صفحه اصلی / مشاوره کودک / تلفن های مشاوره کودک

تلفن های مشاوره کودک

تلفن های مشاوره کودک

تلفن های مشاوره کودک: کودکان از یک سنی به بعد دچار اختلالاتی خواهد شد که تاثیر واکنش های مختلف در برابر اختلالات آنها مستقیماً در آینده شان دخیل خواهد بود. همانطور که می دانید کودکی دوره ای است که فرد با دنیای بیرون به صورت کامل آشنا می شود؛ پس باید رفتارهایی داشته باشد که بتواند از حق خود در برابر دیگران دفاع کند. نیازهای کودک باید برای والدینش بسیار اهمیت داشته باشد و مورد توجه شان قرار بگیرد. چراکه اختلالات و عدم توجه به نیازهای او در دوران کودکی تاثیر مخربی در مسیر تربیتی او خواهد گذاشت.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

 والدین باید بدانند که تربیت صحیح کودکان و روش های اصولی برخورد با او همواره دارای اهمیت بسیاری است. بنابراین تلاش برای آموزشهای لازم جهت مهارت تربیت صحیح کودک بسیار الزامی می باشد. حال سوال این است که چگونه و از چه کسی باید این اصول تربیتی را آموخت؟ در پاسخ باید یادآور شویم که مرکز مشاوره تلفنی مالیم همواره آماده ارائه خدمات مشاوره به همه افراد در زمینه های مختلف می باشد. مشاوره تلفنی کودک یکی از هزاران خدمات با ارزش مرکز مشاوره مالیم است. بنابراین برای آنکه بتوانید از روش های تربیتی آگاهی بیابیم و نیازهای کودکان خود را شناسایی کنید؛ باید از مشاوره کودک بهره بگیرید.

تاثیرات مشاوره در رفتار کودک

یک کودک از زمان نوزادی تا قبل از رسیدن به سن نوجوانی عادت ها، ترس ها و واکنش های متفاوتی را نسبت به مسائل و مشکلات پیرامون خود خواهد داشت. برخی از این مسائل شامل الگو گرفتن کودک از یک بازیگر، قهرمان و اعضای خانواده که به هر دلیلی از عینک استفاده می کنند، در این صورت کودک می خواهد مثل او باشد و بهانه گیری خواهد کرد، ترس کودک از مدرسه رفتن، عادت کودک به دروغ گفتن و کتک کاری، ترس از حضور در جمع و غیره می باشد.

در این صورت کسی که می‌تواند کمک شایانی جهت رفع تمامی ترس ها و عادت های کودک انجام دهد؛ والدینی می باشند که آگاهی های کامل نسبت به روش‌های درست تربیتی داشته باشند. بنابراین ارتباط با یک مشاور کودک می تواند تاثیر بسزایی در تربیت کودکان مان داشته باشد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره