صفحه اصلی / مشاوره جنسی / آیا مشاوره جنسی برای کسی که میل جنسی کمی دارد مفید است

آیا مشاوره جنسی برای کسی که میل جنسی کمی دارد مفید است

آیا مشاوره جنسی برای کسی که میل جنسی کمی دارد مفید است

آیا مشاوره جنسی برای کسی که میل جنسی کمی دارد مفید است: همواره مشکلات بسیاری در حوزه خانواده پیش خواهد آمد که بسیار مضر و زیان آور خواهد بود. البته عدم آگاهی از بسیاری از مسائل باعث ایجاد این و مشکلات خواهد شد. هر شخص باید قبل از ازدواج و تشکیل خانواده یک سری از مهارت ها و آموزش ها در رابطه با زندگی مشترک را آموزش ببیند تا در زندگی مشترک و زناشویی خود مشکلات کمتری را احساس کند. یکی از مهارت هایی که در زندگی زناشویی بسیار کاربردی خواهد بود؛ مسائل جنسی می باشد.

برخی از زوجین به دلیل عدم آگاهی از مسائل جنسی، روابط بین زن و شوهر با مشکلات و شرایط جدیدی روبرو می شوند. یکی از مسائلی که قبل از ازدواج باید درباره آن صحبت شود؛ مسائل جنسی و موارد پیرامون آن است. البته زوجین جهت حل سوالات خود می توانند قبل از ازدواج به مشاوره جنسی بپردازند. شاید برخی از افراد در پرداختن به این موضوع در حضور شخص دیگری خجالت بکشد. در این صورت می توانند از مشاوره جنسی تلفنی بهره مند شوند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره جنسی از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاور در مسائل جنسی

زندگی زناشویی دارای فراز و نشیب های بسیاری است و پایداری همین روابط بین زوجین باعث می‌شود، فشارهایی که بر روی آنها وجود دارد، کمتر احساس شود. البته مسائل زناشویی تنها به دوران ازدواج محدود نخواهد شد. بلکه هر فردی با رسیدن به دوران بلوغ، معمولاً بلوغ جنسی او نیز آغاز خواهد شد که در شرایط جدیدی قرار می گیرد. در این صورت هر شخص نیاز دارد؛ در رابطه با مسائل جنسی آموزش و آگاهی های کافی را یاد بگیرد.

مشاوره جنسی قبل از ازدواج و بعد از آن سبب رفع بسیاری از مشکلات بین زوجین خواهد شد. افرادی که در سن بلوغ قرار دارند؛ با تغییر هورمون ها و رشد اندام بدن شان که نشانه گذر از دوره کودکی به بزرگسالی است، در شرایط جدیدی قرار می‌گیرند. در این صورت مشاوره جنسی بسیار حائز اهمیت خواهد بود تا شخص نسبت به شرایط جدیدی که در آن قرار می گیرد شناخت کامل را پیدا کند همه افراد می توانند جهت آموزش و مشاوره جنسی از خدمات مشاوره تلفنی برخوردار شوند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره