صفحه اصلی / مشاوره خانواده / روانشناس و مشاور خانواده تبریز

روانشناس و مشاور خانواده تبریز

روانشناس و مشاور خانواده تبریز

روانشناس و مشاور خانواده تبریز: این روزها مشاور خانواده و کسی که به عنوان یک روانشناس مطمئن در کنار هر شخص باشد؛ بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد. اکثر زوجینی که به روانشناس خانواده مراجعه می کنند، می خواهند راهی پیدا کنند تا همسرشان نیز مجاب به آمدن به جلسات مشاوره حضوری شود. در این صورت شاید خیلی از حرف ها و شیوه ها کارساز نباشد و به اصطلاح شخص دم به تله ندهد. اما شیوه ای که بسیار موثر و مقرون به صرفه نیز می‌باشد؛ مشاوره خانواده تلفنی است.

در روش مشاوره تلفنی افراد بدون شرم حضور و با اطمینان کامل می توانند، راجع به مسائل و مشکلات خود با مشاوری باتجربه صحبت کنند. در مشاوره تلفنی علاوه بر عدم نیاز به پرداخت هزینه های گزاف می توانید؛ زمان بیشتری را با مشاور به صحبت بنشینید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در عملکرد انسان

همه انسانها دارای ویژگی های شخصیتی و رفتاری متفاوتی می باشند که آنها را از دیگران متمایز می کند. هنگامی که بتوانیم شناخت کاملی از همسر خود داشته باشیم؛ اختلافات و مشکلات به حداقل خواهند رسید. البته که بحث جزئی از رابطه زناشویی می باشد. اما گاهاً این بحث ها بدون نتیجه رها می شوند که در آینده مشکل ساز خواهند بود. مشکلات در روابط زناشویی باید به سرعت ریشه یابی شوند و جهت حل آن ها اقدام شود.

در مبحث روانشناسی یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش های تخصصی روانشناسی خانواده می باشد. یک روانشناس خانواده نقش اساسی در بهبود شرایط خانه و خانواده خواهد داشت. مشاوره در تمامی زمینه‌های مربوط به خانواده انجام می گردد که شامل مشاوره ازدواج، طلاق، تربیت فرزندان و مدیریت های مربوط به خانه و خانواده و غیره می باشد. هنگامی که اعضای یک خانواده ارتباط نزدیک و صمیمی با یکدیگر داشته باشند باعث تاثیرگذاری بیشتری در روابط شان خواهد شد در شیوه روانشناسی و مشاوره خانواده به صورت تلفنی اد می‌توانند بدون هیچ گونه ترس و واهمه‌ای مشکلات خود را مطرح کنند و راهکاری مناسب را دریافت نمایند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره