صفحه اصلی / مشاوره کودک / شماره مشاوره تلفنی کودکان

شماره مشاوره تلفنی کودکان

شماره مشاوره تلفنی کودکان

شماره مشاوره تلفنی کودکان: دوران کودکی جزء دوره های مهم زندگی هر شخص و موثر در تشکیل شخصیت او می باشد. این روش که ما از طریق مشورت با افراد متخصص در زمینه روانشناسی کودک اصول های کاربردی تربیت فرزندمان را بیاموزیم و طبق آنها با کودکمان رفتار کنیم و یا اینکه طبق اصول خودمان پیش برویم، همانگونه که بزرگترهایمان به ما آموختند؛ در هر دو صورت نتایج و عواقب حاصل از تصمیم مان تنها و تنها مربوط به خودمان می باشد و گاهاً شاید عواقبی را در پیش داشته باشد که نتوان در آینده کاری برای درست شدن آن کرد. بنابراین آگاهی از روش‌های درست تربیتی کودک برای والدین بسیار ضروری و حائز اهمیت می باشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در رفتارهای کودک

برای یک کودک بسیار مهم است که والدین او نیازهای مادی، معنوی، عاطفی و تربیتی او را مورد توجه قرار دهند. در این صورت میتوان برای برطرف کردن تمامی نیازهای کودکانمان از شخصی متخصص و کاربلد کمک بگیریم تا بتوانیم آگاهی های خود را نسبت به تربیت فرزندمان بالا ببریم. مشاورین کودک همواره به دنبال این عقیده و باور می جنگند تا بتوانند آگاهی ها و مهارتهای درستی را به والدین بیاموزند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

در صورتی که پدر و مادر بتوانند رفتار درستی را نسبت به فرزندان خود داشته باشند؛ همواره یار و یاور آنها خواهند بود تا مسائل و مشکلاتشان را ابتدا با والدین خود در میان بگذارند. امروزه مشاوره کودک امری مهم و ضروری می باشد که دغدغه بسیاری از والدین است. نحوه رفتار والدین در کودکی مطمئناً تاثیر بسیار زیادی در آینده کودک خواهد داشت. چه بسا بهتر است با آموزش مهارتهای تربیت صحیح فرزندان بکوشیم تا فرزندی با شخصیت مستقل و کامل به جامعه تحویل دهیم.

در این راه تنها شخصی که می تواند به شما کمک کند؛ یک مشاور کودک مطمئن می باشد. این روزها به دلیل این که والدین مشغله های زیادی را در زندگی شخصی و کاری خود پشت سر می گذارند؛ راهکارهای آسان تری جهت مشاوره ارائه شده است که یکی از آنها مشاوره تلفنی کودک می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره