشان دهنده آسیب شناسی اختلال فکر است که در نتیجه تجربیات زودهنگام آسیب دیده رخ داده است.

برای اعتیاد، این عمل است. آنها صرفا “غرق شدن” هستند تا برتری خود را با استفاده از این به عنوان یک خیاطی، یک تاکتیک برای بهره برداری از دیگران اثبات کنند. این “بمب گذاری عاشقانه” بخشی از بازی اکشن بسیاری از اعتیاد است. برای آنها، این واقعیت که زنان می توانند به این روش فریب خورده باشند، اثبات این است که پایین بودن جنسیت زن، و اثبات برتر بودن جنسیت مرد و حق غلبه بر آن، برخورد با یک زن مانند مالکیت است. استفاده از همدلی یک ابزار طعمه و سوئیچ قدرت است که به طور عمدی برای فریب، تزیین، تسخیر کردن استفاده می شود.

12. آنها معتقدند که توانایی ادغام دیگران در خدمت منافع آنها، شواهدی از برتری آنها است.

ناسازگاران مهارت های تسلط را خنثی می کنند، آنها را با مردان از دوران کودکی، شاید در ارتش همکاری می کنند. آنها معتقدند که زنان کمتر از انسان هستند و مشاغل مردانه برای دامن زدن به آنها مانند حیوانات، یعنی اسب ها، نگه داشتن جای آنها، هرگز با ناراحتی و سعادت و آسایش خود، سست می شوند. تحت عنوان “خدمت به لذت بردن از خود – آموزش او را از نیازهای خود، خواسته ها، احساسات، صدا، رویاها و غیره جدا خودداری کنید. واکنش گاز لایت آنها اتوماتیک، تکرار، قابل پیش بینی، مجازات، و از بالا، و در خدمت به آموزش یک زن برای جدا شدن از نیازهای او برای نزدیک بودن، با شأن و منزلت، همانند یک انسان رفتار شود. نورپردازی گاز می تواند یک فرد را بی صدا و بی معنی کند.

این گاه به گاه نیست، اینجا و آنجا، اما تکراری است! و این استدلال نمی کند که این یک تغییر 180 درجه ای است که از یک شریک به لیستی از چیزهایی که نارسیس ها استفاده می کنند برای ایجاد شریک زندگی خود احساس بد، کوچک، ناخوشایند، نامناسب، دیوانه و غیره را از بین می برد. یک شریک صرفا خواسته بود که آیا او کمی بیشتر وقت خود را با او یا یکی از بچه ها صرف کند، درست نیست؟ اشتباه! ناگهان او را به چرخاندن چرخ هایش متهم کرد، از اینکه متهم به محکوم کردن او به عنوان پدر شد، به شدت سعی می کرد تا اثبات کند که او این کار را انجام نداده است، نمونه ای از نمونه هایی از شیوه ای که وی فکر می کند او چنین ارائه دهنده عالی است پدر و غیره!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره