صفحه اصلی / مشاوره خانواده / مراکز مشاوره خانواده در قم

مراکز مشاوره خانواده در قم

مراکز مشاوره خانواده در قم

مراکز مشاوره خانواده در قم: علم روانشناسی و مشاوره دارای حوزه های مختلف و مسائل متفاوت می باشد. از جمله حوزه های قابل فعالیت مشاورین، بحث و تبادل اطلاعات در زمینه مشاوره خانواده می باشد. خانواده جزء اصلی و مهم زندگی هر شخص است. چرا که در هر خانواده ای اصول و اعتقادات مختلفی رواج دارد. مشاوره خانواده طیف وسیعی از مسائل و مشکلات موجود در خانه را می شناسد و جهت جلوگیری از ایجاد این مسائل و مشکلات کوشش خواهد کرد.

در سالهای نه چندان دور، خانواده‌ها جهت حل مشکلات خود با افراد بزرگتر در فامیل به عنوان ریش سفید مشورت کرده و با پا درمیانی آنها به ادامه زندگی می پردازند. اما امروزه با تغییر سبک زندگی و بالا رفتن فرهنگ اجتماعی، خانواده ها با مشکلات پیچیده تری روبرو می شوند که در این صورت تنها ارتباط با یک مشاور می تواند این مشکلات را کمتر و حل آنها را آسان تر کند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر ارتباط با مشاور خانواده

مشاوره خانواده همواره به دنبال این است که راهکار و راه حلی ساده و راحت را جهت زندگی راحت تر و بهتر به مراجعین ارائه دهد. در چند دهه اخیر مشاور خانواده تنها به صورت حضوری و برگزاری جلسات امکان پذیر بود. اما با پیشرفت تکنولوژی این ارتباط به صورت تلفنی و آنلاین نیز امکان پذیر می باشد. افراد به دلایل مختلف و مشغله های کاری وقت زیادی را نخواهند داشت تا در جلسات حضوری مشاوره شرکت کنند. بنابراین مشاوره خانواده تلفنی روشی مناسب برای تمامی افراد در طیف های مختلف شغلی و شخصیتی می باشد.

در زندگی مشترک اولین چیزی که بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود؛ درک متقابل زوجین نسبت به هم می باشد. این درک متقابل کمک خواهد کرد تا زوجین در ارتباطات با خانواده‌های خود و همسر دچار مشکل نشوند و به بالاترین مهارت در زندگی دست یابند همانطور که می دانید بسیاری از مشکلات در خانواده‌ها وجود دارند که بدون کمک متخصص پیچیدگی آن مسائل افزایش خواهد یافت در این صورت نیاز به یک مشاور بسیار ضروری و مهم خواهد بود.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از طریق تلفن همراه

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره