صفحه اصلی / مشاوره کودک / مرکز تلفنی مشاوره کودک

مرکز تلفنی مشاوره کودک

مرکز تلفنی مشاوره کودک

مرکز تلفنی مشاوره کودک: همه ما انسان ها با توجه به سنی که در آن قرار داریم؛ نیازها و خواسته های متفاوتی را طلب می کنیم. این نظریه حتی در دوران کودکی نیز اثبات شده میباشد. به این صورت که کودک با توجه به موقعیت و شرایطی که در آن قرار دارد؛ نیازها و خواسته‌های خود را به اشکال متفاوت عنوان می‌کند. والدین همواره به دنبال راهی می باشند که بتوانند خواسته‌ها و نیازهای کودکان خود را بدون دردسر و با بهترین روش تربیتی برطرف کند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

تاثیر مشاوره در عملکرد کودک

همانطور که می دانید دوران کودکی، دورانی است که شخصیت فرد شکل می‌گیرد. بنابراین نحوه برخورد والدین بسیار تاثیر گذار خواهد بود. چراکه در روان کودک اثر خواهد گذاشت. این روزها با توجه به کم تجربگی زوجین و گاهاً عدم صرف زمان کافی برای کودکان، مشاوره کودک بسیار حائز اهمیت و پررنگ می باشد. یک مشاور کودک بسیاری از فاکتورهای تاثیرگذار در شخصیت فرزند شما را بررسی می کند و بهترین راهکار و واکنش را ارائه می دهد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی کودک از سراسر کشور با شماره

43 52 907 909

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

مشاور کودک در زمینه های متفاوت مانند نحوه تربیت کودک، نوع تشویق و تنبیه او، شرایط رفاهی، بدخلقی های کودک و غیره فعالیت می کند. والدین و معمولاً بزرگتر های آنها بسیاری از رفتارهای پرخاشگرانه کودک را جزء شیطنت‌های او به شمار می آورند. البته این نظریه تا حدودی صحیح می باشد اما نباید این عقیده باعث شود تا والدین توجه خود را نسبت به رفتارهای فرزندشان کم کنند. چرا که بسیاری از رفتارها و عملکردهای کودک نشانگر یک اختلال در شخصیت او می باشد. بنابراین باید زودتر این مشکل را حل کرد.

معمولاً مشکلاتی که والدین با آنها درگیر هستند؛ شامل دروغگویی، خجالتی بودن، لجبازی و غیره می باشد که در این صورت یک مشاوره کودک تا حد بسیار زیادی موثر خواهد بود. والدین باید نسبت به کنترل رفتارهای نامناسب و نابهنجار کودکان خود احساس مسئولیت داشته باشند و اگر خودشان از پس انجام واکنش مناسب برنمی آیند؛ می توانند از روش مشاوره تلفنی کودک بهره مند گردند.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

شماره